Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwalmy się czego słuchamy :)


lowzje2009

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gatunek: Każdy oprócz tego darcia ryja czyli heavy metalu metalu rocka hard rocka itp.

 

Wykonawcy: DMX/ICE CUBE/Hardwell/Avicii/Novik/Kaen/Trzeci Wymiar i w chuj by wymieniać...

Opublikowano

Wszystkie gatunki dla mnie nie ma to żadnej różnicy, ważne żeby się dobrze słuchało, nie słucham tylko dupstpu, techno/electro itp. bo dla mnie to nie muzyka.

Wykonawcy hmm... ulubieni: Nicki Minaj (*.*), Ke$ha, Cee Lo, Adele, fun., Rihanna, ale najbardziej kocham covery z Glee.

Opublikowano

Gatunek rock Metal

 

Wykonawcy : Guns n roses AC/DC

 

Ulubione utwory Guns - Paradise City AC/DC - Back in Black :D

Opublikowano

Hip Hop

 

Wykonawcy:

-Arab

-Hemp Gru

-Peja

-Paktofonika

 

Najlepsze utwory

- Arab 30

- Hemp Gru Droga / Mary Mary / Braterstwo

- Peja Ideologia Bloków / i dużo dużo wiecej

- Paktofonika cała płyta Kinematografia

41196912334212939960.png


Opublikowano

Gatunek: rock,metal,dubstep i reszta która wpadnie w ucho

Wykonawcy: Skillet, Iron Maiden, Linkin park, Offspring, Foo fighters, Green day, Nirvana , Imagine Dragons ,Skrillex, Rise Against ( nie chce mi sie wszystkich wypisywać )

Ulubione utwory: Skillet - moster , rise against - Satelite , Give it all , Nomy- Cocaine , Offspring hammerhed, Imagine Dragons Radioactive i tyle chyba styka bo bym zapisał cala str ;p

Opublikowano

Ulubione piosenki..

2Pac - Life Goes On

Eazy E - Real Muthaphukkin G's

The Eagles - Hotel California

2Pac - Rest in Peace

Ulubiony album

2Pac Makaveli - The Don Killuminati: The 7 Day Theory

 

 

Co do gatunków najczęściej Rap.

I prawie wszystko co stare i dobre.. lata 60,70,80 itd.. , techno - rzadko.

Rock czasami, Pop czasami.

Zależy od humorów.

 

No i jeszcze Szlagry ale rzadko :).

 

 

@edit piszecie o tym i piszecie: Hollywood Undead

postanowiłem sprawdzić :D nawet nieźli.. w wolnym czasie posłucham sobie ich kilku nutek.

 

 

Wykonawcy: 2Pac, Eazy E, DXM, Biggie smalls, Big L.

Czasami: Dr. Dre, 3 Wymiar, 18L(Jeden osiem L), Nagły atak spawacza(NASA).

 

I tych innych starych hitów(nie Rapu) nie będę wymieniać.. za dużo :P i Polskiego i Zagranicznego.

 

I dużo innych ale najbardziej Gangsta Rap lepszego Rapu niema :).

Kiedy nienawiść każe się człowiekowi rozwijać, staje się ona jedną z wielu form miłości.

Po śmierci obawiam się tylko reinkarnacji.

 

Mogę zatracić się we własnych myślach..
Chcę być szefem, w głowie mam tylko chromowane dziewiątki.

Opublikowano

Gatunek: Rap/Hip-Hop

 

Wykonawcy:Dudek RPK,Bonus RPK,Kokot RPK,Hemp Gru,Miejski Sort

 

 

Ulubione nuty: Dudek RPK-Od serca,Dudek RPK-Wciąż o tym samym,Dudek RPK-Każdy dobry chłopak wie,Dudek RPK-Życie na serwerze,Dudek RPK-To Dla Ciebie,Dudek RPK-Temat życie,Hemp Gru-Droga,Hemp Gru-Mary Mary,Miejski sort-Nie pozwól,Miejski sort-Jeden lubi to,jeden lubi tamto,Bonus RPK-Sportowa Warszawa

....Ogółem pełno jest,mógłbym wymieniać dalej ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...