Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Realcraft[Survival Games][VPS]50slotów[No-premium i No-WL]FB[TS3][Hunger Games]


carving85

Konkurs  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bra? by? udzia? w konkursie w którym do wygrania by?a by gra torchlight lub Oblivion(Konkurs na naj?adniejszy budynek)

    • Tak
      7
    • Nie
      2
    • Kiepskie nagrody
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dostałem bana za x-ray którego nie miałem,a serwer był naprawdę fajny :( nie polecam ze względu na administracje

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Te komentarze polecam łap + itp. są kupione więc nie polecam

 

Kupiony jestes ty, wejdz i zagraj a nie pierdolisz mi tu smuty.

 

Jest to najlepszy serwer na jakim gralem, administracja ogarnieta ze az :D Pozdrowienia dla niki ;D

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Polecam. Bardzo fajny serwer, jak dla mnie warty zagrania i sprobowania. Nie ma lagow dobra maszyna, widac tez ze administracja dba o serwer co mnie cieszy, a co do tych wczesniejszych postow dotyczacych niby kupionych komentarzy to klamstwa i oszczerstwa pewnie po banie za x ray ... jeszcze raz polecam.

Opublikowano

CO to ma być żeby kupić komentarze to jest przesada ;/ Ludzie sami powinni Kometowac a jest tu tak ze za pozytywa masz nagrode Co to ma byc /??o.O dla mnie DNO

Opublikowano

Bardzo ciekawy serwer mapa super jest a wo gule to co lecisz z góry na dól ze Spawn bardzo ciekawe działki ogarnięte i gracze też: ) tylko byś mógł poprawić reklamę jakieś kolorki dodać czy coś.POLECAM

 

Pozdrawiam

1337268518byrafcioos.jpg

Opublikowano

Zapraszam na Event z budowaniem najładniejszej budowli 40 na 40 przy użyciu creativa.

 

 

Do wygrania za 1. miejsce VIP na 7 dni.

Opublikowano

@up zaraz wyłapiesz Warna :D

 

Na serwerze grałem 5 minut od razu mi się znudził na Chat piszesz na &9 nie wyraźnie zamiast normalnie na biało :D

 

A kidMod pisze na &1 nie wyraźnie widać zmień to

 

Już nie wbije

77.79.250.147:25565

Najlepszy serwer Minecraft

Opublikowano

Co to ma byc ?!

Wbijam na serwer i dostaje bana za x-raya ktorego nie posiadam.

Nick:Shaggy

Nie polecam

Opublikowano

Serwer ogarniety przyjemnie się gra serdecznie polecam :)

 

Polecam server. Wbilem i odrazu mi sie spodobało a potem jeszcze bardziej wciagnelo w gre.

jawel20.png

Opublikowano

No właśnie xPsychOx u nas niema kid modów i każdy pisze na biało,

a

Shaggy jeżeli dostałeś bana z xray to znaczy ze go miałeś.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...