Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam ekipy na serwer Tibii


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Świat:Morta

Profesja:ED

Poziom*:40

Kontakt:W grze: Bon Devil Druid.prw na forum
Szukam kilku/kilkunastu osób żeby zrobić pk team ew. jakąś gildię,wspólne questy,hunty :) Oraz ogarniętego EK do wspólnego expa

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Świat: Candia


Profesja: Knight


Poziom*: 30


Kontakt:GG-57533673


Privem na nick: Bansuj


Szukam stałego teamu, jestem bogaty w tibii, szukam ogarnietych ludzi. Zapraszam ;)


Opublikowano

Świat : Morta


Profesja : RP


Poziom : 75


Kontakt : GG - 9380512


Ingame - King Jackob


Szukam ludzi do sklejenia stałego teamu do expienia z którym mógłbym ustalić sobie godziny i pizgać levele.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Świat : Candia


Profesja : Pall


Poziom : Postać przed chwilą zrobiona, lada moment wyjdę z rooka ;D


Kontakt : PW


Ingame - Tilvorador


Szukam ludzi do pogadania, pogrania, gram only 4fun ;)

Opublikowano

Za tydzien na weekend kupoje PACCA i szukam kogos do grania na Bellona(15 ed z 50 mlvl) lub Irmada(25ek 85/80) Lub moge zrobic nowego chara na innym servie pisac pw na forum

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano (edytowane)

Szukam kogoś do wspólnej gry. Miałem długą przerwe od tibi dlatego obojętny server i czy rl czy ots kontakt przez pw albo skype : grochurow

Edytowane przez xDtOjA

我是範林肯公園,演唱會在哪裡。

13.06.2009-Chorzów, Polska

17.06.2008-Bina, Czechy

27.06.2008-Berlin, Niemcy

02.08.2009-Grafenhainichen, Niemcy

Opublikowano

Świat: Belona


Profesja: Mam najta, 60 lvl, sorca 45 i głównie chciałbym grać palkiem.


Poziom*: tak jak wyżej.


Kontakt:najlepiej to pw lub skype: safile4


Opublikowano (edytowane)

Witam mam kilka kont na różnych serwerach open pvp po 60+ długo nie grałem ludzie z którymi grałem na real tibi i otsach wykruszyli się skonczyli z tym, kilku z nich na pewno słyszeliście jak nie to na pewno ich widzieliście jak nie z real tibi stara galana np to z otsów typu hexana czy narvia zivera ambera i tym podobne. 
Do rzeczy szukam 5-10 osób które mają czas i chcą zacząć grać i mają jakieś pojęcie o Tibi, planuję zacząć na retro pvp ponieważ najlepszy klimat jest właśnie tam. Jeżeli chciałbyś zagrać ze mną od zera i trochę powalczyć po expić i wszystko co najlepsze związane z tą grą to wal śmiało. Proponuję ts3 i gramy !  :) Jeżeli nie ogarniasz czegoś chętni Ci wytlumaczę chodź Tibia się pozmieniała... dlatego wolę retro tam jest mi jak w domu.

 

 

Pisać PW tutaj podawać GG albo jakiś kontakt

Edytowane przez KnycelBDG
Opublikowano

Świat: Hexera.net

Profesja: Mag

Poziom*: 8 (mam zamiar zacząć od 0)

Kontakt: forum
Szukam kogoś do wspólnej gry, dopiero zaczynam grać w tibie więc fajnie jak by była to osoba, która wytłumaczy mi co i jak :)

chomik234x60.gif
Opublikowano

Świat: Aurera-Global.com

Profesja: EK | ED | RP

Poziom*: 300+

Kontakt: Forum, lub w grze: Rzeznik Nija
Szukam do walenia PG na Oramond Katakumbach

Opublikowano (edytowane)

Witam Serdecznie



 

cooltext1_swhrhnq.png

 

Krótko o opisie projektu:

- A więc chciałbym stworzyć OTS z Rl mapą (jestem mapperem), od podstaw. Nie chodzi mi tu o jakiegoś byle jakiego gotowca z neta wrzuconego na dedyka i odpalonego

dla zarobku. Nasz OpenTibiaServer miałby być czymś wyjątkowym: pvp i exp miałby by nieść za sobą przyjemność i zachęcać do gry właśnie u nas.

