Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] Klethn - Your Magical World (FRAKCJE)(NPC)(QUESTY)(70 slotów) - ZAPRASZAMY


EdzioSkarpeta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Więc tak, serwer bardzo mi sie podoba,miła atmosfera na serwerze,admini chętnie pomagaja graczą. Jak dla mnie serwer jest bardzo fajny zapraszam na niego moj nick Skuniorek.

PS : UWAZAJCIE NA GILDIE SOLIDERS ONI DAJA WAS DO GILDI I POTEM DED

Opublikowano

Więc tak, serwer bardzo mi sie podoba,miła atmosfera na serwerze,admini chętnie pomagaja graczą. Jak dla mnie serwer jest bardzo fajny zapraszam na niego moj nick Skuniorek.

PS : UWAZAJCIE NA GILDIE SOLIDERS ONI DAJA WAS DO GILDI I POTEM DED

 

Bardzo wam dziękuję <3

Opublikowano

Nie polecam serwera , miałem tam gidliie i moda.

3 Frakcje razem z adminem atakowaly moja gildiie , wszystkie osoby wrogie dostaly full eq diaxowe i fire aspect .

Admin pomagal niszczyc wszystko i przejmowac claima.

Administracja daje diamenty za pozytywne oceny (wiec te wszystkie pozytywy to jeden wielki fake.

Administrator kupil kordy mojej gildii , a gdy wydalem kordy jego gildii napisal ze mam zapomniec o moderatorze.

 

Nie polecam (chyba ze chcecie sie uzerac z tepym administratorem i modami z dupy )

 

Jedyny admin z jakim da sie porozmawiac i jest fair to EdekSkarpeta

 

Pozdrawiam vera tego tepego cwoka.

Opublikowano

Serwer bardzo ciekawy i mozliwe ze pozostal bym na nim dlużej lecz na tym serwerze brakuje 1 zeczy MILEJ ADMINISTRACJI, administracja jest za przeproszeniem hamska i g*wna ich obchodzi to ze gracz ma pytanie. Gdyby zmieniono team bym polecil server ale nie polecam.

Opublikowano

Serwer bardzo ciekawy i mozliwe ze pozostal bym na nim dlużej lecz na tym serwerze brakuje 1 zeczy MILEJ ADMINISTRACJI, administracja jest za przeproszeniem hamska i g*wna ich obchodzi to ze gracz ma pytanie. Gdyby zmieniono team bym polecil server ale nie polecam.

 

Nie zgodzę się. Nie jesteśmy w stanie odpowiadać 30 osobą na raz. Od tego są moderatorzy, a skoro się nie sprawdzają należy napisać skargę.

Opublikowano

no jednak zmieniam zdanie o servie -.-

administracja jest w frakcjach. "100% ze daje itemy ludziom. z 5 osob mnie zaatakowalo z tym samym mieczem i tymi samymi bonami "all z frakcji admina -.- "" :D

i niby administracja tak nie daje itemow -.- pozdro

Opublikowano

Masz dowód ze daje ? jedna osoba miała fireasspect a wy juz ze wszyscy, co wy macie ze w 3 frakcje po to ally jest zeby atakować grupowo.

 

Tak jest jak się ma 10 lat straci się all w uczciwej walce a później placz.

 

Ale co zrobić takie jest kurwa życie !

Opublikowano

Nie polecam serwera , miałem tam gidliie i moda.

3 Frakcje razem z adminem atakowaly moja gildiie , wszystkie osoby wrogie dostaly full eq diaxowe i fire aspect .

Admin pomagal niszczyc wszystko i przejmowac claima.

Administracja daje diamenty za pozytywne oceny (wiec te wszystkie pozytywy to jeden wielki fake.)

Administrator kupil kordy mojej gildii , a gdy wydalem kordy jego gildii napisal ze mam zapomniec o moderatorze.

 

Nie polecam (chyba ze chcecie sie uzerac z tepym administratorem i modami z dupy )

 

Jedyny admin z jakim da sie porozmawiac i jest fair to EdekSkarpeta

 

Pozdrawiam vera tego tepego cwoka.

A rex to grzeczny piesek.

Opublikowano

Zapraszamy! ;) Po opiniach użytkowników można wszystko wywnioskować!

Można :) bo te opinie to wielki fake za diamenty.

@UP

Nie musze ;) wystarczy ze ktos posiedzi na serwerze godzine i sam to stwierdzi.

Opublikowano

Po co piszecie swój nick w grze pod "pozytywną opinią"

Może dlatego że dostaniecie diamenty ?

Te pozytywy to jedno wielkie kłamstwo.

 

Veronika ;)

Opublikowano

Nimfa idz dalej grac w metina metinczyku a tutaj sie juz nie wypowiadaj ok?..

Nie podoba Ci się to wyjdź noobie.

 

Zapraszam na serwer!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...