Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beznadzieja\

mega nie ogarniete permissionsy

nie bede mowil o spolsczeniach ;)

trudno bylo 10 komunikatów na krzyrz przerobic ? (authe me i wiecej)

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A jak zrobić żeby np. koledzy no-premium mogli wchodzic ? :) Bo jak odpalam to pisze, ze działa w OFFLINE MODE i mam zmienic na true w online-mode (server-properties) ;/

 

Wyskakuje, ponieważ już jest takie ustawienie w craftbukkicie. Nie przejmuj się tym i zostaw na false. ;)

Opublikowano

Niewiem czy ktoś pisał,lecz zapytam

Czy da sie zmienić Komunikat że paczka stworzona by Ty (z tego powodu że niezafajnie to wygląda )

: )

 

 

# jeszcze mam 1 pytanie :3 troszke głupawe. Jak zmienić AutoMsg skoro go niema w plugins ??

 

# i jeszcze 1 Tak jak pisali powyżej Rangi niedziałają.

mhmm...?


co jest


Opublikowano

Niewiem czy ktoś pisał,lecz zapytam

Czy da sie zmienić Komunikat że paczka stworzona by Ty (z tego powodu że niezafajnie to wygląda )

: )

 

 

# jeszcze mam 1 pytanie :3 troszke głupawe. Jak zmienić AutoMsg skoro go niema w plugins ??

 

# i jeszcze 1 Tak jak pisali powyżej Rangi niedziałają.

Wgraj folder automessage od innego lub normalnie zmień w essientals plik motd.txt a rangi to nie wiem ;/

Opublikowano

Niewiem czy ktoś pisał,lecz zapytam

Czy da sie zmienić Komunikat że paczka stworzona by Ty (z tego powodu że niezafajnie to wygląda )

: )

 

 

# jeszcze mam 1 pytanie :3 troszke głupawe. Jak zmienić AutoMsg skoro go niema w plugins ??

 

# i jeszcze 1 Tak jak pisali powyżej Rangi niedziałają.

 

Rangi działają, pluginu nie masz bo pewnie pobrałeś wersję LIGHT.

Opublikowano

Rangi działają, pluginu nie masz bo pewnie pobrałeś wersję LIGHT.

nie działają bo jak daje se /pex user mikoxor group set Wlasciciel to pisze że zmieniło mi ale tak na prawdę to nie zmieniło i pisze mi: world:mikoxor

 

 

ps.próbowałem też /setrank

Opublikowano

@Up wpisałeś /setrank <swojnick> wlasciciel albo /pex user <nick> group set wlasciciel ?

oDYVDfv.gif
Opublikowano

WTF ?Pokarz film na yt jak to wsadzić ! Za dużo GB! i nie chce przenieść! czekałem cały dzień , żeby sie przeniosło! i gówno z tego! zrób film i powiedz mi link strony !


Opublikowano

nie działają bo jak daje se /pex user mikoxor group set Wlasciciel to pisze że zmieniło mi ale tak na prawdę to nie zmieniło i pisze mi: world:mikoxor

 

 

ps.próbowałem też /setrank

 

Musisz wyłączyć prefix world w multiverse, pisałem o tym parę postów wcześniej. W nowej aktualizacji poprawię to.

Opublikowano

Rangi działają, pluginu nie masz bo pewnie pobrałeś wersję LIGHT.

Ja połączyłem kilka paczek :3 a mam prośśbę czy mógłbyś po 1 Pomuc na servie :D ale to tak pytam

a 2 czy zrobiłbyś taką samą paczke co normalna wersja lecz nie w pliku craftbukkit tylko by móc modyfikować w plugins.

mhmm...?


co jest


Opublikowano

Musisz wyłączyć prefix world w multiverse, pisałem o tym parę postów wcześniej. W nowej aktualizacji poprawię to.

ok .

 

Musisz wyłączyć prefix world w multiverse, pisałem o tym parę postów wcześniej. W nowej aktualizacji poprawię to.

niema pluginu ''multiverse'' są np. multiverse-core

 

Musisz wyłączyć prefix world w multiverse, pisałem o tym parę postów wcześniej. W nowej aktualizacji poprawię to.

a kiedy ta akualizacja?

Opublikowano

To chyba było tak

 

 

 

[Sell]
nazwa dzialki
cena i enter
 

 

 

np

 

 

[Sell]
dzial1
1000
 
oDYVDfv.gif
Opublikowano

Mam taki problem ze gracz teleportujac sie do innego swiata traci itemki.. Help

 

Nie traci itemków tylko ma osobny ekwipunek. Usuń plugin Multiverse-Inventories.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...