Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Realcraft[Survival Games][VPS]50slotów[No-premium i No-WL]FB[TS3][Hunger Games]


carving85

Konkurs  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bra? by? udzia? w konkursie w którym do wygrania by?a by gra torchlight lub Oblivion(Konkurs na naj?adniejszy budynek)

    • Tak
      7
    • Nie
      2
    • Kiepskie nagrody
      7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Super serwer !!! ( sarkazm , żart )

Byłem moderatorem na tym serwerze, dbałem o wygląd i pewnej nocy burza spaliła mi kompa i kilka innych rzeczy.

Przez 2 tygodnie nie miałem kompa i za to dostałem bana :)

Jak już miałem kompa, zainstalowałem wszystko, chce wejść na serwer i patrze.. ban :) więc myślę, napisze do niki na gg, zobacze o co chodzi.

A ona do mnie z twarzą ładnie mówiąc i się czepia.

Jak byłem moderatorem przez tydzien czy jakoś tak, nie widziałem ani jednego moderatora w ciągu dnia, tylko raz o 22 około jak wszedłem to sobie coś budował a inni prosili o działki. Ja osobiście odradzam serwera bo szkoda czasu i się na nim przejedziecie. Tyle z mojej strony. dziekuje, dobra noc.

Opublikowano

Super serwer !!! ( sarkazm , żart )

Byłem moderatorem na tym serwerze, dbałem o wygląd i pewnej nocy burza spaliła mi kompa i kilka innych rzeczy.

Przez 2 tygodnie nie miałem kompa i za to dostałem bana :)

Jak już miałem kompa, zainstalowałem wszystko, chce wejść na serwer i patrze.. ban :) więc myślę, napisze do niki na gg, zobacze o co chodzi.

A ona do mnie z twarzą ładnie mówiąc i się czepia.

Jak byłem moderatorem przez tydzien czy jakoś tak, nie widziałem ani jednego moderatora w ciągu dnia, tylko raz o 22 około jak wszedłem to sobie coś budował a inni prosili o działki. Ja osobiście odradzam serwera bo szkoda czasu i się na nim przejedziecie. Tyle z mojej strony. dziekuje, dobra noc.

Zacznijmy od tego że nie jestem jasnowidzem i w moim wyobrażeniu olałeś serwa. I nie było by problemu gdybyś grzecznie poprosił a nie wyskoczył do mnie ,,z twarzą'' :) do póki ty byłeś miły ja też byłam. I dlaczego odradzasz serwer? Ludzie go chwalą że gra się dobrze 0 lagów miła atmosfera a ty opisujesz swoje problemy jako moderator. Nie byłeś zwykłym graczem tak więc nie powinieneś odradzać serwera nie grając na nim a będąc moderatorem jesteś traktowany inaczej. :) Pozdrawiam :)
Opublikowano

Już niedługo po wielu zmianach serwer znowu ruszy ! zapraszam do śledzenia tematu. Jak tylko wszystko będzie gotowe- napiszemy :)

Opublikowano

Zacznijmy od tego że nie jestem jasnowidzem i w moim wyobrażeniu olałeś serwa. I nie było by problemu gdybyś grzecznie poprosił a nie wyskoczył do mnie ,,z twarzą'' :) do póki ty byłeś miły ja też byłam. I dlaczego odradzasz serwer? Ludzie go chwalą że gra się dobrze 0 lagów miła atmosfera a ty opisujesz swoje problemy jako moderator. Nie byłeś zwykłym graczem tak więc nie powinieneś odradzać serwera nie grając na nim a będąc moderatorem jesteś traktowany inaczej. :) Pozdrawiam :)

Zacznijmy od tego, że byłem grzeczny do momentu gdy nie wyjechałaś mi z tekstem, że mogę wrócic do moderowania, ale po 2 tygodniach bo najpierw bym musiał byc kid moderatorem. No sory. Kompa nie miałem !! A nie pomyślałem, że jesteś taką osobą, aby od razu degradować kogoś z tego powodu, że mu burza kompa zjarała. lol . i nie mógł wejść na serwer. Po za tym, nie rozumiem troche czemu mnie zjechałaś o rangę niżej bo sama mnie chwaliłaś, że jako jedyny moderator dbam o serwer, więc no sory, nie mnie a ich powinnaś ukarać. No ale mniejsza. Odradzam serwer dla tego, że nie ma nawet tartaku, las powycinany w CH** i zostają tylko klocki na samej gorze. Kopalni z tego co pamiętam to także normalnej nie było, tylko każdy po przeteleportowaniu jest w to miejsce kopał pod siebie. A najwiekszym banałem jest to, ze hahhahaha gracze nie mogą sobię dawać przedmiotów, a i tak to robią, więc nie rozumiem tego. Skoro jest taki pkt. w regulaminie to raczej powinien ktoś tego pilnować ?

