Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oficjalna polska piosenka euro 2012


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To trzeba było głosować. Ja po cichu kibicowałem tym co trzeci występowali, było nawiązanie do historii polski. Wilki ten utwór stworzyli przed Euro 2008, więc dobrze, że teraz dostał ktoś inny.

Opublikowano

Przecież tego się nie da słuchać, omg.... kolejny wstyd dla Polaka, wiadomo że to przez nas stworzone a nie przez jakiegoś obcokrajowca, ale zrobić to uczciwie ....

teraz mam załamke ;x

/AceBoy: Nieregulaminowa sygnaturka

Opublikowano

A teraz wyobraźmy sobie, że Polska na meczu wdupi z 3 bramki a potem kurwa z głośników leci: KOKOKO EŁRO SPOKO.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

UP, pozostało by tylko założyć worek na głowie, można wiedzieć ile osób na to zagłosowało ?... pranie w mózgu mieli :P

/AceBoy: Nieregulaminowa sygnaturka

Opublikowano

Nie wiem skąd takie podejście?

Liber może, ale to nie klimaty na euro.

Mówiłem piosenka na euro ma być wesoła,

a ta jest.

Widocznie wam lamuski się nie podobała,

ale skoro wygrali to większość na nich głosowała.

Opublikowano

Niech jeszcze zrobią wykopy na boiskach i będzie git majonez


 

 


tumblr_madu89TzVX1rt9tk6o1_500.gif

 
 
 

Members|ProUser|Postmaker|

Opublikowano

Jaka kadra, taki hit.. Mam cichą nadzieję, że Nasze chłopaki nie padną ze śmiechu na murawę przed meczem..

 

meksykańska fala. Czyste szaleństwo, od morza do podhala...

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

No to teraz co Mieszczuchy? Źle wam w dupach, bo ci ze wsi wygrali nie?

Teraz uważajcie jak mówicie do kogoś "wieśniak" i chcecie go obrazić,

bo może się poczuć zaszczycony.

Po wypowiedziach niektórych z was rzygać mi się chce,

nie macie tolerancji dla ludzi ze wsi, myślicie że są gorsi od was.

Te Panie doskonale wam pokazały że jesteśmy równi i

każdy kto przezywa kogoś od wieśniaków niech się spodziewa

że sam się nim stanie.

 

Powiem tak, większość tych utworów to jęki i stęki,

utwór na euro powinien być skoczny i wpadać w ucho.

Ma zagrzewać do boju, a nie usypiać.

 

Brawo Jarzębiny, więcej sukcesów wam życzę,

pokażcie tym "debilom" z miasta którzy mają was za gorsze,

że potraficie się odgryźć.

 

Powyższa wypowiedź o mieszczuchach nie tyczy się tych,

co nic do ludzi ze wsi nie mają.

 

 

A poza tym wykazała się Polska swoimi artystami,

już tych dobrych wśród nas nie ma.

Dopiero starsze panie musiały wam pokazać co to jest naprawdę muzyka!

 

człowieku tu nie chodzi o to że jest to ze wsi tylko dla tego że to kurwa wgl nie pasuje do tej sytuacji jakby chcieli hymn zmienić na rytm disko polo to też

nie miałbyś nic przeciwko

 

ode mnie : ja pierdole

NJxbd4x.png

Opublikowano

No to teraz co Mieszczuchy? Źle wam w dupach, bo ci ze wsi wygrali nie?

Teraz uważajcie jak mówicie do kogoś "wieśniak" i chcecie go obrazić,

bo może się poczuć zaszczycony.

Po wypowiedziach niektórych z was rzygać mi się chce,

nie macie tolerancji dla ludzi ze wsi, myślicie że są gorsi od was.

Te Panie doskonale wam pokazały że jesteśmy równi i

każdy kto przezywa kogoś od wieśniaków niech się spodziewa

że sam się nim stanie.

 

Powiem tak, większość tych utworów to jęki i stęki,

utwór na euro powinien być skoczny i wpadać w ucho.

Ma zagrzewać do boju, a nie usypiać.

 

Brawo Jarzębiny, więcej sukcesów wam życzę,

pokażcie tym "debilom" z miasta którzy mają was za gorsze,

że potraficie się odgryźć.

 

Powyższa wypowiedź o mieszczuchach nie tyczy się tych,

co nic do ludzi ze wsi nie mają.

 

 

A poza tym wykazała się Polska swoimi artystami,

już tych dobrych wśród nas nie ma.

Dopiero starsze panie musiały wam pokazać co to jest naprawdę muzyka!

 

jestem ze wsi i uważam, iż ten utwór jest chujowy i wieśniacki.

fs_overall.png

Opublikowano

Ta 1 nuta co podał autor epicka. Nie mogłem się podnieść z podłogi przez 5 minut, gdyż ona jest ŻAŁOSNA i wstyd być polakiem, gdy takie mohery to odśpiewują.

 

Hahah ale was w balona zrobił :D

Tutaj jest oficjalna piosenka na euro:

http://piosenkanaeuro.pl/

 

Mi się jedynie podoba ta przyśpiewka, a hymn nie za bardzo, iż śpiewany jakimś pedalskim głosem.

Opublikowano

Taa i dopiero ludzie, siebie nazywaja pojedynczymi trollami, czy nie byloby latwiej nazwac Polska, Trologimbolandia ?

Gdyby wybrali piosenké mcsobieskiego, bylby jakis "'SZPAN"', jedyny, ale jakis dobry dla Polski..

 

BTW.KOKO SROKO NASRAM CI W OKO.:x

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Najbardziej mnie rozśmieszyło to co usłyszałem dziś na tvn24

 

"piłkarze będą tą piosenką motywowani podczas przygotowań do meczów"

Opublikowano

Ci ludzie, którzy głosowali na tą piosenkę, to są Ci sami, którzy głosowali na Tuska i na PO w wyborach >.>

Opublikowano

Ci ludzie, którzy głosowali na tą piosenkę, to są Ci sami, którzy głosowali na Tuska i na PO w wyborach >.>

 

Kolejny fan teorii spiskowych? Wyznawcy Brzozy-Mordercy? Nie wiem co poglądy polityczne mają wspólnego z wyborem piosenki na ojro 2012.

Opublikowano

 

mistrzostwo ;]

Wiesz czemu to nie przeszło?

Bo nie wpada w ucho i refren jest trudny do zapamiętania. A tu to prosto koko koko euro spoko i każdy może śpiewac i sie bawić przy tym.

Świetnie że to wybrali. O taką Polskę walczyłem . :3

white pride world wide

Opublikowano

Groszego gówna chyba nie można było wybrać.Jak wczoraj w TV oglądałem gale to się załamałem.... Po prostu GÓWNO! Lepjej by było żeby wogule nie było piosenki na euro.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...