Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zjeść by nie iść do szkoły?


Ankieta  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co?

    • Surowy ziemniak.
      25
    • Wypi? wod? z sol?.
      5
    • Proszek do pieczenia.
      10
    • Wk?ada? palce do gard?a a? do ?ygu (xD)....
      13
    • Zje?? kostki lodu
      4
    • Udawa?
      19
    • I?? na wagary
      27
    • Inne (je?li wybra?e? to napisz co.)
      15

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Muchomor czerwony

Faza + 40 stopni C. Tylko trzeba wysuszyć, je się sam kapelusz. W takim stanie na pewno nie pójdziesz do szkoły.

white pride world wide

Opublikowano

Jeśli masz rtęciowy termometr to od strony łapiesz rtęci ( tego aluminium czy co to nawet nie wiem) i trzepiesz (termometr) wtedy temperatura się nabija, jeśli chcesz zbić to drugą stroną.

Opublikowano

Udawał niewidzialnego. To jest już sprawdzone.

kiedyś kiedy matka weszła mnie obudzić to przykryłem twarz kołdrą chcąc udać niewidzialnego i wyszła z pokoju nie budząc mnie :D

 

co do topicu to nie ogarniam was. wystarczy powiedzieć że się nie idzie i tyle, a nie jakieś dziwne rzeczy będziecie jeść.

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Be power! Moc energetyka z biedronki! Tak Cie szczyści, ze całe dni spędzisz na kiblu ^_^

Nawet stoperan nie pomoze :x

Uwierz, sam tego doświadczałem i to wiele razy :D

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Be power! Moc energetyka z biedronki! Tak Cie szczyści, ze całe dni spędzisz na kiblu ^_^

Nawet stoperan nie pomoze :x

Uwierz, sam tego doświadczałem i to wiele razy :D

Wczoraj 1l wypiłem i nic :>...

Opublikowano

Kup se w aptece środek na przeczyszczenie :D

Raczej nie pójdziesz do szkoły po tym xD

Opublikowano

Dobra faktycznie nie będę się truł. Powiem że nie chcę iść a jak nie pomoże to pójdę na wagary.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...