Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zjeść by nie iść do szkoły?


Ankieta  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co?

    • Surowy ziemniak.
      25
    • Wypi? wod? z sol?.
      5
    • Proszek do pieczenia.
      10
    • Wk?ada? palce do gard?a a? do ?ygu (xD)....
      13
    • Zje?? kostki lodu
      4
    • Udawa?
      19
    • I?? na wagary
      27
    • Inne (je?li wybra?e? to napisz co.)
      15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chcę mi się iść do szkoły..... A więc co zrobić by nie isć? Co do udawania wolę nie,bo nigdy mi się nie udaje ...zawszę się śmieje xD

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszek do pieczenia :) wieksza temperatura +38 ja mialem kilka dni temu ;)

Opublikowano

Kopiatą łyżkę soli, ale zamiast się truć proponuję po prostu wagary..

Wina zawsze leży po środku. Nie wiadomo tylko, gdzie leży środek.

Opublikowano

nie truj sie idioto tylko po to, zeby nie isc do szkoly. najpierw sie zastanow co ci to da, ze nie pojdziesz, oprócz tego ze sie wyśpisz? masz po tym tylko zaległości i więcej do roboty.

ew. zjedz to co podano powyzej.

a jesli nie chcesz naprawde isc to poprostu powiedz matce nie idie dzisiaj do szkoly *powod* i już, chyba na siłe cię nie wypchnie za drzwi i powie wypierdalaj maly skurwielu, chociaz to nie dziwne jak najchetniej bys wgl do niej nie chodził.

Opublikowano

Surowy ziemniak + mleko i jesteś udupiony. Ogółem połączenie różnych potraw z mlekiem dają konkretne efekty

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

nie truj sie idioto tylko po to, zeby nie isc do szkoly. najpierw sie zastanow co ci to da, ze nie pojdziesz, oprócz tego ze sie wyśpisz? masz po tym tylko zaległości i więcej do roboty.

ew. zjedz to co podano powyzej.

a jesli nie chcesz naprawde isc to poprostu powiedz matce nie idie dzisiaj do szkoly *powod* i już, chyba na siłe cię nie wypchnie za drzwi i powie wypierdalaj maly skurwielu, chociaz to nie dziwne jak najchetniej bys wgl do niej nie chodził.

 

 

Potwierdzam, już lepiej iść na wagary niż truć się na siłe

Opublikowano

Powiedz matce że nie chcesz iść do szkooły bo ci sie nie chce i koniec.Chyba ze masz 12lat i dalej masz do wszystkiego przymusy.

 

Ziemniak i mleko u mnie np. nie skutkuje.Wjebałem całego dużego ziemniaka surowego i popiłem szklanką mleka, nic mi nie było

Opublikowano

Masz Plan, Zjesz Coś Żebyś Wymiotował I Żeby Matka Cie Nie Puściła Do Sql.

Co Ci To Da?

Cały Dzień Będziesz Siedział Na Klopie... Nawet Sobie Nie Zagrasz.... A Niech Ci Się Jeszcze Coś Poważniejszego Stanie Poprzez Zjedzenie Tych Składników...

Powiedz Poprostu że Nie Idziesz i Tyle.

Albo Wagary...

PROŚBA DO GLOBAL MODA:

 


http://www.mpcforum.pl/topic/747501-prosze-o-usuniecie-konta/

Opublikowano

Bierz ziemniaka , potem wkładaj palec i żygu a pod koniec dla lepszego efektu wypij to co wyrzygałeś .

Gram w :

Battlefield Heroes , Battlefield Play4Free , Minecraft

 

 

Pomogłem? Daj Plusa :)

Opublikowano

Ogórki plus mleko, wybuchowy efekt.

ew. gruszka popita mlekiem.

elko

Opublikowano

Wagary u jakiegoś chorego kolegi, który ma dwa kompy :D

Opublikowano

Ogórek ze śmietaną :) Ale sraka 3 dni :)

 

Ale co tam. Laptop na kolana i MPC w kiblu :) hehe ;p

 

@Kurwa jak was czytam to już mi sie srać chce ;d

Znajdziecie mnie pod innym nickiem

o.O

Opublikowano

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest udawanie ...

Gdy mi mama każe zmierzyć temperaturę to gdy wyjdzie szybko pocieram o jakiś materiał (ubranie, kołdra) przez ok 10-15 sek.

Wtedy będziesz miał ok 40 stopni nabite na termometrze. Jak chcesz zmniejszyć temp. do ok 38 stopni to po prostu strzep ... ( termometr, a nie ... wiesz co )

Lecz działa to tylko z termometrem rteńćowym . :(

"Nie gram w gry dla szpanu, tylko dla przyjemności."

20tqtzp.jpg

Sygnatura by: Crystiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...