Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SheepCraft [AUTO WL][30 slotów][FreeBuild][1.2.5][Bukkit][Dedyk][24/7][Non-Premium]


najsiok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już niedługo... Szykujemy dużą niespodziankę dla graczy. Ale ciii, nic nie mówiłem.

Jestem pesymistycznym nerdem ;o

 

motokosygna.jpg

 

"There is nothing to be afraid of... Virtual reality will rehabilate your mind or eventually your body... You will be alright, I promise... Just concentrate... And trust the music."

 

 

mca.png

mca.png

mca.png

mca.png

 

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzięki za pozytywną opinię, serwer się dopiero rozkręca. Jeśli ktoś chciałby coś zbudować to zapraszam, tworzymy nowe położenie i potrzeba nam troszkę ozdoby.

Opublikowano

Niedlugo wszystkie dzialki zostana przeniesione z miasta na bardzo ladny warp, w miescie pozostana tylko hotele.

 

Zapraszamy.

Opublikowano

Jeśli serwer się wam podoba, zapraszamy do sklepu. Skorzystajcie z promocji na konto VIP, póki jeszcze można!

World_of_tanks_signature_by_Dbuhoss.png

 

banner2.png

 

Pomogłem? Kliknij

likethiso.jpg

Opublikowano

I miło by było, gdybyście wystawiali w tym temacie jakieś swoje oceny (nieee, wcale nie po to, żeby nabić posta do tematu)

Jestem pesymistycznym nerdem ;o

 

motokosygna.jpg

 

"There is nothing to be afraid of... Virtual reality will rehabilate your mind or eventually your body... You will be alright, I promise... Just concentrate... And trust the music."

 

 

mca.png

mca.png

mca.png

mca.png

 

Opublikowano

Jakoś tak tu cicho... Nikt się nie odzywa... Jakież to smutne.

Jeśli mi odpowiadasz, zacytuj mój post - lub otaguj przy użyciu @Quasindro.
Jak tego nie zrobisz, najprawdopodobniej nie wrócę do tego tematu.


uExDb2M.jpg

'I have often wished I had time to cultivate modesty... But I am too busy thinking about myself.' ~Edith Sitwell.

Opublikowano

Świetny serwer !

Szkoda że gra na nim tak mało osób : /

Zapraszamy !

Nicki w różnych grach : Scoobany98, ` ~Malinoovy <3

 

Jeżeli pomogłem możesz dać plusa .

Opublikowano

Yup. Zapraszamy.

Jestem pesymistycznym nerdem ;o

 

motokosygna.jpg

 

"There is nothing to be afraid of... Virtual reality will rehabilate your mind or eventually your body... You will be alright, I promise... Just concentrate... And trust the music."

 

 

mca.png

mca.png

mca.png

mca.png

 

Opublikowano

Nueh próbuje brzmieć rzeczowo. Jakież to słodkie.

Ale nie kłamie - w tej chwili pracujemy nad kilkoma rzeczami jednocześnie - nie wiemy, w co ręce wkładać. Autorskie tłumaczenie, instalacja i konfiguracja nowych pluginów, eventy dla graczy, ale czas na 'zwykłą' pomoc graczom też się znajdzie - a jakże!

 

Zapraszamy.

Jestem pesymistycznym nerdem ;o

 

motokosygna.jpg

 

"There is nothing to be afraid of... Virtual reality will rehabilate your mind or eventually your body... You will be alright, I promise... Just concentrate... And trust the music."

 

 

mca.png

mca.png

mca.png

mca.png

 

Opublikowano

Osobiście szykuję nowy event. Będzie ciekawie.

Jestem pesymistycznym nerdem ;o

 

motokosygna.jpg

 

"There is nothing to be afraid of... Virtual reality will rehabilate your mind or eventually your body... You will be alright, I promise... Just concentrate... And trust the music."

 

 

mca.png

mca.png

mca.png

mca.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...