Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem lub szukam ekipy na OTS


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Zostanę: GoD

 

1343857338-U369501.png

 

1.Nick: TernusKox
2.Wiek: 20
3.Doświadczenie: Znam się na OTSach dobrze sobie z nimi radzę :)
4.Staż w robieniu OTS: 2-3 lata

5.Kontakt: GG: 55415472

 

1343857338-U369501.png

Edytowane przez Azankou
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 405
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema. Zalozylem serwer OTS, z nastepujacymi parametrami:

 

Silnik: TFS 1.2 (skompilowany na Debiana ze zrodla)

Protocol: 8.6

Hosting: VPS (juz wykupiony, serwer testowy juz na nim chodzi)

Account maker: Znote (bedzie modyfikowany)

Mapa: custom

 

Moje kompetencje:

- utrzymuje oraz zarzadzam hosting serwera gry + forum + account maker

- pisze skrypty .lua

- robie mapy (przynajmniej póki nie ma innego mappera)

- modyfikacje forum i account makera (PHP, HTML, CSS)

 

Lista wolnych miejsc:

 

Mapper: w planie jest 1-2 duzych miast, liczne expowiska, questy, 1-2 miejsc na castle siege (zamki o ktorych kontrole beda walczyc gildie)

 

Quest maker/skrypter: jego glownym zadaniem bedzie robienie questow, wiec musi rozumiec .lua, mechanike npc, action script

 

Redaktor strony: jego glownym zadaniem bedzie pisanie newsow na stronie glownej portalu

 

Jezeli ktos chce i potrafi zajmowac sie wiecej niz 1 zadaniem, to tym lepiej.

Zainteresowanych prosze o kontakt przez wiadomosc prywatna na mpc forum.

 

 

Serwer bedzie w jezyku angielskim, wiec jego znajomosc jest wymagana jezeli ktos chce sie zajmowac kontaktem z graczam (GM, redaktor strony, moderator forum)

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)
Witam, nazywam sie Sebastian, mam 24lata

z racji tego ze nie ma zadnego [z prawdziwego zdarzenia]OTS-a na podstawie Bleach [anime/mangi] chcialbym to zmienic.

Poszukuje chetnych do owego projektu, jedynie co posiadam to duza wiedze na temat owego anime, oraz niewielkie doswiadczenie w balansie postaci i tu mam na mysli tworzenie przyrostow hp/mp oraz podobnych tego typu rzeczy.

Rowniez zaczalem sie uczyc tworzyc mapy oraz monstery.

 

Interesuja mnie tylko osoby rzetelne z nadmiarem wolnego czasu oraz checia stworzenia czegos wlasnego.

 

Chcialbym aby ots zawieral :

-jak najdokladniejsze odwzorowanie glownych miejsc [karakura,Soul Society]

-system sag, misji, taskow, ani, questow, dungeonow[cos na wzor In Service of Yalahar Quest z rl tibi]

 

zeby gracze RPg oraz pvp znalezli cos dla siebie, zeby nudzace pve mialo wiele ciekawych odskoczni.

 

Zapraszam chetnych do dyskusji 

 

Kontakt:

pw


gg- 12962059

Edytowane przez krzakuU
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Witam nazywam się Bartek mam 21 lat.

 

Przejdę od razu do rzeczy . 

Poszukuje:

-osoby która skonfiguruje serwer pod aktualnie możliwie najnowszy klient tibi (oczywiście dedykowany ,dobrze by było aby taka osoba wiedziała co gdzie najlepiej działa)

-osoby która postawi stronę internetową pod ten serwer

-osobę ktora zajmie się konfiguracja serwera wszelakich zmian jakie będę tylko chciał w nim zmienić

-osobe odpowiedzialną za zabezpieczenia serwera przed botami crackami ddosami

-mapera który będzie robił lokalizację jakie tylko bedą mi potrzebne oczywiście za dodatkowe dogadamy się tylko i wyłącznie nowości żadne ctr+c ctr+v

 

Najważniejszy punkt !! Płatność

Płacę za wszystko z własnej kieszeni nie macie doczynienia z osobą która ma par stówek w kieszeni i myśli że zawojuje cały rynek 

wiem do czego zmierzam i mam zamiar mój  projekt zrobić tak jak powinienem moze dziwinie to brzmi z uwagi na to że wszystkim zajmować będą sie osoby które wybiorę w skrócie będę

iwestorem własnego widzi mi się.

Oczywiście płatność za usługę działa w stylu zrobisz coś ja płacę.

 

Najważniejsze !!

Proszę o kontaktowanie się ze mną jeżeli uważasz że jesteś na prawde jedną z lepszych osób do takich rzeczy nie szukam amatorów.

Wszelkie próby oszustwa będą rozpatrywane przez mojego prawnika.

