Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Myth Online 120 Cap, Nowe Miasto, Modyfikowane Itemy, Fallow Pety! Zapraszam:)


xpinekkryyx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bot nie działa i nie bedzie działać, niby jeden bot działa/ł ale mieli lub juz usuneli go bo bota na tym servie nie chcą:) Co do servera, jak ktoś lubi zabawe bez bota to naprawde top1:)

farah.png

Opublikowano

Server dobry, udało im się zmniejszyć lagi. Jednak exp nie jest x60, na oko 20-30 max

Dla mnie to nawet lepiej, można pograć w pt, jeżeli są ogarnięci ludzie. No-lajfy z mojej gildii biegają już w kilku z levelami 100+

Innymi słowy dla chcącego nic trudnego. Potrzeba jedynie chęci i umiejętności gry w pt.

Bota jeszcze nie ma. Wbrew opinii wielu działa pet filter, wystarczy obejrzeć tutek zamieszczony na głownej stronie servera.

Zapraszam na Myth Onlline ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Już ściągam, zobaczymy jak to będzie ;)

 

Jak ktoś chce szybciej ściągnąć niż normalnie^^

hFRv8E.jpg

MythOnline_Client_v3000.rar (wygasa 2012-05-01 06:23)

http://rapideo.pl/pliki/sd/4ukf/2fbh/MythOnline_Client_v3000.rar

Opublikowano

No pewnie, że się da.

Pobierz pet filter dostępny na oficjalnej stronce mythonline.eu z zakładki downloads.

Programik jest banalny w obsłudze.

1.Zaznaczasz pożądane typy dropa. (gold, elki, itemki)

2.Klikasz search -> wyskakuje lista itemków, klikasz prawym na to, co chcesz podnosić i klikasz "add to picked list"

3.Klikasz save i start client.

Pamietaj, żeby w grze grab pet był ustawiony na off.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@UP

Wbij, a zobaczysz. Jest bardzo sporo pt. Crab, Kokoru, Penon, Ong, Sharkam, Caves itd.. Więc na pewno coś znajdziesz ;)

 

10 party, 2 to ltp, 3 to only dla guild, a reszta to pt 106 need warrior albo pt 101 need bard...

Ogólnie troche lipa bo chinolem na 63lvlu (-0) w cave leci 0.5%... bota nie ma, do pt nikt mnie nie weźmie [o ile znajde wgl na mój lvl ;o], a unikatów raczej sam nie pobije/pobuguje.

Opublikowano

Niektórym działa, niektórym nie. Nic z tym nie zrobisz.

Btw. ma ktoś mc? Bo próbowałem nawet odpalać na 2 pulpity i nic, a nie bede marnował laptopa na mc bo sie z prądem nie wyrobie xD

Opublikowano

błąd mi wyskakuje przy luncherze, przestał działać bla bla bla

 

dcsKQm.jpg

 

Ktoś pomoże? D:

 

 

Nie trzeba było w pornuchy wchodzic jak sie zaczynalo Updating xD

 

 

Server świetny :) Bardzo się cieszę,że nie można bocić : ) Szkoda tylko,że ten pieprzony pet filter nie działa..

 

Sciagasz z tad http://www.mediafire...c94j330ct1fj2vy i robisz jak na tucie tutaj http://www.youtube.c...h?v=1WQY0dsJqW4

Wszystko działa jak sie tylko chce:)

farah.png

Opublikowano

 

Sciagasz z tad http://www.mediafire...c94j330ct1fj2vy i robisz jak na tucie tutaj http://www.youtube.c...h?v=1WQY0dsJqW4

Wszystko działa jak sie tylko chce:)

 

 

Oh rly?!: O

http://imageshack.us/photo/my-images/339/errrorrrr.png/

Wyskakuje mi taki błąd. Niestety nie wiem,czym jest spowodowany. Najlepsze jest to,że raz pet filter po restarcie zadziała,a raz nie (oczywiście nie muszę mówić,że głównie nie działa,jak dotąd na jakieś 20-30 restartów zaskoczył 2 razy więc,że tak powiem "pieprzę to".

Mbot i inne tego typu programy śmigały mi bez większych problemów.

Opublikowano

On serwer ? bo nie wiem czy mam juz isc do domu ;p

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...