Opublikowano

Zacznijmy od tego, że byłem grzeczny do momentu gdy nie wyjechałaś mi z tekstem, że mogę wrócic do moderowania, ale po 2 tygodniach bo najpierw bym musiał byc kid moderatorem. No sory. Kompa nie miałem !! A nie pomyślałem, że jesteś taką osobą, aby od razu degradować kogoś z tego powodu, że mu burza kompa zjarała. lol . i nie mógł wejść na serwer. Po za tym, nie rozumiem troche czemu mnie zjechałaś o rangę niżej bo sama mnie chwaliłaś, że jako jedyny moderator dbam o serwer, więc no sory, nie mnie a ich powinnaś ukarać. No ale mniejsza. Odradzam serwer dla tego, że nie ma nawet tartaku, las powycinany w CH** i zostają tylko klocki na samej gorze. Kopalni z tego co pamiętam to także normalnej nie było, tylko każdy po przeteleportowaniu jest w to miejsce kopał pod siebie. A najwiekszym banałem jest to, ze hahhahaha gracze nie mogą sobię dawać przedmiotów, a i tak to robią, więc nie rozumiem tego. Skoro jest taki pkt. w regulaminie to raczej powinien ktoś tego pilnować ?

Widzę że usilnie chcesz zjechać serwer tylko przez swoje problemy. Otóż drogi chłopcze inni też się starali więc za co mam ich ukarać? za to że ty nie wchodziłeś? A co do punktu o ,,dawaniu'' przedmiotów- na większości dobrych serwerów jest zabronione rozdawanie itemek czego też zawsze pilnuję więc skąd te zmyślone opowieści? :) Tartaku owszem nie było ale była mapa surowcowa oraz portale poza miasto gdzie też zawsze usuwałam resztki drzew i sadziłam nowe a mapa surowcowa była co tydzień resetowana. Jesteś wkurzony ok.. ale po co zmyślasz? Ci którzy grali na serwerze dobrze wiedza jak było tak więc twoje starania pokazania serwera w złym świetle legły w gruzach :)
Opublikowano

Widzę że usilnie chcesz zjechać serwer tylko przez swoje problemy. Otóż drogi chłopcze inni też się starali więc za co mam ich ukarać? za to że ty nie wchodziłeś? A co do punktu o ,,dawaniu'' przedmiotów- na większości dobrych serwerów jest zabronione rozdawanie itemek czego też zawsze pilnuję więc skąd te zmyślone opowieści? :) Tartaku owszem nie było ale była mapa surowcowa oraz portale poza miasto gdzie też zawsze usuwałam resztki drzew i sadziłam nowe a mapa surowcowa była co tydzień resetowana. Jesteś wkurzony ok.. ale po co zmyślasz? Ci którzy grali na serwerze dobrze wiedza jak było tak więc twoje starania pokazania serwera w złym świetle legły w gruzach :)

 

HaHaHa ?

Widzę że usilnie chcesz zjechać serwer tylko przez swoje problemy. Otóż drogi chłopcze inni też się starali więc za co mam ich ukarać? za to że ty nie wchodziłeś? A co do punktu o ,,dawaniu'' przedmiotów- na większości dobrych serwerów jest zabronione rozdawanie itemek czego też zawsze pilnuję więc skąd te zmyślone opowieści? :) Tartaku owszem nie było ale była mapa surowcowa oraz portale poza miasto gdzie też zawsze usuwałam resztki drzew i sadziłam nowe a mapa surowcowa była co tydzień resetowana. Jesteś wkurzony ok.. ale po co zmyślasz? Ci którzy grali na serwerze dobrze wiedza jak było tak więc twoje starania pokazania serwera w złym świetle legły w gruzach :)

 

HaHaHa ?

Niki, Niki ;) Na początku jak grałem, to przez kilka dni nic nie było robione, a te mapy surowcowe to pożal się Boże. Rozwalone, niezbyt zadbane, jak na ponad połowie przeciętnych serwerów ;> Szczerze, grałem na wielu serwerach premium, non premium i tylko raz się z tym spotkałem, gdzie po 2 dniach zrezygnowali, bo nie byli w stanie tego pilnować, więc nie mów, że nad tym panujesz bo tak nie jest. To, że ktoś napisze, iż rozdaje przedmioty, a Ty mu zwrócisz uwagę, to jest 1 z 100 przypadków ;)

Opublikowano

HaHaHa ?

 

 

HaHaHa ?

Niki, Niki ;) Na początku jak grałem, to przez kilka dni nic nie było robione, a te mapy surowcowe to pożal się Boże. Rozwalone, niezbyt zadbane, jak na ponad połowie przeciętnych serwerów ;> Szczerze, grałem na wielu serwerach premium, non premium i tylko raz się z tym spotkałem, gdzie po 2 dniach zrezygnowali, bo nie byli w stanie tego pilnować, więc nie mów, że nad tym panujesz bo tak nie jest. To, że ktoś napisze, iż rozdaje przedmioty, a Ty mu zwrócisz uwagę, to jest 1 z 100 przypadków ;)

Już się nie powtarzaj. Bajeczki to dzieciom na dobranoc możesz opowiadać a nie tu :) Nie wiem gdzie ty niby miałeś rozwaloną mapę jak zawsze o to dbałam. Poza tym ten serwer na pewno nie był przeciętny bo opinie graczy mówią same za siebie :) Ale ok niech Ci będzie bo ta dyskusja nie będzie miała końca. Jak chcesz się wyżalić pisz na gg a nie ludziom kit wciskasz. Nic nie osiągniesz tymi kłamstwami tak więc kończę tą bezproduktywną rozmowę i proszę być tu więcej nie pisał. POZDRAWIAM :)

 

Przypominam że serwer ze względu na zmiany jest chwilowo off. Jak tylko ruszy napiszemy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...