Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Realcraft[Survival Games][VPS]50slotów[No-premium i No-WL]FB[TS3][Hunger Games]


carving85

Konkurs  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bra? by? udzia? w konkursie w którym do wygrania by?a by gra torchlight lub Oblivion(Konkurs na naj?adniejszy budynek)

    • Tak
      7
    • Nie
      2
    • Kiepskie nagrody
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla wszystkich zainteresowanych. Udało mi się odzyskać mapkę i nie będzie żadnej cofki. serwer rusza jutro. Zapraszamy do śledzenia tematu.

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dlaczego serwer jest offline ? Kiedy próbuje na niego wbić pisze że nie ma mnie na WL ...

 

P.S - gra teraz tylko 1 osoba ^^

mca.png

mca.png

mca.png

 

 

 

Polecam

 

 

 

 

Naciśnij + !

Uszczęśliwisz

mnie tym !

Opublikowano

Polecam jak najbardziej ten serwer, miła administracja, pomagają, ogarnięci,

Miła atmosfera, 0 kłótni i przekleństw, poprostu perfekt. :)

Administracja się odzywa po kilku sekundach w sprawie działki, tak samo jak i w innych sytuacjach.

Polecam !

Opublikowano

Polecam ten serwer miła i pracowita administracja .Gracze uczciwi i też są mili :) . Jak weszłem na ten serwer to zobaczyłem jaka tam jest wspaniała atmosfera i przepiękne budynki :P . Wiele różnych atrakcji i nagród! Ten serwer jest też dla Non-Premium więc każdy ma możliwość By zobaczyć co oni dla nas przygotowała. Więc mówiąc w skrócie polecam wejść na ten serwer :D

468x60.jpg

Opublikowano

Zapraszam na serwer :)

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

polecam, ale dostalem bana przez niki69 za to ze ja sie pomylilem a ona to bradziej zrąbała

czekam na unban mój nick Suchy

 

niki trzeba bylo usunac gracza z cuba a nie kasowac calego cuba

Opublikowano

polecam, ale dostalem bana przez niki69 za to ze ja sie pomylilem a ona to bradziej zrąbała

czekam na unban mój nick Suchy

 

niki trzeba bylo usunac gracza z cuba a nie kasowac calego cuba

 

Wybacz jako moderator powinieneś wiedzieć jak się stosuje komendę /rg setparent. Poza tym nie było by problemu gdybyś się od razu przyznał.

Opublikowano

Zapraszam na serwa :D

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Gralem na nim odkad powstał nieznam lepszego fb od niego

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Wybacz jako moderator powinieneś wiedzieć jak się stosuje komendę /rg setparent. Poza tym nie było by problemu gdybyś się od razu przyznał.

moja siostra wpisywala komende bo ja bylem w kiblu walic wasz serwer mam nowy nie polecama za byle co bany leca i straszne lagi

zapraszam na xxx to jest dopiero serwer

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...