Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwalmy się czego słuchamy :)


lowzje2009

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Rock/Metal/Metal Symfoniczny/Heavy Metal

 

Linkin Park - Numb, From The Inside, Somewhere I Belong, Forgotten, Faint, Figure, Breaking The Habit, Castle of Glass,

 

Within Temptation - Where Is The Edge, Faster, Lost, The Howling, Murder, In The Middle of The Night,

 

I wiele, wiele, wieeeeeeleeeee innych.

Opublikowano

Gatunek:Rap,Rock,Dupstep

Wykonawcy:Linkin Park,Pezet,Małpa,Małolat,Modestep

Utwory:Spadam,Faint,Koka,Na pewno,Show Me a Sign,Castle Of Glass

2hxtusn.png


East To West!


Arsenal Is The Best!


Fuck The Rest!

Opublikowano

Gatunek : Wszystko
Oto kilka linków:


 


 


 


 

Z tym biberem to żart :x

 

2d6tno4.png

BANNED :(( na 15 dni

Opublikowano

Deubstep,disco klubowe klimaty (ale nie takie shitowe remixy co minute samo intro trwa)

Opublikowano

W sumie wszystkiego po trochu, ale szczególne upodobania mam do metalu, rocka i wszelkiej maści soundtracków z filmów i gier.

Opublikowano

Ostatnio z rapu to: Mes, Kuba Knap, Zioło, Dwa Sławy, DGE, to tak w ostatnich dniach

A z reegae to Vavamuffin i Junior Stress

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano
Gatunek/kultura : Pop i rap / w tej chwili bardziej po stronie pop`u bo rap schodzi na dno przez to jp, i nic nie wnoszące słowo w muzyce.
Wykonawca/wykonawcy : B.R.O, diox, sulin, huczuhucz, carly rae jepsen, James Arthur, Danny (te które na razie są dla mnie najlepsze)

Ulubione utwory : b.r.o jest tego sporo, więc nie chce mi się wymieniać, jedna minuta, kryzys, gdyby nie to, carly rae jepsen wszystkie ;), impossible, radio
Opublikowano

Gatunek: Heavy metal / trash metal / metal symfoniczny

Wykonawcy: IRON MAIDEN <3, Metallica, Nightwish, Sabaton, AC/DC

Ulubione piosenki:

 

1. Iron maiden

  • The Nomad
  • Fear is the key
  • cały album 7th son of a 7th son
  • Fear of the Dark
  • Reincarnation of Benjamin Breeg
  • Different World
  • Lord of Light
  • For the Greater Good of God
  • Run to the Hills
  • Judas be my Guide
  • The Educated Fool
  • Flash of the Blade
  • i cała masa innych

 

2. Sabaton

  • The Final Solution
  • Ghost Division
  • 40 to 1
  • Primo Victoria
  • Uprising
  • Aces in Exile

 

3. Nightwish

  • Ghost love score
  • End of all hope
  • Amaranth
  • Nemo
  • Ever Dream
  • Wish i had an angel
  • Dark Chest of Wonders
  • i też dużo więcej, teraz nie pamiętam :)

 

3. Metallica

  • Fade to Black
  • Nothing Else Matters
  • The unforgiven 1
  • Sad but True

 

4. AC/DC

  • Highway to hell
  • Thunderstruck

I muzyka poważna :) Chopin i Wieniawski to moi ulubieni kompozytorzy.

Opublikowano

Gatunek - Electro, Dance, Trance, Dubstep ...

Wykonawcy - Vicetone, Michael Mind Project, Tiesto, Mike Candys, Krewella, Nicky Romero, Avicii, DjAntoine, Fedde Le Grand ...

Utwory - Sparks, Alive, One More Round, Antiheroes, Everybody, Trolouse, Wake Me Up, Broadway, I could be the one, California, We own the night, Live for the night ...

Opublikowano

dubstep , trance/vocal trance , electro house :)

skrillex , datsik , armin , cosmic gate , dash berlin ,

Z electro house polecam mixy DJa 3P51LONa :)

Pzdr

84600334711315904671.png


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Rap, EMINEM

 

RAP - Tupac Shakur ( 2Pac )

Doloze jeszcze Dr.Dre B)

                                                                                              ZR_o79.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...