Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sezon 2 Przetrwanie[nopermium][survival + RP]Frakcje, questy,ekonomia


s.sobieraj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informacje wstępne:

 

Witam ! Chciałbym gorąco zaprosić na sezon 2 serwera Przetrwanie.

Na serwerze znajdziecie 3 miasta (w tym jedno przeniesione z sezonu 1) w ktorych mozna rozpoczac swoja przygode. Oczywiscie przemieszczanie sie poprzez teleporty na spawnie miedzy miastami jest dostepne.

 

Serwer to survival + rp. Na nim mozecie prowadzic do zwycięstwa własną frakcje, wykonywać questy, kupowac i sprzedawac dzialki w miastach. Staramy sie rozwijac ekonomie jak najlepiej, by kazde miasto mialo w sobie cos ekonomicznie atrakcyjnego. Ekonomia to rotacja, dlatego ceny artykułów nie są stałe.

 

Dodano tryb rozgrywki SKYBLOCK ! więcej informacji w grze.

 

skyblock-minecraft.png

 

Dlaczego warto grać na Tym serwerze ?

  1. Wiele ułatwień w postaci teleportów. Każdy gracz ma dostęp do /spawn, vip-y mają /home i /sethome co pozwala na szybkie przemieszczanie się. Dodatkowo na spawnie do każdego z miast są dodatkowe teleporty do miejskiego bazaru oraz wolnych działek.
  2. Serwer jest zabezpieczony pod względem rozgrywki. U nas nikt nie ucieknie od walki, a teleporty są dobrze zabezpieczone. Dodatkowo szybko wyłapujemy bugi dzięki czemu gra trzyma swój poziom. Dodatkowym atutem zabezpieczeń są bardzo częste kopie zapasowe, dzięki którym w razie awarii, możemy wszystko szybko przywrócić bez większych strat.
  3. Zostałeś zablokowany (pisanie na czacie) bądź dostałeś bana na konto ? rozumiesz że złamałeś regulamin i więcej obiecujesz nie popełniać podobnych błędów? możesz bardzo szybko bez ingerencji administracji odblokować swoje konto, formularz znajduje się na stronie serwera.
  4. Nudzi cię wiecznie jeden i ten sam wygląd miasta głównego ? u nas masz aktualnie 3 do wyboru, niebawem dojdzie 4 bardzo dobrze rozwinięte ;)
  5. Lubisz areny ? u nas znajduje się ich wiele ;)
  6. Frakcje zostały skonfigurowane tak, że grupa osób, np. twoich kolegów z klasy, może odczuwać przyjemności z gry jako frakcja wojowników jak i architektów. Wszelkie punktacje są odpowiednio zrównoważone.
  7. Bardzo szybki serwer, bez lagów, uciągnie około 200 osób jednocześnie online !
  8. Questy, jest ich już kilka, cały czas dodajemy nowe. Są bardzo pomocne.

 

====================================================================================

Komenda do rejestracji : /register [towjehaslo] [twojemail]

na przyklad:

/register seba bukkit357 [email protected]

Parametry połączenia:

s1.przetrwanie.net:25565

 

====================================================================================

 

Standardowe eventy/areny w grze:

  1. Spleef - Zabawa polegająca na rozkopywaniu warstwy sniegu pod przeciwnikami w celu eliminacji z pola gry. Osoba ktora zostaje na polu gry, otrzymuje nagrode. W przypadku 2 osob rozmieszczonych np. na narożnikach, ogłaszany jest remis (bez nagród).
  2. Strzelnica - Arena specjalnie przygotowana dla graczy. Z pułapkami i elementami współpracy (na przykład by wyjść z danej pułapki potrzebna jest ingerencja innych graczy). 2 drużyny czerwona i niebieska rywalizuja ze soba. Bron jaka jest dostepna to jedynie łuk z odpowiednim zapasem strzał. Osoba która zabije najwięcej przeciwników, otrzymuje nagrodę.
  3. Arena królów - W skrócie bardzo szybka arena pvp. Rywalizują między sobą 2 drużyny.
  4. Mobareny - Przed rozpoczęciem walki, musimy wybrać odpowiednią klasę. Do wyboru najczęściej mamy: Łucznika, Rycerza, Krola, Chemika, Kucharza itp. Zależnie od areny, są inne ustawienia nagrody i klasy.
  5. Poszukiwacze skarbów - Admin na określonych kordach stawia skrzynie z odpowiednią nagrodą. Przygotowuje graczy do rozpoczęcia odpowiednimi komunikatami, podaje kordy. Pierwsza osoba która przybędzie zdobywa przedmioty. Wszystkie chwyty są dozwolone, mam tu na myśli pvp ;)
  6. Bezcenna wiedza - Event podobny do "Poszukiwacze skarbów". Tyle że na określonych kordach postawiona jest tabliczka z pytaniem dotyczącym naszego kraju i kultury na które należy odpowiedzieć. Pierwsza osoba która odpowie prawidłowo otrzymuje nagrode.

