Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] Klethn - Your Magical World (FRAKCJE)(NPC)(QUESTY)(70 slotów) - ZAPRASZAMY


EdzioSkarpeta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ku... nic tylko czekać na start !

 

Mody i widać że coś team umie zrobić nie coś tylko umie cuda zdziałać !

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przypominam że beta będzie okrojona i nie wszystkie funkcje beda dostepne. Co srode planujemy robic systematyczne konserwacje, wiec serwer bedzie wylaczany. Dzis, na BECIE nie zostanie rozwiniety watek fabularny a dostepnych questow nie nalezy traktowac powaznie gdyz zostaly napiaane do testow oraz szablonu.

 

 

Czekamy na was! Przypominamy ze dostepna jest nowa wersja installera (via dropbox), stare dzialaja ale nie sa kompletne ani wykonczone.

 

Pozdrawiam, EdekSkarpeta.

 

 

《Sorki za brak polskich znakow ale pisze z telefonu z bada 2.0 - beznadzieja!》

Opublikowano

kiedy start? ^^

 

jak zainstalować na XP? ^^

 

Odszukaj w katalogu DATA .minecraft.zip i scal go z tym z AppData. Pamiętaj żeby utrzymać strukturę katalogów. Być może pojawi się kiedyś wersja na XP, no ale błagam .. XP?! D;

Opublikowano

Hym zapowijada sie zajebiscie ale to trzeba zobaczyc czekam do 14,20 na bete serva :D

czos wyczuwam ze serv ogarnjienty

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

Odszukaj w katalogu DATA .minecraft.zip i scal go z tym z AppData. Pamiętaj żeby utrzymać strukturę katalogów. Być może pojawi się kiedyś wersja na XP, no ale błagam .. XP?! D;

 

Nie każdy ma 7/Vista :P

Teraz dużo osób ma XP jeszcze :P

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Interesowalby mnie server z jakimis pluginami na magie, budowanie znakow runicznych itp. Wgracie cos takiego? Wtedy chetnie zareklamuje u znajomych.

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Klienta nie bedzie, mody tez zostana usuniete. Przykro mi. :(

 

A co z fabułą? :(

Bez nowych moobów gorzej wyjdzie i bez wierzchowców

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Kiedy wkoncu on :( ?...

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

A co z fabułą? :(

Bez nowych moobów gorzej wyjdzie i bez wierzchowców

 

Chciałem, ale większość dzieci ma problem, mimo iż 10/12 osób które testowały launcher nie miały problemu. Za dużo slotów żeby grali tylko Ci ogarnięci - nie wypłacę się. Będzie fajnie! Fabułę dostosujemy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...