Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFORMACJE] Battlefield 3 - Piąte DLC + Usługa Premium


XFragsHD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Dzisiejszy dzień jest szczególny, otóż znalazłem informację o tym że będzie jeszcze piąte DLC w Battlefield 3 o nazwie Aftermath!

 

Wiem tylko tyle że powstanie w 2013 roku na wiosnę.

 

Co do usługi premium, dowiedziałem się że będzie kosztować 60$ i umożliwi wcześniejszy dostęp do wspomnianych DLC + otrzymamy nowe nieśmiertelniki i kamuflaże. Premium będzie w postaci kodu !

 

 

To na tyle, liczę na lajki

:D Pozdro!

 

źródło:

http://www.gram.pl/news_8APlH,i8_Battlefield_Premium_kosztuje_60_dolarow_piate_DLC_to_Aftermath.html

 

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi się wydaje że EA chce tylko zarobić.... jak będzie mnie stać to kupię to premium :D Ale i tak jestem troszkę zły

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

ale wcześniejszy dostęp do DLC to jednak kusi.... bynajmniej mnie

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

Ale pewnie w poslce będzie inna cena :D

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

Wcześniejszy dostęp mnie nie kusi, ze względu na puste serwery w pierwszych dniach...

 

Brawo. Najwidoczniej nie grałeś w dzień premiery B2K. Serwerów może i było mało, ale zawsze full...

Opublikowano

ale to 60$ w ameryce a 35 funtów w angli, u nas na złotówki nie wiadomo ile

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

podejrzewam że to z 180-200zł bd kosztowało to Premium ;)

a sam dodatek 50-100zł.

random.jpg

Opublikowano

najgorsze jest to że na tym cierpi Battlefield i DICE a korzysta EA -,-]

 

 

 

@edit

 

Ale czekajcie.... Ten BF3 Premium to zbiór wszystkich DLC oprócz AfterMath.... mi się opłaca kupić bo wszystkie 4 DLC będą za ponad 200 zł a to za też około 200zł.... mi akurat się opłaca ;)

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

@UP: a co np. jeżeli już mam b2k ? dostane go 2 razy ? śmieszne są te ich rozwiązania :/

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Opublikowano

to już twój problem, mi to się opłaca, może to źle zrozumiałem ale coś musi kosztować 200zł

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

nie jest to tylko mój problem, jest to problem wszystkich posiadaczy wersji limitowanej + tych co zakupili już b2k więc (strzelam) ponad połowy ludzi grających w bf3 -,-.

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Opublikowano

może to będzie tak że to premium dotyczy od Close Quarters do AfterMath czyli też 5 dodatków -,-

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

Gdyby tą grę wydało np. CD Projekt RED (znani z Wieśka 2), Gra kosztowała by grosze, za darmo DLC, edycje premium. Wystarczy spojrzeć na Wiedźmina 2. Posiadam grę zakupioną właśnie w dzień premiery PL (wiesiek 2 ofc) i co? Edycja rozszerzona, darmowe DLC wchodzące wraz z patchami, darmowa wersja cyfrowa z gog.com bez zabezpieczeń, zniesienie jakichkolwiek zabezpieczeń. To jest wydawca, a nie BW + EA. Chcesz dobre zakończenie ME3? Płać. Taka polityka E@

 

 

To już oni rozwiążą pewnie, albo jakoś ten ich system rozdawania DLC na premium będzie miał uwzględnione zakupione wcześniej DLC.

Opublikowano

spoko poczekajcie jak w Polsce będzie to kosztować 200zł to w Rosji będzie za około 60 zł, :)

nie ma co się burzyć :]

 

nie warto kupować w Polsce, w Rosji lepiej tam Diablo 3 kosztuje 105zł ^^ Max Payne 3 55zł ^^

//pornografia

Opublikowano

podobno 200zł za 5 dodatków :)

 

Teraz się opłaca ;D hah wiedziałem że będzie się opłacało.... mi oczywiście

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

w zupełności zgadzam się z zieleniec ja także zakupie to premium od razu jak się pojawi . Uważam ze opłaca się go kupować ponieważ te 4 DLC będą razem kosztować 200 zł + a tutaj płacisz 200 zł i masz to wszystko + bonusy nie będę wymieniał bo je znacie . Co do zielnika napisz na gg 7922575 , pogramy sobie razem bo widać porządny gość z cb , i znasz się na rzeczy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...