Z góry oświadczam, że w tym sezonie, nagrodą za wygrane areny/eventy nie będzie nic diamentopodobnego.

 

Zarabianie i pieniądze w grze:

Standardowo startujemy z sakiewką w której jest jedynie 30 złota. Za złoto możemy kupić bardzo dużo.Działki, budulce, składniki mikstur, exp i wiele więcej. By zarabiać pieniądze należy handlować bądź wykonywać jakieś zadania dla innych graczy. Do tego przydaje się sytem przesyłania pieniędzy którego formuły komend znajdziecie pod komenda /money help. Najszybszym sposobem zarobku jest sprzedawanie sztabek złota i diamentów.

 

Konta vip do kupienia są dostępne, więcej informacji w grze.

 

Obszerniejszy opis już niebawem.

 

Bardzo prosze tych którzy troche pograli na serwerze, o opinie w tym temacie. Serwer wystartował : 19.05.2012 19:30.

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, serwer jeden z lepszych na jakich grałem od kilku miesięcy.

Bardzo miła atmosfera, Admini załatwiają każdą sprawę w kilka minut.

Serwer się nie zacina, Jest dużo komend które w jakiś tam mniejszym lub większym stopniu pomagają.

Naprawdę polecam.

Pozdro MrKaxse.

Opublikowano

A co jest w tym zlego ? 3 zupełnie inne miasta prowadzone przez innych ludzi, kazdy znajdzie cos dla siebie ;) oczywiscie nie ukrywam ze moje miasto jest najlepsze ;)

Opublikowano

Każdy z ekipy ma swoje miasto, może się w pełni rozwijać, to dobry pomysł, i do tej pory na serwerze były bardzo dobre opinie.

Opublikowano

Zapraszam na serwer! Miła ekipa, każdy bardzo pomocny! Atmosfera na serwerze bardzo fajna! Po prostu SUPER serwer! :D

Opublikowano

I takich komentarzy nam potrzeba !

 

Ale wolal bym zeby byly tez uzasadnione, co gdzie i dlaczego jest zle/dobre ;) wtedy bedziemy w stanie polepszyc serwer.

Opublikowano

ogolnie mnie sie miasto podoba to z tym zamkiem, jest bardzo ladne a nie jakies powymyslane, jest bazar i duzo itemkow do kupienia, dlatego polecam to tez moim ziomkom

 

a zapomnial bym, co z netherem ?

Opublikowano

Aktualnie jest wylaczony, ale wszelkie itemy mozna nabyc na bazarach. Chcemy w ten sposob bardziej rozwinac ekonomie. Jesli chodzi o to gdzie expic skoro nether wylaczony, sa od tego areny, ktore o wiele lepiej sie sprawdzaja. Polecam /ua join krwawydiament ;)

Opublikowano

End tez jest wyłączony, my głównie skupiamy się nad rozwojem jednej krainy, chcemy by była jedna bardzo dobrze rozwinięta kraina, a co do expa to tak jak seba pisał, są areny które bardzo dobrze się sprawdzają .

Opublikowano

Tak jak pisze MR, dodam jeszcze ze planujemy od dłuższego czasu wprowadzenie mapy, ktora jest dostepna podczas snu, po położeniu się spać (łóżko). Tamta kraina była by dość wyjątkowa. Ale więcej informacji wkrótce.

Opublikowano

Serw dobry.Czemu? Są 3 całkiem inne miasta plugin na NPC jeszcze polepsza gre ale zalecam plugin na Questy :P

Mahumad_eune_23_2_logo.png

Opublikowano

Jest juz kilka questów, ale nie będziemy zdradzać gdzie są, gdyż zepsuło by to zabawe ;)

 

Ja teraz mam mniej czasu (ze względu na przeprowadzkę) ale gdy już wszystko wróci do normy, chce ich tworzyć bardzo dużo, pomysłów nie brakuje.

Opublikowano

UWAGA, dla tych co nie wiedza, rejestracja na serwerze poprzez komende:

/register [towjehaslo] [twojemail]

 

email jest potrzebny przy odzyskiwaniu hasla do konta

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...