Chciałbym, aby nasz serwer był zdominowany przez ciekawe skrypty oraz nowoczesne pomysły całej ekipy.

 

Co do zarobków:

- każdy z nas otrzymuje po 25% z miesięcznego dochodu (ekipa będzie mierzyła 4 osoby - 2 mapperów / 2 skrypterów)

 

Czego oczekuję:

- znajomość skryptowania na serwerze pod 8.60 Tibie

- wiek niema znaczenia - grunt to znajomość i chętna pomoc

- kultura osobista

- przebywanie na TS3

- wnoszenie zmian do projektu

 

 

Co oferujemy:

- bardzi dobrze zbudowaną mapę

- kulturę oraz szacunek 

- TS3

- miłą atmosferę bez żadnych spin

- podział dotacji / wgląd do paypala itp.

 

cooltext1_swhrhqw.png

 



Wiek:




Znajomośc skryptowania:

Dzienny czas poświęcony na pomoc w tworzeniu serwera:

Dlaczego chcesz pracować właśnie z nami?:

Krótko o sobie:


Kontakt GG/STEAM/SKYPE/FB:


 



 

cooltext1_swhrrxq.png


gg:10163538

Prywatna wiadomość

 

 

Zachęcam do pomocy bo naprawdę warto - mamy wiele ciekawych pomysłów, które bez was skrypterów nie wejdą w życie 

naszego serwera.

 

Chciałbym również podkreślić, że nie chce wystartować z marszu - chcę dopracować serwer dobrze go rozreklamować (mam na to dużo pomysłów i znajomości) i 


wtedy ruszyć z koptya. Ma to być coś czego szukają prawdziwi miłośnicy starszej Tibii i retro PVP.


 



 


Jeszcze raz zachęcam i pozdrawiam Serdecznie!


:-)


Edytowane przez siepek
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Świat: Jakikolwiek


Profesja: bede ED


Poziom*: na razie nic


Kontakt:Tutaj. Chce zaczac grac on nowa na malo zaludnionym serwie w gronie sympatycznych osob.


lil-pump-gif-4.gif

 

 

 

Opublikowano (edytowane)

Świat: Refugia

Profesja: Druid 34, magic 57

Poziom*: tak jak wyżej.

Kontakt:najlepiej to pw lub skype: tamad23
Chce wrócić do gierki, zaczynam na czystym charze, jedyne co mam to magic! 

Edytowane przez Tamad
Opublikowano (edytowane)

świat: Antica!


Profesja: Knight


Poziom*: 51 (w 2 dni zrobie 70, jestem na vouch)


Kontakt: Tutaj, badz w grze (Elfinon Achinon). Szukam sympatycznych i uczciwych ludzi do gry :)


Edytowane przez Elfinonnn

lil-pump-gif-4.gif

 

 

 

Opublikowano

Świat: Gram wszędzie


Profesja: Byle jaką 


Poziom*: Nie ważny.


Kontakt: Pw , używam ts3 


Mam 14 lat :)


                                                                                                                                                                                 Pozdrawia Icejr


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Świat: Zaczynamy grać z moim kolegą na serwie hexera.net     ludzi w luj


Profesja: poszukujemy  każda dowolną postać


Poziom:      my zaczynam od 8 lvl więc ty też lub wyższy


Kontakt: Proszę pisać na PW .    Rozmawiamy na ts 


baner.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Świat: Xylana


Profesja: Każda


Poziom: -


Kotakt: Priv/Gg 17981026


11.05.2016 startuje nowy server - Xylana - jest to OPEN PVP.


Szukamy kilku osób, które chciałyby z nami pograć.


Muszą posiadać PACC i mikrofon - używamy ze znajomym SKYPE - 


Jeśli chciałbyś zagrać pisz!


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...