Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MeLePety [SkyBlock] [PvP] [NoWL] [25 slotów] [Dedyk] Pierwszy w Polsce Skyblock Multiplayer!


sensus12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mam innego pomysłu, a każdemu po kolei Cuboidów nie chce mi się stawiać, więc co powiecie na dodanie Frakcji?

 

Możliwie jedyne będzie Przejmowanie tylko i tylko Swojego terenu, nie będzie Home'ow frakcyjnych. Chodzi mi tylko o zabezpieczenie wysp graczy.

Czekam na opinie.

<>

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pomysł z frakcjami jest ok ale powinien byc jakis f home zeby gildia mogla sie zebrac.

Noi zrob ze tylko szef musi miec vipa!

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano
Pomysł z frakcjami jest ok ale powinien byc jakis f home zeby gildia mogla sie zebrac.

Noi zrob ze tylko szef musi miec vipa!

 

Gildia nie będzie sie zbierać bo to jest tylko do przejmowania własnego terenu.

<>

Opublikowano

Mylisz się kolego.. To nie jest pierwszy Skyblock bo widzę takie coś już po raz setny. Zawsze są to nie wypały.

No nie wiem jaki będzie ten.

Zalookam później.

Opublikowano

serwer wyłączony ponieważ będzie aktualizacja wszystkich Pluginów, aktualizacja craftbukkita oraz nowa, bardziej sprawna mapa. znaleźliśmy także wiele bugow które staramy się rozwiązać. mamy nadzieję że z nami zostaniecie.

 

Pozdrawiamy. MeLePety Team.

<>

Opublikowano

czemu wh ?

serwer wyłączony ponieważ będzie aktualizacja wszystkich Pluginów, aktualizacja craftbukkita oraz nowa, bardziej sprawna mapa. znaleźliśmy także wiele bugow które staramy się rozwiązać. mamy nadzieję że z nami zostaniecie.

 

Pozdrawiamy. MeLePety Team.

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

Serwer ponownie otwarty.

  • Nowa mapa
  • Nowy plugin
  • Nowe komendy
  • Możliwość Coop'a (gry we dwóch)
  • Mozliwosc zmiany home'a na swojej wyspie

Zapraszamy!

<>

Opublikowano

Wbijajcie, gra się lepiej na nowej mapce ;] Czekamy na Shop!

http://www.mpcforum.pl/topic/671652-pytanko-lubisz-hardcore/page__mode__show

 

Głosuj!

Opublikowano

ZJE***** HU**** SERWR ALL SIE DO CB TEPA I DEDA JKAK TY NOWY + OKRADAAJA WYSPE WALIC TAKA GRE!!!

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Jajebist... server polecam miło się gra!!!

 

Super jest tyle że ciągle full server

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...