Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Publikacja][PvP-Factions][50 Slotów][Survival/Rpg]SkullCraft-Poznaj ciemną strone mocy.


gabi122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcesz przeżyć przygode? Marzył ci się serwer z ogarniętą Elitą oraz wspaniałymi graczami?

Jeżeli tak, to oferta właśnie dla Ciebie!

[skullCraft]-"Poznaj ciemną strone mocy!"

Informacje o serwerze:

Serwer posiada 45 slotów. Jest serwerem PvP 'Wojny Gildi' W prost dla Ciebie!

Rozgrywka polega na zebraniu jak najlepszego Inwentarza i pokonywania graczy

dla zdobycia przedmiotów oraz "Mocy" Gildi.

Na naszym serwerze gra się bardzo przyjemnie, mamy miłą ogarniętą Administracje

oraz wspaniałych graczy

O Mapach:

Serwer posiada 4 mapy:

-Świat Główny

-Nether

-The End

Na mapie głównej zbudowany jest zamek który za bramami posiada

czerwoną linie na całą długość zamku.

Za czerwoną linią możesz atakować graczy [PvP]

Lecz uważaj oni Ciebie też.

W zamku jesteś bezpieczny, nikt cie nie zabije, możesz zebrać

jedzenie za pomocą naszej wspaniałej maszyny

robiącej ciastka. W Naszej małej Metropolii

istnieje: Biblioteka gdzie możesz ulepszyć przedmioty

Budynki z informacjami o Vipie/SuperVipie/Expie/MobArenie/Teleportach

Na początku swojej gry pojawiasz się w budunku

spawnu gdzie musisz zapoznać się z regulaminem

oraz go przestrzegać

:)

I na koniec mapa czwarta:

-Mapa dla "Mechanizmów"

Już tłumacze; Serwer powstał z myślą o kręceniu

na nim filmów wraz z Naszymi Graczami o mechanizmach

z RedStona. Gabriel2674 oraz XxXteriuSsS budują na niej

różnorodne mechanizmy z RedStona na naszej mapie

istnieją narazie 2 mechanizmy czyli wielkie "Kółko-Krzyżyk"

Oraz niedokończona maszyna do biegiu sprintem

wraz z wbudowanym stoperem do odliczania czasu.

Po skończeniu Mechanizmu zaczynamy kręcić film

przedstawiający go w którym możesz wziać udział!

Tak, wszystko możliwe dzięki tej mapie, a z resztą

co ja będe się rozpisywał. Wszystko możecie

sprawdzić sami na Naszym serwerze;

"SkullCraft" ip serwera to:

f3.owncraft.pl:25006

Miłej gry życzy Administracja serwera

;)

SCREENY Z SERWERA:

20120501182123.png

20120501182202.png

20120501182217.png

20120501182223.png

20120501182246.png

20120501182257.png

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Za******y serwer , spoko H@ reszta teamu też OK ciekawy wygląd miasta, przyjemna atmosfera zapraszam.

Ja się tu zatrzymam na dłużej

Opublikowano

Czy jest antyxray lub coś w ten deseń? Bo jeśli nie to niestety nie wejdę

 

 

xx--xx

Serwer posiada 15 slotów, a nie 50..

ZMieńcie to!

Opublikowano

Witam tu technik MiesnyJez , aktualnie na serwerze trwa przerwa technicznawgrywanie pluginow zmienianie hostingu , tak ,bedzie wiecej slotow lecz 45 a nie 50 na ownserwer , przed chwila dodalismy plugin DT travel ktory umozliwia jazde na smoku serwer bedzie dzialal juz jutro okolo godziny 10+ mozna spodziewac sie serwera a zmiana hostingu nastapi okolo godziny 12 , rekrutacja na moderatorow on , pozdrawiam. Anty xray chyba bedzie dodany poniewaz na starej maszynie byly lagi wiec usunelismy lecz teraz bedzie o wiele mocniejsza wiec raczej dodamy (90%)

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DODANY PLUGIN DT TRAVEL KTORY UMOZLIWIA JAZDE NA SMOKU , TANSZY PROVIP , ORAZ KONKURS Z GIFT CODE!!! WYSTARCZY NAPISAC SWOJ NICK POD TEMATEM LOSOWANIE ODBEDZIE SIE 15 MAJA ZAPRASZAM DO GRY

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Polecam serwer, mila administracja, szybko odpowiada na pytania, mob arena swietna jak i nagrody!

Jeszcze raz polecam :)

 

 

* pogroomca

Opublikowano

aktualnie na serwerze trwa event :) zapraszam serdecznie wszystkich , kazdy ma szanse na zdobycie szacunku jak i "najlepszej gildi " event pod /warp event zapraszam

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Osiagnelismy 33 / 45 graczy jednego dnia , zapraszam serdecznie do gry :)

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Woohoho . Takiego serwera to jeszcze nie było . Coś wspaniałego . =) Wbijajcie i zapraszajcie kumpli . ;]

post_it_i_m_back.jpg

|

|

|

\/

I like it ! =)

40259288040883551592.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...