Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[global Dekaron] Shinset's Cheats Pack [nie Działające]


Shinset

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Działa, tylko mam pytanie (proszę nie krytykować):

 

z potworów nie leci ani kasa ani itemki tylko vouchery

czy da się ustawić zeby leciało normalnie?

jeżeli tak to proszę o pomoc

Opublikowano

od 30 do 70 expiłem w norak 2nd na agolach i horacach zbierałem wszystkie moby w 1 takim jakby pasku pionowym czasem 2 paski jak zdobyłem wh no z 60 mobow może było i ani "grama"laga.

Opublikowano

Ja już nie wiem co robić...

Może gdy wróce do gry (za jakies 3 tygodnie) coś uda mi się wykombinować...

Jedyne rady z mojej strony to :

1. Grajcie na Arcadii

2. Miejcie włączonego wallhacka

3. Nie róbcie masowych lurów...

16435562.jpg
Opublikowano

Sciagnlolem wszystko ladnie dziala ty za wrzute, ale mam pytanie czy da sie jakos ustawic zeby nie bylo ciebie widac, czy jest wogule takie cos jak invisible bo widzialem ze ludzie maja takie cos?

 

 

@Down

No bo chyba widzialem jak biegnie 30 potworow a nikogo nie ma.... a po chwili skile z du** leca

Opublikowano

a mi sie gra wylacza gdzy wlacze vac hacka. jak wlanczam inne to wszystko jest ok zadnych dc tylko ten vac tylko odpale 30sec i gra sie wylanczana wiecie co mozna zrobic??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...