Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[global Dekaron] Shinset's Cheats Pack [nie Działające]


Shinset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie to ja tylko znalazłem adresy (jakieś 5-10 minut roboty), a całe hacki są z poprzedniej wersji :) .

 

Jeżeli jeszcze wam crashuje to zróbcie tak:

 

1. Uruchomcie gre przez XIGN code bypass

2. Gdy nalicza wam procenty zminimalizujecie gre

3. Uruchomcie CE z hachami i zróbcie wszystko co trzeba, aby hacki działały

4. Zalogucie sie na postać

5. Wyłączcie CE

6. Wejdźcie na serwer Arcadia

7. Wszystko powinno dobrze działać :)

16435562.jpg
  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ok zaraz sprawdze

 

EDIT.

 

Faktycznie dziala.

 

Mam tylko takie pytanie, bo nie zawsze mi skill trafia mooby . Czy musze miec zaznczone skill 1 i skill 2 zeby miec skill hacka czy tylko jedno wystarczy?

Opublikowano

Słuchajcie mam problem z bypassem, wybieram wszytsko jak trzeba, klikam launch a gra sie nie włącza. Mam viste jeśli to cos da

Opublikowano
Słuchajcie mam problem z bypassem, wybieram wszytsko jak trzeba, klikam launch a gra sie nie włącza. Mam viste jeśli to cos da

 

Uruchom bypass w trybie administratora :)

Już edytuje to w głównym poście :)

 

16435562.jpg
Opublikowano

Słuchaj klikam prawym, uruchom jako administrator i dalej to samo. W procesach aktualnie otartych wyskakuje unpacked dekaron ( 3 razy) ale się nie włącza.

Opublikowano
mi gra nie chce sie wlaczyc przez bypass czemu??probuje i nic

 

Pisz w temacie Xign code bypass !!!

Tak trudno?

Tam masz wszystko wyjaśnione...

16435562.jpg
Opublikowano

Jeśli wyskakuje DC to trzeba po wejściu na postać wyłączyć CE ,lub załączyć byle jakiego WallHacka (i nie wyłączać CE).

 

 

segita.png
Opublikowano

Prze-edytowałem starą paczkę Shinseta, zeby działała po nowym update.

Speed i zoom działa nawet lepiej niż stare :DD

Jedynie skill hacka jeszcze nie udalo mi się zmodyfikować. Jak zrobie, zaraz wkleje.

 

Pobierz

 

skan - Zobacz

Opublikowano

Zaraz podam Adresy do skill hacka :)

Jeżeli nie będziecie wiedzieli gdzie je wkleić zrobie krótki poradnik :)

 

@Edit: Nie wiem czemu ale program wykazuje adresy sprzed update...

Jeżeli ukaże się nowy adres skill hacka to go wrzuce...

16435562.jpg
Opublikowano

Da sie zrobic zeby te potworki tak nie biegały w okuł mnie jak man wszyskie hacki włonczone???

I czy da sie zrobic zeby co jakis czas DC nie dostawac???

04030013_Stasiu178.png

 

Uczę sie pisać wyraźnie i dokładnie!!!

 

10 postów

20 postów

30 postów

40 postów

50 postów

60 postów

70 postów

80 postów

90 postów

100 postów

110 postów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...