Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem lub szukam ekipy na OTS


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam:

 

1343857338-U369501.png


Szukam: mapera, skryptera, technika.
Osób: 1+1+1.
OTS: Aviator

Kontakt gg: 25739856

Wynagrodzenie PLN !!

 

1343857338-U369501.png

<3

 

  • Odpowiedzi 405
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

PFreedom - poszukuje doświadczonych, młodych i inteligentnych osób na stanowiska:



 

* Skrypter LUA

* Grafik

* Webmastera

 

Osoby chętne proszone są o kontakt  na adres email [email protected] lub bezpośrednio poprzez komunikator GG pod numer 3315089.

Wszelkie informacje dot. współpracy podam w wiadomości prywatnej.

 

Osoba chętna musi spełniać wymagania:

 

* Doświadczenie na wybranym stanowisku (nawet początkujący)

* Komunikatywność, ambicja

Edytowane przez Kot Ek
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam: Ludzi i fajnego pomysłu
Osób: j/w
OTS:

Kontakt: gg:576988 fb fb.com/andrzej.mizera

Ode mnie: serwer dedykowany

Oraz kilka słów o mnie jestem programistą kilku języków całkiem nieźle radze sobie też z skryptami w lua :) zapraszam do kontaktu

Opublikowano

Zostanę: Mapperem

Nick : Rest

Wiek: 19

Doświadczenie: Tworzyłem już mapki dla wielu serwów typu Evo, lecz tworzenie map RPG również nie stanowi dla mnie problemu.

Staż w OTS: Byłem już w administracji wielu serwerów OTS, znam wszelkie podstawy.

O mnie: Jestem osobą ambitną i pracowitą, dąże do wyznaczonych celów, posiadam kulturę osobistą i komunikatywną.

Kontakt: PW lub GG 19631597

Opublikowano (edytowane)

Zostanę Sponsorem:

 

1343857338-U369501.png

1.Nick: Areeks
2.Wiek: 22 l
3.Doświadczenie: SPONSORING | HOSTING | Tworzenie ots
4.Staż w robieniu OTS: Posiadałem wielki projekt frozen-ots, który przyniósł mi duży zysk.

http://www.youtube.com/watch?v=YyaNTLdlAjY

5.Kontakt: gg: 41783792
1343857338-U369501.png

Edytowane przez Areeks
Opublikowano

Zostanę: God/CM

 

1343857338-U369501.png

1.Nick:Szefu
2.Wiek: 23
3.Doświadczenie: Dość wysokie
4.Staż w robieniu OTS: Miałem dwa projekty ale na małą skale.

5.Kontakt: GG-52777414
1343857338-U369501.png

Opublikowano

szukam skryptera do ots o tematyce pokemon. / wiele juz zrobile, jednak sa rzeczy z ktorymi nie potrafie sobie poradzic.

dla przykladu. order mi nie dziala jakkolwiek bym go nie zrobil. pilnie prosze o kontakt. najlepiej pisac na mail

[email protected]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

ZOSTANE WSPÓŁ ADMINEM / MAPEREM 

 

* Megga 

* 16 (Po mutacji (dla niektórych to ważne)) 

* NA 2-3 serverach bylem adminem a nawet Cm, spełniałem wszystkie obowiązki, Biernie pomagałem graczom i współwłaścicielom w prowadzeniu servera. 2 razy zakładałem swój ots lecz nie miałem czasu aby to kontynuować (poczatek szkoly) 

* Wszystko co wyżej /\ + Robienie map na questy i inne różnosći 

* SKYPE - adamoxio

* GG - 53571080

 

Tak od siebie moge powiedziec ze chetny jestem do wspolpracy do założenia nowego ots (8.6) 

Edytowane przez Adammix100
Opublikowano (edytowane)

                                  Zostanę Godem.

2.Wiek: 19
3.Doświadczenie: Zaawansowane
4.Staż w robieniu OTS: 5lat.

5.Kontakt: GG-45720332
6.Umiejętności: Znam się na wielu rzeczy ots, umiem języki takie jak LUA, php, css, html.

Edytowane przez Boloes123
Opublikowano (edytowane)

Zostanę Godem

2.Wiek: 19

 3.Doświadczenie: Spore

 4.Staż w robieniu OTS: Miałem parę projektów ale z powodów środków finansowych nie udało się

 5.Kontakt: Pw na forum możecie napisać ze szczegółami

6. Oferuję : Mogę ogarnąć Reklamę serwera, Mogę wpłacać jakieś składki na serwer oczywiście zależy od                                                             sumy, Więcęj info priv

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Poszukuję:

Osób z doświadczeniem w stawianiu ots 

Mappera, Skryptera Oraz kogoś od pixel artu

kogoś kto zna się na załatwianiu dobrych hostingów

 

Oferuję: Posadę w OTS Oraz na forum

Podział z ewentualnych zarobków z serwera

Miłą i przyjemną atmosferę

Szukam ludzi w zakresie 16-99 lat :D

 

Więcej informacji podam na priv

Edytowane przez Login1pl
Opublikowano (edytowane)

 

 

Szukam: mapera, skryptera,

Osób: 1+1

OTS: EliteOts strona elite.myots.pl

Kontakt: Email [email protected]

Info dodatkowe

silnik Ronit daje dostep do projektu serwer oplacam ja :)

Edytowane przez jaguarKDK
Opublikowano

Zostanę: skrypterem

 

 

 

 

 

1343857338-U369501.png

 

 

1.Nick: hernest
2.Wiek: 17
3.Doświadczenie: rok
4.Staż w robieniu OTS: 2lata, miałem kiedyś swój serwer

5.Kontakt: gg 10818260, skype mapper98

2lw7hol.png


Νεχ ποσσυμ τεχυμ ωιωερε, νεχ σινε τε. 

