Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam ekipy na serwer Tibii


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

***** Poszukuje Ekipy *****


 


#1 Sponsora


 


#2 Grafika


 


#3 Administratorów , GM'ów , Tutorów


 


----------------------------------------------


 


Coś O Mnie


 


Gram w tibie  6 lat , miałem już własne serwery Open Tibia Serwer 


 


 


----------------------------------------------


 


Oczekuje


 


#1 Zaangażowania


 


#2 Ludzi 18+


 


----------------------------------------------


 


Oferuje


 


#1 Forum na IPB


 


#2  Reklame Forum


 


#3 Reklame OTS


 


----------------------------------------------


Kontakt 


 #1 Prywatna Wiadomość Na MPCForum


 


#2 Gadu - Gadu : 61635150


Edytowane przez Insent
Opublikowano

Witam poszukuję do gry na neranie, zaczynam od 0 ;) mam tylko jakieś itemki ;p

 

Świat: Nerana

Profesja: wszystkie :)

Poziom*: 8

Kontakt:nick w grze Elvis Knajt

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemanko!


Świat/Serwer: Armia.toproste.pl


Profesja: Jeden wał


Kontakt:gg: 13834432 lub 4um


 


Obowiązkowo TS3


min. 15lat - max BRAK xD


Grę rozpoczynamy razem od nowa. (nawet jak ktoś ma jakieś tam konto)


 


Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej gry


Opublikowano

Jestes chetny pobic brazoli? Pisz do mnie w tibijce!

 

ip ; amenicglobal.com

client; 8.6

 

runy sie nie koncza, tylko poty. RL MAPA + Custom.

 

Moj name : Hi of tibia (ED)

 

Czekam na pw w grze :)


Jestes chetny pobic brazoli? Pisz do mnie w tibijce!

 

ip ; amenicglobal.com

client; 8.6

 

runy sie nie koncza, tylko poty. RL MAPA + Custom.

 

Moj name : Hi of tibia (ED)

 

Czekam na pw w grze :)

Ty decydujesz o czynach, nigdy czyny o Tobie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wróciłem po kilku latach przerwy do gry, fajnie gdyby ktoś chciał pograć.

 

Serwer: Candia

Voc: MS

Name: Wojtek Gra

 

Kontakt: ing, pw here

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Świat : Antica


Profesja : Obojętna


Poziom : Również obojętny, szukam osoby do towarzystwa, lvl nie gra roli :)


Kontakt : Forum


59495175307068268899.jpg


Opublikowano

jest jakas ekipa na kenorze ktora ma zamiar latac za kastim i lać go w łeb?

s-08-13-564289.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Poszukuje


 


Sponsora na Serwer ( 4fun , Global )


 


Technika Serwera


 


Mappera 


 


 


Oczywiscie za mappera i technika serwera płace sam :) Poszukuje sponsora dla VPS do 100 zł na OVH albo Bizneshost więcej info na pw !

baner.png


Norbisf.pl Najlepszy Priv Shakes&Fidget

Opublikowano

 

Poszukuje

 

Sponsora na Serwer ( 4fun , Global )

 

Technika Serwera

 

Mappera 

 

 

Oczywiscie za mappera i technika serwera płace sam :) Poszukuje sponsora dla VPS do 100 zł na OVH albo Bizneshost więcej info na pw !

 

Pomyliłeś tematy, napisz tutaj - http://www.mpcforum.pl/topic/627400-poszukuj%C4%99zostan%C4%99-administratorem-lub-szukam-ekipy-na-ots/

 

Opublikowano

Siemka, szukam jakieś ekipki na tibijka.net która jest w stanie przyjąć nową osobę do ekipki.


Kontakt: PW na forum.


Jeśli pomogłem to daj "Lubię to", bardzo mnie to zachęca do dalszej pracy :)


1367352043-U384748.png


  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)

Świat: Rowana

Profesja: gram Ek/szukam ed,rp,ms

Poziom*: posiadam 160 szybko expie.

Kontakt: priv mpc forum, tibia nick "pierogi mocy".

Edytowane przez ganar24

HDD1SRE.png                            

  

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Szukam ekipy na otsik typu ten rafonixa, nie wiem jak tera wygladaja serwery. Jak ktos cos zna, chetnie pogram.

Chodzi, zeby byl fajny system pvp i real mapa, m aly exp, wiecie ocb.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Szukam ekipy do expa + ogólnie gry
- Świat: Guardia - 0 botów

- Profesja: Obecnie ED, wczoraj zaczalem 40lvl + 64 rp
Oczywiście PACC
PW: tutaj lub nick Jedyn w grze

Edytowane przez matixus1996
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witajcie, wróciłem po paru latach do Tibii, jakby ktoś chciał pograć na Morcie to zapraszam do wspólnej zabawy

 

Serwer: Morta

Voc: RP

Name: Owwen

 

Kontakt: private messege

 
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam wszystkich. Trochę mnie tu nie było :D

Dzieje się coś na nowym serv Damora ? 

Chętnie bym wrócił do tych pixeli, ale samemu to nie gra :30_no_mouth:

Dajcie znać jak ktoś jest, chętnie dołączę :v

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Szukam kogoś do wspólnej gry, może być jedna może być więcej osób

Proponuję świat Secura.

Wyszedłem właśnie na maina Knight 10lv, postawiony na skill
Profesję zawsze mogę zmienić jeśli jest taka potrzeba

W razie propozycji na inny serwer pisać :)

Edytowane przez Aciov3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...