Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oficjalna polska piosenka euro 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ci ludzie, którzy głosowali na tą piosenkę, to są Ci sami, którzy głosowali na Tuska i na PO w wyborach >.>

 

 

 

Lepszy Tusk od ekipy "w-smolensku-doszlo-do-zamachu"...

 

Co ma polityka do piosenki na Euro?

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Haha co by nie powiedzieć fajnie sie słucha. Będą jajca jak berety na EURO :D

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Lepsze to niż jakaś Maryla Rodowicz, a ja mam wywalone co sobie o mnie jakiś szwab czy żabojad pomyśli, nasze mistrzostwa i to nasz hymn na Euro.

Opublikowano

@Zavetii

Chodzi mi tutaj o podobną głupotę, niż o poglądy polityczne.Nie jestem za PiSem.

Co do piosenki, to ktoś tam się wypowiadał, że ludzie po prostu sobie zażartowali i pod wpłyem emocji wzieli telefon i zagłosowali.

Opublikowano

"Osobiście myślałem, ze zostanie wybrany inny utwór. No ale jeśli jeszcze pare razy go posłucham, to może mi się spodoba." Smuda

hardyizory.jpg



/ To co było, nie wróci... /


Opublikowano

Po takiej piosence to ja bym się wstydził wyjść na boisko lub na nim być... Ale cóż w Polsce to normalne....

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Wstyd że takie gówno będzie hymnem euro 2012.

porażka,jak cała polska i nasz kochany rząd...

 

wysłałem smsa na MC Sobieskiego.

random.jpg

Opublikowano

Lepsze to niż Mezo, Doniu, Tede czy inni pseudoraperzy..

 

Tak na prawdę,

 

to będę włączał mecz od 5 minuty... dokładnie.

Opublikowano

Kocham tą już .

 

Najlepsza muzyka jaką słyszałem :).

Im większy rośnie na mnie flejm

Im bardziej mnie nienawidzisz tym większy fejm. ej

Opublikowano

Bardzo mnie dziwi dlaczego mój temat o Polskiej piosence na Euro został zamknięty... (http://www.mpcforum....-o-tym-sadzicie)

 

W tamtym temacie wyraziłem wszystko ale teraz piosenka.

 

Smucą się Polacy

Śmieje Ukraina

Że nasza piosenka

Wiochę przypomina

koko, koko ch*j im w oko

Wstyd przed całą jest Europą

Wszyscy razem dupy dajmy

I tą nute zaśpiewajmy

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Większość była do dupy, napewno nie wyobrażem se rapujących ludzi o.O. Większość była nudna, wybrali tą bo była "wesoła". Nie uważam tego za wiochy ale mogła wygrać ta 2 Liber i InoRos.

fs.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...