Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sezon 2 Przetrwanie[nopermium][survival + RP]Frakcje, questy,ekonomia


s.sobieraj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po co spamujesz w naszym temacie?! To świadczy tylko o poziomie waszego serwera. Proszę moderatora o za cenzurowanie jego posta!

Opublikowano

Mam do Was pytanie... Czy chcielibyście, aby serwer posiadał serwer głosowy typu teamspeak 3, mumble, ventrilo itp. ? :)

Opublikowano

Zapraszam!Kto się zgłosi do admina adrenator dostanie działkę za pół ceny i bonusa! Zapraszam

 

WBIJAĆWBIJAĆWBIJAĆWBIJAĆWBIJAĆWBIJAĆWBIJAĆWBIJAĆ

Opublikowano

A więc tak. Jestem zwykłym graczem, gram od tygodnia, może dwóch. Serwer cud-miód. Idealna atmosfera, świetne miasta, doskonale dobrana ekonomia - nie za łatwo, nie za trudno. Zero lagów, gra jest płynna jak na singleplayerze. Posiadam własną gildię - właśnie się buduje, ale niestety szkoda że na najlepszym serwie na którym grałem nie gracie :(. Naprawdę warto chociaż na sekundę wbić, a zostaniecie na dłużej.

Plusy:

- Czasami są robione eventy (wczoraj wygrałem 2500 ^^)

- Mili admini, zawsze pomogą

- Niedrogi VIP (6zł)

- Ciekawe Questy

- Duży fajnych gildii, do których można dołączyć

- Ładnie zbudowane miasta

- Dla początkujących: tania przechowalnia przedmiotów (depozyt)

- Gdy ci się nudzi - spleef, mobarena, i wiele innych atrakcji!

- Starannie dobrane sklepy i ceny.

- Aż 3 miasta! Każde inne, inne działki, sklepy, Questy itd.! SUPER!!

Wady:

Brak :)

Opublikowano

Gram tu od kilku godzin i jest super!!

SERDECZNIE POLECAM!!!!

 

Miła administracja , zero lagów , fajnie sie gra...

 

Jedynie początek jest trudny- te pierwsze 30 minut gry- bo trudno sie polapac , ale jak juz wyjdziesz za miasta/dolaczysz do jakiejs gildii to sie gra super!

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

Zapraszam na serwer!!:

-duże działki

-masa eventów

-ogarnięta administracja

-masa fajnych frakcji

-super budowle(spawn naj naj lepszy)

-3 miasta

-dedyk 24/7

Z A P R A S Z A M

Adrenalineq

 

WBIJ!

Opublikowano

Super serwer! Administracja, jak i gracze bardzo mili i pomocni! Gra się bez lagów tak jak na singleplayerze (tak jak pisał kolega wyżej). Co jakiś czas organizowane są eventy, na których można wygrać ciekawe przedmioty. Strona internetowa stworzona jest sensownie. Można kupić na niej konto VIP, które daje ciekawe przywileje :) Jest tam też konsultant online, dzięki czemu można rozwiązywać swoje problemy bez zbędnych gapiów. Polecam wszystkim ten serwer!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...