Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Publikacja][PvP-Factions][50 Slotów][Survival/Rpg]SkullCraft-Poznaj ciemną strone mocy.


gabi122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak na moje to by mogli naprawić błąd nazwami gildii ;p

fiilith666.png

filith666.gif

Awatar by YarOxPL (nie jest na mpc forum ^^)

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam trzymać się z daleka od graczy AssAssPL, minecrafik i, kakao. Zwykli złodzieje ...

fiilith666.png

filith666.gif

Awatar by YarOxPL (nie jest na mpc forum ^^)

Opublikowano

Spluer dlaczego tak sądzisz? pewnie bana za xraya wylapałes , jak mozeszto dj mi swoj nick , a co do tematu prosiłbym wszystkich o wpisywanie swojego nicku poniewaz konkurs z gift code! Losowanie odbedzie sie 15 maja

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Dzis godzina 18 zapowiedziany event minimum 25graczy, dodam równiez ze pierwszego dnia (wczoraj ) usyskalismy 38 graczy! Dziekuje wszystkim za gre i zachecam do dalszej

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Pro serwer! Mili admini i dobre eventy! Bardzo dobra rozgrywka! O takim serwie tylko pomarzyc

 

Rexu << Do konkursu

Opublikowano

Przepraszamy za problemy techniczne serwer bedzie jeszcze off maxymalnie 10 min , zwalczamy Malutkie lagi , oraz wgrywamy nether , Dzis osiagnelismy rekord 39 graczy , zapraszam wszystkich serdecznie , xraye sa ciagle sprawdzani , Przecietnie gra tutaj 30/40 graczy , Posiadamy wlasny ts ts3.n-servers.com.pl , przypominam rowniez ze z powodu placzu na "brodawki" nether bedzie resetowany co 3 - 6 dni aby każdy mial szanse znależć swoje ukochane "brodawki . " pozdro miesnyjez

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

jukatan666

pogroomca

Laamka

Jack_Sparrow

ArdixPL

Apko223

Kaczorex12

kroganin1

Rexu

 

Liczba osób zgłoszonych sie na konkurs , oznajmiam jeszcze ze konkurs odbedzie sie 15 maja , Swoje nicki nadal mozna piac pod tematem oraz swoja opinie , wgrywamy No-laga , chwile to potrwa ,

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Serwer już ON , admini zmniejszyli lagi

Polecam serwer , wbijać :)

 

 

Zgłaszam się do konkursu ! ---> Nick : lelcio

x


Opublikowano

Serwer polecam w 100%

Admin ogarnia, wytłumaczy co i jak w minecrafcie, jak zarówno komendy frakcyjne itp.

Spawn ładnie wyglądajacy i arena mobów.

Częste eventy, dziś już 2 były

 

Nick Graczyk

Dota 2 > Lol

Opublikowano

Czemu jest wl? Prace?

 

Tak , prace techniczne ;) [nie jestem adminem , zwykły gracz ]

Admin pisał , że prace potrwają 20-30min

 

lelcio.

x


Opublikowano

Zaprasamy do gry ! Jako przeprosiny przyjmijcie w swoje rece 3x expa mcmmo nagodzinke :) Exp zostanie aktywowany o 17! zapraszam.

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...