Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oficjalna polska piosenka euro 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ODPIERDOLIĆ SIĘ OD KOKO KOKO EURO SPOKO. ZAJEBISTA NUTA, POLACY STROLOWALI TVP, TROCHĘ DYSTANSU TYPKI.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Będzie jak z hymnem Edyty Górniak

 

Dla mnie Liber i Inoros powinni wygrać , ale cóż :ninja:

upaodl131d2.png

 

 

 

 

Moje Cheaty :

No_Menu

http://www.mpcforum.pl/topic/624388-undetected-no-menu-jacello/

http://www.mpcforum.pl/topic/622343-undetected-no-menu/

D3D:

http://www.mpcforum.pl/topic/628413-undetected-d3d-jacello-v10/

http://www.mpcforum.pl/topic/629602-undetected-d3d-jacello-v11/page__pid__4526048#entry4526048

 

 

Opublikowano

Nie dość że już Europa kojarzy słowo "Polska" z wsią to teraz to jeszcze im pokażemy 0_o

Kurwa kto to wybierał...

r718w5.png

Ludzie używajcie Alt'a, bo chyba jest różnica w tym czy robimy komuś "łaskę" czy "laskę"

:)

Opublikowano

Bekowe, ale nie jako hymn... (Hymn (z greckiego hýmnos – pieśń pochwalna) – uroczysta i podniosła pieśń pochwalna o apostroficznym charakterze wypowiedzi)

 

Lepsze jako hymn realu. Szczególnie to że piłka leci hen wysoko ( If u know what i mean xD ) - Sergio Ramos

Opublikowano

Tekst wpada w ucho, bo jest łatwy do zrozumienia - dlatego dużo osób zagłosowało na ten zespół. Niestety, to nie zmienia faktu, że piosenka jest żenadą...

Opublikowano

Aż wstyd, że to coś pochodzi z mojego regionu :<

Kurwa, jak Europa ma nas uważać za poważny, liczący sięna arenie międzynarodowej kraj skoro sami reprezentujemy się takim chłamem.... Ja rozumiem, że ludowość to ważny element kultury Polski, ale kurwaaa nie na Euro...

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

Liczyłem na Libera czy też Sobieskiego ...

Dobrze, że wszystkie 3 piosenki będą grane a nie tylko ta jedna ...

 

 

 

btw. Koło Gospodyń Wiejskich

Opublikowano

ja chciałem właśnie dać temat o tym, dobra beka z tego - cytuję jeden komentarz z yt:

a teraz wyobraźmy sobie polskiego przykoksowanego łysolka w BMW jadącego z zimnym łokciem a w środku koko koko euro spoko

jak dla mnie siara, ale w końcu - Polska. :<

Ebmy5Hc.png

Opublikowano

Co sądzicie o oficjalnym hicie?

 

Dla mnie jest skoczny wesoły i fajnie wpada w ucho,

w sam raz na euro 2012

;)

Ma zagrzewać do boju, a nie usypiać na murawie,

tak jak to inne utwory.

:)

Specjalista
Opublikowano

Pomponiki, ognisko na stadionie i będą tańczyć dla Polski.

Chujowa pieśń.

1365526782-U231645.png


Opublikowano

ja jebie to mogli już dać jakieś inne hity disko polo jak :

majteczki w kropeczki

rzeki przepłynąłem

miała matka syna

 

bo praktycznie to bez różnicy jak dla mnie ...

NJxbd4x.png

Opublikowano

No to teraz co Mieszczuchy? Źle wam w dupach, bo ci ze wsi wygrali nie?

Teraz uważajcie jak mówicie do kogoś "wieśniak" i chcecie go obrazić,

bo może się poczuć zaszczycony.

Po wypowiedziach niektórych z was rzygać mi się chce,

nie macie tolerancji dla ludzi ze wsi, myślicie że są gorsi od was.

Te Panie doskonale wam pokazały że jesteśmy równi i

każdy kto przezywa kogoś od wieśniaków niech się spodziewa

że sam się nim stanie.

 

Powiem tak, większość tych utworów to jęki i stęki,

utwór na euro powinien być skoczny i wpadać w ucho.

Ma zagrzewać do boju, a nie usypiać.

 

Brawo Jarzębiny, więcej sukcesów wam życzę,

pokażcie tym "debilom" z miasta którzy mają was za gorsze,

że potraficie się odgryźć.

 

Powyższa wypowiedź o mieszczuchach nie tyczy się tych,

co nic do ludzi ze wsi nie mają.

 

 

A poza tym wykazała się Polska swoimi artystami,

już tych dobrych wśród nas nie ma.

Dopiero starsze panie musiały wam pokazać co to jest naprawdę muzyka!

Opublikowano

A poza tym wykazała się Polska swoimi artystami,

już tych dobrych wśród nas nie ma.

Dopiero starsze panie musiały wam pokazać co to jest naprawdę muzyka!

 

Jesteś wieśniakiem bo z twojej wypowiedzi wynika, że słuchasz jarzębinek codziennie ;)

Lepsi byli kandydaci Liber, Mc Sobieski. A moherki z wioseczki musiały wygrać, bo wieśnioki głosowali ;c

A jeśli to jest dla Ciebie muzyka to propsy ziom.

Opublikowano

Wieś tańczy i śpiewa :D

Ale w sumie, to lepiej, że Polacy śpiewają, a nie ktoś z zagranicy. A to, że będzie to ośmieszenie dla Polski, to nic nowego i tak według mnie. Mało który kraj postrzega Polskę jako poważnego partnera do czego kolwiek.

53639379782847247320.png

 

 

Istny Diabeł

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...