Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Myth Online 120 Cap, Nowe Miasto, Modyfikowane Itemy, Fallow Pety! Zapraszam:)


xpinekkryyx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czemu nie mozna uzywac bota i czemu raty na expa sa tak strasznie niskie? kto to wymislił? skoro gm jest taki mądry to niech sam napi...... od 0 do 120 i zobaczymy czy bedzie swietnie,pożal sie Boże zapowiadał sie fajnie ale jest strasznie zjebany co do expa........bij rezcznie caly dzien po to tylko by mieć 3lvl

Co do dropów:

Takiego czegoś nie ma nawet na isro...1 drop na 45minut......i to jeszcze zwykly,slyszalem ze serwer ma przyciagać a nie zrażać

Opublikowano

Ty człowieku masz coś z głową? Exp miałeś podany wcześniej więc po kiego grzyba zaczynałeś grać,skoro wiedziałeś,że jest NISKI? Na servie już wczoraj były 120'tki a stoi on od piątku,więc jak sam widzisz,wbicie lvl'a to tylko kwestia czasu. Drop mały? Ty chyba sobie żartujesz! Nie wiem na jakich Ty serverach grałeś,skoro tutaj jest niski.. Pewnie coś ala duckroad gdzie z każdego moba leci item.

 

Wracając do servera,jest na prawdę świetny!

Opublikowano

Server jest dla "wytrwalych" poniwaz do 70 bic to mordownia ale od 70 mozna samemu w cave farmic jg gdzie exp jest zwiekszony i wczoraj w 3h na taxi wyrobilem 1m sp . Niestety koncze moja kariere z tym serverem jak na dzis bo znow mam blad ktorego nie idziemoinac nijak jedynie format a niebede robil 3 w 2 dzien ;/ .

 

Powodzenia dla guild DeluXe moze jeszcze kiedys wroce :D

Edge-1.png
Opublikowano

Exp w cave JG jest zwiększony, czy po prostu expienie na unikach ??

 

Wciąż szukam MC, jakby ktoś miał to pisać.

Opublikowano

Ty człowieku masz coś z głową? Exp miałeś podany wcześniej więc po kiego grzyba zaczynałeś grać,skoro wiedziałeś,że jest NISKI? Na servie już wczoraj były 120'tki a stoi on od piątku,więc jak sam widzisz,wbicie lvl'a to tylko kwestia czasu. Drop mały? Ty chyba sobie żartujesz! Nie wiem na jakich Ty serverach grałeś,skoro tutaj jest niski.. Pewnie coś ala duckroad gdzie z każdego moba leci item.

 

Wracając do servera,jest na prawdę świetny!

 

owszem serwer jest ok,ale nie pisz do mnie ze niby mam cos z glowa!chyba ze chcesz mnie obrazić i sam masz pojechane.

nie da sie ukryc iz dropia 2 dropy na 30 minut(zwykle nie sos),a jezeli jestes na taxi to wbicie kilkunastu poziomow faktycznie nie jest trudne,nawet jesli chodzi o sp,smiej sie z siebie jesli obrazasz innych ale wydropic seta graniczy z cudem bijac mooby swojego lvla z setem nizszym o kilka degree,już nie wspominając o broni itp. gdzie za moba dostaje 0,10%,za reczne bicie powinno byc najmniej od 1%-10%.To jest priv serw a nie isro

Opublikowano

człowieku 2 dropy na 30 min?? to ciekawe drop jest wystarczająco duzy i bardzo dobrze dropi mi wydropiło juz 3 soxy 2 bronie i klatka

Opublikowano

chyba na taxi albo na nizszych mobach...czlowieku

 

człowieku 2 dropy na 30 min?? to ciekawe drop jest wystarczająco duzy i bardzo dobrze dropi mi wydropiło juz 3 soxy 2 bronie i klatka

 

jasne..mi dropi 3xzwykly na 1h to w ch.. duzo,chyba ze bijesz o 20 lvl nizej

Opublikowano

od 70 lv jest zwiekszony ale to wszystko masz napisane na 1 stronie czytaj a nie piszesz bezsesownie posty

 

 

PS

dziala wam server ??

Jak już taki kozak jesteś, to exp zwiększony jest od 90 ;>

Opublikowano

Btw. ma ktoś mc? Bo próbowałem nawet odpalać na 2 pulpity i nic, a nie bede marnował laptopa na mc bo sie z prądem nie wyrobie xD

 

Zmodyfikuj sobie loadera jeśli potrafisz . To samo Mbot'a . Przerabiałem Loadera i Mbota na Purity , dawałem na elitepvp , nie działa bo tu są inne pliki . Jak się przesiądę na Myth z Lyssy to zrobię bo będę potrzebował .

Opublikowano

I sporo ludzi zakończyło swoją karierę na servie,tylko dlatego,że nie ma bota. TO JEST ŚMIESZNE! Chociaż w sumie,może to i lepiej? Mniej dzieci będzie.. Tak czy siak gorąco zapraszam nowych graczy,server jest stworzony dla ludzi,którzy chcieliby zagrać "trochę dłużej"...:)

Opublikowano

I sporo ludzi zakończyło swoją karierę na servie,tylko dlatego,że nie ma bota. TO JEST ŚMIESZNE! Chociaż w sumie,może to i lepiej? Mniej dzieci będzie.. Tak czy siak gorąco zapraszam nowych graczy,server jest stworzony dla ludzi,którzy chcieliby zagrać "trochę dłużej"... :)

 

 

Ja tak na zachęte dodam że na początku od 70+ był exp x800 co było niby "eventem" [chodź 99% twierdzi że GM sie pieprznął w liczbach]. A teraz jest x80.

Miłego expienia nowym graczom, bd expić 10x wolniej =).

Opublikowano

Ty chyba sobie żartujesz..: ) 800? Człowieku,nie ma takiej opcji,bo u nas w gildi na początku serva grali i dopiero po 4/5 dniach grania dosłownie po 12h (ładne no life) dobili ten 120. Na expie x800 wbiłbyś z 70 na 120 w jakieś 3h (skoro na servach,gdzie exp jest po 400 maksymalny lvl idzie wbić w dzień).

Opublikowano

Zobacz sobie co GM pisał na forum czy tam w grze a potem gadaj -.-

Exp był x800, za unika B1 było 70->82, teraz jest chyba 72.

I sie spytaj każdego z Infensus, Relentless, PornFlakes...

Opublikowano

Prawdę mówiąc serwer jest do dupy, mały exp i nikomu się nie chce grać jak na isro

 

Kolego mało expa ?? 1-2dni max lvl <lol>

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...