Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MeLePety [SkyBlock] [PvP] [NoWL] [25 slotów] [Dedyk] Pierwszy w Polsce Skyblock Multiplayer!


sensus12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@2up

 

1. Gracz nie ma możliwośći teleportowania się bez i za zgodą drugiego gracza.

2. PvP jest wyłączone dla nowych graczy przez okres 30 minut.

3. Jest LWC na serwerze, warto zablokować swoje skrzynki.

4. Nie potrzebujemy takich graczy więc wyjdz z tego forum i zobacz co to prawdziwe życie.

 

Pa hejterze. Pozdrów rodzine ;-)

<>

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

może po meczu wpadne bo na razie full serwer jest ;/

Użytkownik od 21 kwi 2010

 

 

Posty: 100  200  300 ☑ 400  500  600  700  800 ☐ 900 ☐ 1000 

Opublikowano

Sorki chłopaki, ale nie mamy wystarczających funduszy by powiększyć sloty.

Zbieramy pieniądze na następny miesiąc.

Na ten czas mamy 42 zł, a przedłużenie kosztuje 65.00 zł.

 

Zachęcamy do kupna VIPów oraz SuperVipów, naprawde warto ;-)

 

Btw.

Napisaliśmy prośbe o przyjęcie do pewnej serwerowni, więc niedługo będzie forum, na którym będzie można składać podania o Moderatorów oraz Bugi. Mamy nadzieje też, że dzięki temu forum znajdziemy sponsora i jakoś wybrniemy z tymi slotami. Tymczasem próbojemy naprawić zbugowany sklep.

<>

Nowicjusz
Opublikowano

Nie kupuje vipa na razie. Po co mi vip, jak nie można wejść na serwer ??

Opublikowano

Pomyślcie nad zwiększeniem slotów, bo nie idzie pograć.

Edit: Sory, nie przeczytałem posta. Może pomyślę nad kupnem VIPa.

Opublikowano

Nie kupuje vipa na razie. Po co mi vip, jak nie można wejść na serwer ??

 

Vip ma rezerwacje Slota.

 

Pomyślcie nad zwiększeniem slotów, bo nie idzie pograć.

 

Zobacz co napisałem wyżej

<>

Opublikowano

Przepraszamy za dłuższą nieobecność, odkryliśmy kilka bugów, które natychmiast staraliśmy się naprawić.

 

Sklep już działa! /warp sklep <- Korzystamy tylko gdy jesteśmy na swojej wyspie.

<>

Opublikowano

Prosze.. dokup, dorób sloty, bo widzę po opiniach, że warto o nie można. ^^

dołączenie do MPC: 01.04.2012
100 postów: 04.01.2014

Opublikowano

Upy.

proszę czytajcie komentarze. nie mamy wystarczających funduszów aby wykupić Sloty. mieliśmy klika ofert ale żadna nie była wystarczająco dobra abyśmy podpisali kontrakt z jakąś serwerownia.

kupcie vipa i pomóżcie utrzymać serwer bo naprawdę warto.

<>

Opublikowano

Nie polcecam masa bugów np:

Mozna bylo wejac na konto admina na pomoca /\, bug z lwc, strata itemow po teleportowaniu sie na wyspe, Bug na kopiowanie itemow

(stawiasz w okol bedrocka na swojej wyspie dirt nastepnie skaczesz z itemami na dol, lecisz lecisz((oczywiscie bug ktory cie nie dednie)) tp sie na wyspe deda cie podnoaisz itwmy chowasz do skrzyni skaczesz wpisujesz /spawn lub skyblock tower i tp na swoja wyspe((masz itemy te co schowales do skrzyni)) prawa ze proste?)

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano
Nie polcecam masa bugów

np:

Mozna bylo wejac na konto

admina na pomoca /\, bug z

lwc, strata itemow po

teleportowaniu sie na wyspe,

Bug na kopiowanie itemow

(stawiasz w okol bedrocka na

swojej wyspie dirt nastepnie

skaczesz z itemami na dol,

lecisz lecisz((oczywiscie bug

ktory cie nie dednie)) tp sie

na wyspe deda cie podnoaisz

itwmy chowasz do skrzyni

skaczesz wpisujesz /spawn

lub skyblock tower i tp na

swoja wyspe((masz itemy te

co schowales do skrzyni))

prawa ze proste?)

 

na nick Admina już nie można wejść od ponownego włączenia serwera. bug z lwc jest wyłączony od początku serwera. Plugin jest jeszcze beta więc są jakieś bugi :-) wszystkie próbujemy powoli naprawiać. szukamy techników którzy potrafią przepisać cały Plugin i pozmieniać niektóre wartości.

<>

Opublikowano

Polecam serwer-kiedy dostane moje kosci?

Wiecie dlaczego jest tutaj masa takich chujowych opini? Poniewaz admini daja kosci lub lod za napisanie tutaj...

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano

@up

można powiedzieć, że na angielskich serwerach się "wychowałem" w przenośni oczywiście ;] Więc chciałem dodać coś z angielskich serwerów, jednak Ja pluginów pisać nie potrafie, a oni tak. za każdy głos na ich serwer dostaje się przedmioty do ręki, te powyższe komentarze uważam jako głos więc daje przedmioty do ręki ;]

To jest 2 czy tam 3 jakaś zła opinia o serwerze.

Pa hejterze.

<>

Opublikowano

Kolejna nowość-mieszkałem z adminem(na jego wyspie) i zbudował mi dom z creativa-dał mi itemy...

Ps.Arofaz fajny bałagan u was na wyspie zostawiłem?

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano

Ten server jest po pro stu Boski !!!

 

Są już 32 sloty a i tak ciągle jest full !

 

Normalnie miło się gra , brakuje tylko jeszcze jakichś wojenek i by było super zajebi....

Opublikowano

Tak server ok, ale mam pytanko czy za polecenie nutki jest ban? Napisalem Magnetic Man - MAD. Wpiszcie se na YT polecam. I to jest ta wielka trafedia? Nawet nikt nie mowil zebym zaprzestal to pisac ale spoko... Godzinke moze wytrzymam ale gorzej z wejsciem na serv.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...