Powtarzam nie macie doczynienia jakby się wydawało z kolejnym gówniarzem który chce zarobić pare stówek 

na swoim projekcie serwer jest robiony dla mnie ale na pewno udostępnię go dla innych graczy.

Serwer jest robiony pod moje widzi mi się.

 

Pozdrawiam i przepraszam za rażącą w oczy dla wielu osób interpunkcję.

 

 

Kontakt :

gg 2408317

ewentualnie możecie pisać w wiadomość wszelkie informacje będziemy omawiać przez skype lub telefonicznie

Edytowane przez razomet
425fad2fa206f03e.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zostanę: Tutor

 

1343857338-U369501.png

1.Nick: TyDollaSign
2.Wiek: 19
3.Doświadczenie: W tibię gram tak myślę, z 6-7lat. Na otsach spędziłem 3/4tego czasu :)    :)
4.Staż w robieniu OTS: Byłem 2 miesiące tutorem na kultowym otsie "hexera", oraz na kilku innych. Moją największą zaletą z pewnością jest kultura osobista, i nienaganna ortografia i interpunkcja (Profil humanistyczny do czegoś zobowiązuję). Moim Priorytetem jest czyste, klarowne, pozbawione wyzwisk community. Nie toleruję chamstwa przez internet a będąc tutorem, mam nad tym pewną kontrolę.

5.Kontakt: GG: 10488899  lub tutaj!

lil-pump-gif-4.gif

 

 

 

Opublikowano (edytowane)

Kontakt pod numerem gadu-gadu: 10818260.

W bardzo dobrym stopniu posługuję się językami lua oraz sql, w pewnym stopniu znam c++, php, pythona. Od ponad 2 lat pracuje na serwerze MEMSORIA jako skrypter, więc jakieś doświadczenie na karku mam.

Mogę dołączyć do istniejącego lub dopiero co powstającego projektu, jednakże zasady są takie same:
- NIE INTERESUJE MNIE % Z SMS SHOPU
- NIE INTERESUJE MNIE POSADA NA SERWERZE


Jeżeli liczysz, że będę pracować za "Bóg zapłać" to odpuść pisanie, szkoda tracić czasu.

 

Jestem w stanie przygotować serwer z technicznej strony od początku do końca.

Edytowane przez hernest

2lw7hol.png


Νεχ ποσσυμ τεχυμ ωιωερε, νεχ σινε τε. 

Opublikowano

Poszukuje dobrego skryptera ktory byl by w stanie wgrac np nowy quest

 

 

Poszukuje mappera ktory stworzy dobra mape pod tibie 8-8.6

 

 

W podaniu prosze podac

 

WIEK:

 

ILE CZASU W TYM SIEDZISZ :

 

ILE CZASU CHCESZ POSWIECAC NA MAPE/SKRYPTY:

 

PROSZE ZAOFEROWAC CENE ZAROBKOWĄ ZA SWOJA PRACE:

 

NA SERVIE BEDZIE PRZYDZIELONY GM

 

PODANIE PROSZE SKLADAC NA MOJ EMAIL:[email protected]

EWENTUALNIE PROSZE WEJSC NA FACEBOOKA I ODWIEDZIC GRUPE GROTA KALIROTA I ZGLOSIC SIE DO ADMINISTRATORA

Opublikowano

***** Poszukuje Ekipy *****


 


#1 Sponsora


 


#2 Grafika


 


#3 Administratorów , GM'ów Tutorów


 


----------------------------------------------


 


Coś O Mnie


 


Gram w tibie  6 lat , miałem już własne serwery Open Tibia Serwer 


 


 


----------------------------------------------


 


Oczekuje


 


#1 Zaangażowania


 


#2 Ludzi 18+


 


----------------------------------------------


 


Oferuje


 


#1 Forum na IPB


 


#2  Reklame Forum


 


#3 Reklame OTS


 


----------------------------------------------


Kontakt 


 #1 Prywatna Wiadomość Na MPCForum


 


#2 Gadu - Gadu : 6163515


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

 

SZUKAM SPONSORA Pod server tibii 8.6 Evolution.

Prawie wszystko mamy skonczone.

Więcej informacji pod numerem GG: 61715106

Edytowane przez sebo7171
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zostanę  sponsorem maszyny pod serwer oraz domeny.

 

 

1.Nick: TTCOD

2.Wiek: 19

3.Doświadczenie: 13 lat grania w tibijkę xD

4.Staż w robieniu OTS: nie potrafię robić serwer, lecz wielokrotnie byłem na posadach typu GOD,CM,GM,ST,T, AntyBot na sewerach 7.4-10.99

5.Kontakt: GG: 50120117, PW

Opublikowano

SZUKAM: Hostera oraz skryptera znającego się  na source (TIBIA 7.6)

OSÓB: najlepiej jedna (2w1) Hoster i skrypter

KONTAKT: GG - 60747306

 

INFO: Posiadam silnik VipOT oraz mape robioną w całości od zera! Mapę robiłem dawno temu. Włożyłem w nią sporo czasu, dziesiątki godzin. Wiele questów i ciekawych itemsów dających % do mag.dmg. Jedyny problem to że nie działa komenda dająca premium, (nawet u npc) nie siedziałem nigdy w source dlatego nie potrafię tego zmienić. Chciałem kiedyś sprzedać tą mapę bo naprawdę ma potencjał ale to było pare lat temu. Teraz chce ją oddać w dobre ręce by praca nie poszła na marne. Mapa naprawde jest ogromna ale chciałem robić w niej jeszcze więcej.

