Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][RP][Realne Życie][Spout][WL][Bukkit] RealCraft


Astro2000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znam Właściciela z Gry od jakiś "3/4 miesiące" Gramy nawzajem razem w Minecrafta i gramy na serwerach a więc jak robi własnego "DEDYKA" i to będzie realny serwer (a nie jak jakieś serwery w których Admin nic nie ogarnia) Więc Gorąco POLECAM! (Myślę że serwer długo się utrzyma) ... Będe grał na 100 %

Oczywiście też będę miał Admina tak myślę. ;D

 

 

Pozdro ,, JestemJakub "

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Refresh

Przepraszam,ale nie miałem czasu,beta testy odbędą się za niedługo,jeśli chcecie kupić Vipa,to piszcie na gg 32570683,albo na pw.

Opublikowano

Jak by co ja mogę na moda :> Ogarniam Pluginy itp.

Mój Nick:DeathLife

Kolegi nick:Dracus96

Kolegi nick:Darcus96

:>

ja mam lat 14 on ma 13

Kolega ma Dysleksje więc nie zważajcie na jego blędy ortograficzne podczas Gry.

Na 100% Zagram. :>

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

Mam nadzieję, że to nie tylko puste słowa i przechwałki. Jeżeli coś z tego wyjdzie, to liczcie, że odemnie kilka osób na pewno zagra ^^.

@Kaino

Dyslektyk jest w stanie nauczyć się poprawnej pisowni, jeżelit ego nie potrafi, to jest po prostu tępy, więc będę zwracał mu uwagę czy będzie się podobąło, to wam na serwerze, czy nie.

Opublikowano

Astro ja moge na Budowniczego ale jeden Klops nie mam ss'ów Budowli i mialem tam super zamek i dostalem tam bana bo niby X-ray mialem.

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

ja napewno bende gral dawaj jak naj szypciej tego serva dawaj ja chce skina Crepera gankstera i pro bryke i firme nara !!!!!!!!

Kondi2000 "Bende,szypciej,gankstera,crepera"-Może już widać po tym twój wiek i rozwój umyslowy,więc polecam ci na razie popracować nad

Pisaniem * (Ortografią) Bo jakoś ci to nie wychodzi.

UP,Literówka ^^

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

JEŻELI serwer wystartuje , to zagram ;) Adminie drogi Astro wysłałem ci wiadomość na gg jak coś to mogę zostać adminem , złożyć przynajmniej podanie ;) PISAĆ NA GG :42869322 jak coś :)

sygna2.png

Opublikowano

Zagram na pewno. Zapowiedź super. Zgłaszam się na budowniczego.

 

Nick: Goocio

 

ZZZ :D

Yo!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...