Opublikowano (edytowane)

Zostanę: GM + Mapper

 

1343857338-U369501.png

1.Nick: iPak
2.Wiek: 22
3.Doświadczenie: 9 lat w grze z kilkoma przerwami, 2 lata swój serwer, tutor na APO
4.Staż w robieniu OTS: Swój projekt, c.a 120 graczy - protokół 8.0 i kilkadziesiąt mniejszych map na zlecenie

5.Kontakt: PW na forum

Edytowane przez iPak
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Potrzebny jest skrypter który zna się na robieniu silnika Tibia. Razem z moim wspólnikiem chcemy zrobić własny serwer o tematyce  "One Piece" będzie to pierwszy serwer o tej tematyce więc mamy nadzieję  na sporą ilość graczy. Potrzebna jest osoba kompetentna która zna się na rzeczy. Nie będę się tu zbytnio rozpisywał wszystkie zainteresowane osoby proszę się zgłaszać pod  nr telefonu 533224900  ewentualnie możecie mnie znaleźć na pompaspeak.pl


jestem tam Moderatorem nick taki jak tu Ogaan2


 


 


 


a to mała próbka tego co mamy : )


1tzndx.jpg


Edytowane przez Ogaan2
Opublikowano

Poszukuję : Skrypter do serwera typu One Piece .

 

1343857338-U369501.png

Poszukujemy osoby, która jest kompetentna i zna się na rzeczy. Nie będzie bała się ukazać swojego głosu na TeamSpeaku i potraktuje sprawę priorytetowo. Mamy wiele ukończonych grafik i innych prac. Skrypter jest nam niezwłocznie potrzebny. Jeśli chcesz stworzyć serwer, którego w Polsce jeszcze nie ma - zgłoś się już teraz!

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zostanę: God

 

1343857338-U369501.png

1.Nick: Headshot
2.Wiek: 16
3.Doświadczenie: Całkiem duże 
4.Staż w robieniu OTS: Nie próbowałem tworzyc, poza własnym komputerem.

5.Kontakt: GG: 5722957   Skype: kolo1353
1343857338-U369501.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zostanę: skrypterem

 

 

 

 

 

1343857338-U369501.png

 

 

1.Nick: hernest
2.Wiek: 17
3.Doświadczenie: rok
4.Staż w robieniu OTS: 2lata, miałem kiedyś swój serwer

5.Kontakt: gg 10818260, skype mapper98

2lw7hol.png


Νεχ ποσσυμ τεχυμ ωιωερε, νεχ σινε τε. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.Poszukuje teamu do projektu DBSW (Dragon Ball Space War )Będzie opierał się on na wersji 8.6.Wkładamy ciężką prace aby owy projekt powstał oraz by był na wysokim poziomie:)Mamy mnóstwo pomysłów co do systemów (pvp, questy, sagi, wary gildijne, shenlong system i wiele, wiele więcej) Potrzebujemy osób którzy chętnie dołączą w nasze szeregi;)

 

Poszukiwane są osoby:

-Grafik (Na poziomie co najmniej niezłym)

-Skrypter (Moze być nawet na poziomie podstawowym aby znał najprostsze skrypty)

 

Obecny team:

-Mapper-

Skrypter (Jego poziom jest wysoki lecz posiada mało czasu)

-Grafik (Od itemków,ścian)

Zapewniamy:

-Stały kontakt(gg, teamspeak)

-Miłą atmosfere

-Bonusy dla teamu

-Zyski pieniężne z przychodów serwera

 

Na serwer jest juz gotowy dedyk który pomieści dowolną ilość graczy.Obecnie tworzony jest juz acc maker.

Kontakt- gg 24076411, e-mail [email protected] lub pw tutaj

 

Pozdrawiam, czekamy na ciebie:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam dobrego technika który zna się na tworzeniu serwera tibia pokemon .

-Oczekuje od nie go:

Dobrze stworzonych plikow

pracy w zespole

usuniecia wszystki bugow

Sprawnego mikrofonu i programu ts3(team speak 3)

-Oferuje:

dobre wynagrodzenie

-Rekrutacja na ts    ts3-braveheart.pl      na ostatnim kanale pt:    11. Tibia Pokemon REKRUTACJA

Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenie się do mnie na ts mam nick :  Draxan

 

Opublikowano

 

Witam!

W tym temacie chciałbym napisać że poszukuję ekipy do stworzenia otsa HighExp reborn.

Kogo poszukuję?

 

*Mappera[0/1]

*Sponsora[0/1]

 

-----------------------

 

Co oferuje?

*Stały kontakt

*Dobrą współpracę

*Stanowisko na serwerze

*Zaufania

 

-----------------------

 

Czego oczekuje?

*Dobrego kontaktu

*Zaufania

*Osoby min 15lat.

 

-----------------------

Wzór:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Więcej info na pw lub w temacie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...