Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Real Madryt - FC Bayern | półfinał LM, dwumecz | 3:2


Rayman37

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bayern !!!!!!! Yes Yes Yes !!!! Nareszcie nie ma już Barcy i Realu faworyzowali ich jak nie wiem co .... Wszyscy obstawiali już od razu że finale z Realem wygra Barca a tu żaden z tych klubów nie gra !!!! Bayern !!!!

Gram w :

Battlefield Heroes , Battlefield Play4Free , Minecraft

 

 

Pomogłem? Daj Plusa :)

Opublikowano

Tak jak mówiłem ;)

Goodbye Mourinho ;****

Trofeum zostaje w Monachium Cwelsi polegna

 

Teraz dzieci zmienia avatary na Robena albo Ramiresa

 

Taki kozak, a pewnie ogląda jeden mecz na cały sezon :).

Nie ważne, czy wygrywa, czy przegrywa, zawsze będziemy mu kibicować.

 

A Chelsea sobie bez problemu poradzi i wygra LM :)).

real-madrid-3.png

Opublikowano

Gimnazjum nr 8, a co >??

 

Ty też z jastrzębia ;D

 

Klasa wygrała z Ka$ą

Up ty Kurwa nie płacz fanboyu nigdy nie byłeś na meczu i gowno się znasz potrafisz tylko trać w szachy z dziadkiem

 

 

Opublikowano

Dwóch najlepszych piłkarzy do karnych spudłowało. Nie wierze. A Ramos po chuj podchodził? Higuain był, Benzema był to kurwa jego dali -,- Chuj. Przynajmniej Real mi mistrza Hiszpanii ;/

 

W kolejnym sezonie zwyciężymy!

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Klasa wygrała z Ka$ą

 

Kasą? To dlaczego Real jest pierwszy w La Lidze, to raczej Real jest klasą, Bayern jest słabszy ;).

Zresztą, coś Twój arsenalik nie radzi sobie w lidze angielskiej ;x

real-madrid-3.png

Opublikowano

Dwóch najlepszych piłkarzy do karnym spudłowało. Nie wierze. A Ramos po chuj podchodził? Higuain był, Benzema był to kurwa jego dali -,- Chuj. Przynajmniej Real mi mistrza Hiszpanii ;/

 

W kolejnym sezonie zwyciężymy!

Dokładnie. Gdy podchodził do rzutu karnego zadałem sobie pytanie : " Kto go ku#%a wyznaczył do strzału " Każdy wie , że strzela na wysokość 3 piętra ;D

Opublikowano

O Kurwa od kiedy AFC JEST W HISZPANI ....

SWOJĄ WYPOWIEDZIĄ PODKRESLILES co się dla cb liczy.sezonowcu

Jak klub nie wygrywa to trzeba go zmienić zajebiste maszpl podejście

 

Arsenal z pełnym składem niszczy real

Ramsey drewno by was zniszczył nawet xD

 

 

Opublikowano

O Kurwa od kiedy AFC JEST W HISZPANI ....

SWOJĄ WYPOWIEDZIĄ PODKRESLILES co się dla cb liczy.sezonowcu

Jak klub nie wygrywa to trzeba go zmienić zajebiste maszpl podejście

 

Arsenal z pełnym składem niszczy real

Ramsey drewno by was zniszczył nawet xD

 

Arsenal a Real to zupełnie inny świat.

 

Inny styl , inna taktyka oraz inni piłkarze.

 

Nie ma sensu ich porównywać.

 

Prawdziwy kibic szanuje wszystkie drużyny.

Gość malutki688
Opublikowano

E lubie tego klubu,marije pilkarzy takich jak np kaka.nawet najlepszy trener swiata nie pomoze gdy pilkarze nie bd grali.zobaczcie ile real kupuje gracz,i jakich kupuje graczy.nie glowne ich zzakupy to gwiwzdy ktore w tej dr

Dwóch najlepszych piłkarzy do karnych spudłowało. Nie wierze. A Ramos po chuj podchodził? Higuain był, Benzema był to kurwa jego dali -,- Chuj. Przynajmniej Real mi mistrza Hiszpanii ;/

 

W kolejnym sezonie zwyciężymy!

chyba z getafe.moim zdaniem reql pokazune ze kasa nie gra i idioci wygrywac nie bd.mourinho potrafil wygracbinterem z barcelonaii bajernem ale widac 150 mlneuro nie wyetarcY by strzelic 2 karne.real nic nie osiagnal od wielu lat.liga hiszpqnska jest owieleslabsza i nie jest wyrownana takjakliga niemiecka.anngielska czy wloska.

Sry za bledy pisane z fona jeszcze mi sie post przesunal.kolego za rok niczego nie wygracie poza hiszpania

Dobrze ze przegrali.real wygrywal wtedy gdy inne kluby byly slabe.

 

Opublikowano

O Kurwa od kiedy AFC JEST W HISZPANI ....

SWOJĄ WYPOWIEDZIĄ PODKRESLILES co się dla cb liczy.sezonowcu

Jak klub nie wygrywa to trzeba go zmienić zajebiste maszpl podejście

 

Arsenal z pełnym składem niszczy real

Ramsey drewno by was zniszczył nawet xD

 

Arsenal wygrać z Chelsea nie potrafi nawet gdy ma wystawionych paru rezerwowych (czyt. ostatni ich mecz).

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Ale dzieci zeszmacily ten klub do tego pepe i mou i wyszła kupa

Real to drugie Mc samemu bez kasy do niczego nie dojdą zresztą placzcie dalej ja IDE ponapierdalac się z tego z kumplami

 

Tym komentarzem pokazałeś , że jesteś zwykłym sezonowcem. Jeśli byś był prawdziwym kibicem to byś szanował inne drużyny

Opublikowano

Jakoś niedawno wygrali 5-3 a bez Artety , Rosy (chory był ledwo grał) Pera Benayouna Theo Wilsher

Zresztą poprzeczka i słupek o wszystkim mówią mecz był wyrównany lecz 3 oczka należały się

A real to wygra ale chyba zawody w rugby

 

Malutki nie ppierdolbo getafr wygrało z barcelona xD

 

Pisze z fona

Opublikowano

Ale dzieci zeszmacily ten klub do tego pepe i mou i wyszła kupa

Real to drugie Mc samemu bez kasy do niczego nie dojdą zresztą placzcie dalej ja IDE ponapierdalac się z tego z kumplami

 

Pepe, Mou - masz coś do jednego z najlepszych obrońców na świece oraz najlepszego trenera na świecie?

Jesteś smieszny, tyle odemnie.

real-madrid-3.png

Opublikowano

Cóż zrobić ;) Bayern okazał się lepszy + zjebane karne realu <_< Na początku nic nie wskazywało na taki nagły zwrot akcji, 2:0 przez bramki CR, a tu popatrzmy brameczka no i karne. Gratuluje Bayernu jak i The Blues finału ;)

Hala madrid!

Opublikowano

Byłem za bayernem i grał lepiej i wygrał ;)

 

Ogólnie jestem za chelsea ale mówie wam bayern wygra LM ;]

 

Wczorajzy mecz to było coś ;)

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Szkoda, że Real przegrał ;x Miałam wielką nadzieję, że wygrają LM ;3 Nienawidzę karnych.. Bo to jest jedna wielka loteria.. I według mnie takie coś nie powinno decydować o wyniku końcowym całego meczu.

53639379782847247320.png

 

 

Istny Diabeł

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...