Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] Klethn - Your Magical World (FRAKCJE)(NPC)(QUESTY)(70 slotów) - ZAPRASZAMY


EdzioSkarpeta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

44818094612284669561.png

 

ADRES IP: 94.23.102.254

Zapraszamy!

 

 

CZEKAMY NA WASZE PROPOZYCJE DOT. SERWERA!

 

WOJNY FRAKCJI!

 

 

 

Witaj podróżniku! Czy szukasz świata pełnego przygód, magii oraz walki? Teraz i ty możesz zmienić bieg historii! Naródź się w krainie Klethn i podejmij walkę z zarazą, bossami i wrogimi frakcjami!

 

 

Sloty: +60

Moby: TAK

Zwierzęta: TAK

Pluginy: Dostosowane pod Frakcje!

Citizens

Factions

Rozbudowana gospodarka

Jobs po polsku!

Drop z mobów

Itemki za lvl (automat!)

Nowy KitTools

i wiele więcej

 

Poraz pierwszy wykorzystujemy iConomy w przeznaczonych do tego celach! Teraz by prowadzić frakcję należy

robić składki na konto gildii z którego pobierane są opłaty za ustawianie spawnu, claimowanie terenu czy zapraszanie członków!

 

Dzięki zbalansowanemu systemowi dropu i expa zbieranie Szmaragdów (waluty serwerowej) to czysta przyjemność!

 

 

 

 

 

 

33866744843999015011.png

 

Dawno temu, tysiące lat przed katastroficznym uderzeniem meteorytu w Ziemię, znaną wtedy jako Enternię żyli ludzie, nie byli tacy jak znamy ich teraz, posiadali wiele umiejętności, znali astronomię, matematykę oraz ... magię. Niestety, na ósmym kontynencie oddalonym tysiące kilometrów od znanych nam lądów rozprzestrzeniła się epidemia. Tamtejsi lekarze nie potrafili znaleść na to lekarstwa, wiadome im było tylko tyle iż każdy z nich w głowie ma wirusa który po śmierci utrzymuje przy życiu małą część mózgu odpowiedzialną za ruch kończynami. Chorzy, a raczej zmarli chorzy ludźmi bez wątpienia już nie byli, atakowali wszystko co ma mięso. Jedynym skutecznym sposobem na zabicie chorego było odcięcie mu głowy, lub przebicie mózgu. Reagują oni tylko na dźwięk i światło. Za głosem idą jak zwierzęta, światło ich razi i pali ich zgniłą przesączoną kwasami skórę. Lata od rozpoczęcia się epidemii Kenko - wódz jednego z koczowniczych plemion zaryzykował i wyruszył w nieznane tereny aby znaleźć ziemię czystą. Miesiące drogi od jeziora Degolburg Kenko zatrzymał się i stworzył wioskę Klethn, która miała za zadanie jednoczyć wszystkich mieszkańców, i wodzów pobliskich kolonii. Czy jesteś gotów postawić nogę w tym świece? Założyć lub dołączyć do jakiejś frakcji? Walczyć o dobro swoje i przyjaciół?

 

 

 

 

72384227909812152690.png

logo-shmodel.png

Via DropBox: NOWA WERSJA

 

 

 

 

35033922217206165528.png

via DropBox.com

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

 

 

 

 

 

Totalny zakaz kopiowania grafik z tej prezentacji, zostały wykonane w 100% przez mnie i nie zezwalam na ich ponowne wykorzystanie bez mojej zgody!

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Świetnie :D

Prawdziwy serwer!

Kocham RPG, czekam z niecierpliwością :D

Jeśli potrzebujecie kogoś, kto pomoże z fabułą, chętnie się zgłoszę :D

 

@edit

Jak serwer będzie on, naprawcie launcher - instaluje on tylko na Vista i 7 czy tam jeszcze inne, na XP wgl :(

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Świetnie :D

Prawdziwy serwer!

Kocham RPG, czekam z niecierpliwością :D

Jeśli potrzebujecie kogoś, kto pomoże z fabułą, chętnie się zgłoszę :D

 

@edit

Jak serwer będzie on, naprawcie launcher - instaluje on tylko na Vista i 7 czy tam jeszcze inne, na XP wgl :(

 

Dobrze wiedzieć, sam pisałem to na Win7 więc nie miałem okazji sprawdzić tego na WinXP. Na 60% pojawi się łatka, moim zdaniem WindowsXP jest już przestarzałym systemem którego nawet Microsoft nie wspiera.

Opublikowano

Ogłaszam nabór na budowniczych serwera, wymagana żeczywista umiejętność budowania budynków w klimacie RPG. Budowniczy zobowiązany jest do dotrzymania tajemnic serwera do dnia jego premiery. Niestosowanie się do tej zasady będzie surowo karane.

 

Jak dostać się na to stanowisko?

 

Należy:

-napisać tutaj odpowiedź a w niej:

*zdjęcie twojej budowli (klimat RPG)

*wiek

*czy posiadasz Mumble?

*nick z gry

 

Szczęśliwcy zostaną wybrani kiedy uznam że złożyliście wystarczająco aplikacji.

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

jestem administratorem Serwera i powiem wam szczerze że serwer jest Robiony kropka w kropkę żaden bug ani nie dociągnięcie nie ma u nas miejsca

 

 

Jako założyciel tematu oraz właściciel serwera oświadczam iż użytkownik Daniello5552 nie posiada żadnej rangi na serwerze. W świecie Klethn funkcjonują tylko dwaj administratorzy, EdekSkarpeta oraz VercilioN.

 

Przypominam o naborze na budowniczych.

Opublikowano

Ogłaszam nabór na budowniczych serwera, wymagana żeczywista umiejętność budowania budynków w klimacie RPG. Budowniczy zobowiązany jest do dotrzymania tajemnic serwera do dnia jego premiery. Niestosowanie się do tej zasady będzie surowo karane.

 

Jak dostać się na to stanowisko?

 

Należy:

-napisać tutaj odpowiedź a w niej:

*zdjęcie twojej budowli (klimat RPG)

*wiek

*czy posiadasz Mumble?

*nick z gry

 

Szczęśliwcy zostaną wybrani kiedy uznam że złożyliście wystarczająco aplikacji.

 

Pozdrawiam!

 

Zdjęcia (Trochu nawiązuję do RPG):

69313309214457793052.jpg

 

 

39585458501711721047.jpg

 

 

61710223113339097588.jpg

 

 

Wiek: 13lat

Posiadam Mumble

Nick z gry: ForesTTo

Opublikowano

Ogłaszam nabór na budowniczych serwera, wymagana żeczywista umiejętność budowania budynków w klimacie RPG. Budowniczy zobowiązany jest do dotrzymania tajemnic serwera do dnia jego premiery. Niestosowanie się do tej zasady będzie surowo karane.

 

Jak dostać się na to stanowisko?

 

Należy:

-napisać tutaj odpowiedź a w niej:

*zdjęcie twojej budowli (klimat RPG)

*wiek

*czy posiadasz Mumble?

*nick z gry

 

Szczęśliwcy zostaną wybrani kiedy uznam że złożyliście wystarczająco aplikacji.

 

Pozdrawiam!

71u26h.png

b3om6o.png

Jest to chatka na szybko :P

O wiele lepiej wychodzą mi wnętrza, jednak potrafię budować również z zewnątrz.

 

Wiek: 13

Tak, posiadam Mumble

nick: kotkowski

76561198044975849.png

Best Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...