Ciekawe itemsy:

- soft boots

- amulet of life

- saphire set (noszony tylko w całości daje 30% do atk mag)

- bronie dla palladina (g.bolt, c.arrow, magic bolt)

 

Jestem osobą godną zaufania dlatego też szukam zaufanej osoby która mogła by ponaprawiać błędy i stworzyć dobry serwer. SMS shop mnie nie iteresuje czyli jeśli ktoś się znajdzie wszystko w jego rękach.. Pozdrawiam

 

(PS: jestem w stanie przekezać pieniądze na beta hosting przez miesiąc/dwa by poprawić błędy.)

 

 

Mapa nie skończona w całości ale możliwa już do rozpoczęcia gry.

e7637f6bb49f2.png

 

Opublikowano (edytowane)

Szukam skryptera który naprawi w silniku komendę dającą premium! [ TIBIA 7.6 ]
Kontakt gg lub tu.

Edytowane przez kadeceusz
Opublikowano

Witam,
Sprawa jest prosta jak w temacie, poszukuję mappera ew. dwóch i skryptera do współpracy przy OTS pod Tibie 8.6 oczywiście EVO MAP.
Ja zajmuję się hostingiem i stawianiem serwera oraz płatnościami z tym związanymi.
Mapkę, którą chciałbym przerobić jakąś tam posiadam chyba że masz własny projekt, obejrzę chętnie.
Co do skryptera no to rzecz jasna musi się znać na tym i ogarniać po prostu ten temat.

Co wy za to macie?
Jest to kwestia do dogadania, jeśli grasz w Tibie, będziesz na pewno jedną z osób w Administracji itp itd.
Jeśli chcesz po sprawdzeniu wszystkiego przeze mnie czy działa itp dogadamy się co do ceny za to wszystko.
Ogólnie ze wszystkim możemy się dogadać.

kontakt mail. 
[email protected]

Opublikowano

temacie poszukuje mappera  :) do tibi 7.6


 


Płatne : TAK


 


dogadamy sie na gg o wynagrodzenie i forma płatnosci  SMS / PSC


 


( nie robie przelewów )


baner.png


Norbisf.pl Najlepszy Priv Shakes&Fidget

Opublikowano

Szukam: mapera, spritera
Osób: 2
OTS: W zasadzie nie mamy jeszcze nazwy

Kontakt: PW tutaj, skype: sobiec156

 

Czołem, generalnie cały pomysł jest jeszcze mocno w powijakach ale planujemy wystartować na tibii 8.0 opartej o własny klient i w podstawce z Real Mapą, którą również planujemy dostosować pod własne pomysły. Z góry zaznaczam, że nie szukam żadnych sponsorów bo mam do dyspozycji serwer dedykowany. Jeśli są jakiekolwiek pytania lub mam rozwiać jakieś wątpliwości to zapraszam do kontaktu.

Opublikowano

Witam szukam kogos kto postawi server gry tibia rl-map czy inne jakies wszystkie propozycje rozwaze po rozmowie

dam server dedykowany mocny w firmie lubuskiedatacenter.eu pisac gg:9230144

 

sprzent

terra server

5v 3.30Ghz

32gb ram

dysk 1tb SSH

lacze 100mbps bez limitu

 

prosze o powazne propozycje ogarnietych ludzi pozdrawiam

lubuskiedatacenter.eu Dawid

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, poszukuje osób do stawiania OTS'a pod tibie 7.92, cos w stylu starego scullanda, foresta czy ultra + dodać pare expowisk, za pomoc przy stawianiu strony, ustawianie ots, zrobienie paru eventów automatycznych, itd oczywiścię zapłacę. 


 

Opublikowano

Szukam : Hostera

Projekt: Pokemon OTS.Powrót jednego z najdluzej istniejacych polskich poke Ots'ow

Wynagrodzenia: Subowner (współwłasciciel) + 25% zarobkow z sms shopu.

Kontakt: GG:62353599

Opublikowano

Szukam: mapera, skryptera,

Osób: 3

OTS: Noobwar

Kontakt:

Email: polaczek [email protected]

GG:38743812

Lub pisac wiadomosci na forum

Info: dodatkowe

silnik daje dostep do projektu serwer oplacam ja :) Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...