Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

M2ToolUP ~ Centrum zarządzania serwerem gry Metin2!


Terenzo.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Terenzo możesz zrobić konwerter na mob_proto (prosi).Masz lajka ale jak zrobisz na mob_proto to bedziesz najlepszy : D

Nie da się zrobić konwertera do mob_proto, bo to różni się wpisem.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam :).

 

Mam mały kłopot....czy istnieje jakiś Tut do konfiguracji tego programu ?

Czy może ktoś pomoże mi jak prawidłowo ustawić połączenie z bazą :) ?

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panel Game Mastera nie dziala error wyskakuje ten sam co u tych co pisali na 1 stronie.Jak to naprawic wie ktos?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mały update + nowy wygląd archivera. :)

Dodaj jeszcze konwertowanie mob_proto SQL -> xml (jak nie wiesz jak to mam jakiś niemiecki konwerter, podeslę i zobaczysz)

1377371138-U1002370.png

Opublikowano

Torenzo masz moze konwerter mob proto client na serwer?

wpisy na berana 3ba

Co z tego że przekonwertujesz jak i tak będzie za mało danych. W bazie masz 72 dane o mobie a w cliencie tylko 9. :)

 

@Dodałem do tego ten konwerter mob_proto sql -> xml

Opublikowano

Jak to odpalić ?

 

Pobrałem wersje 1.6 i czym to otworzyć ?

 

Net Frameworka mam :)

 

polecam otwieracz do puszek. nie łamie się jak nóż za pierwszym razem więc spoko, dasz radę.

Opublikowano

polecam otwieracz do puszek. nie łamie się jak nóż za pierwszym razem więc spoko, dasz radę.

 

No popatrz popatrz. Jakiś ty zabawny :)

 

Gdybyś używał Firefox`a, wiedziałbyś iż skrypt download`u na stronie autora tematu, posiadał błąd, pliki pobierały się w nieznanym rozszerzeniu.

Wspólnie z Terenzo wyjaśniliśmy już problem.

 

Pozdrawiam :)




 





I'm here for You, not for myself

Always help You


 

Opublikowano

@UP

no pacz, takiego dżołka walnąłem :D

 

ale tak na serio, to rozszerzenie trzeba było poprawić. jeśli mogę wiedzieć jakie było po pobraniu to uszkodzone ? ;)

 

ja używam albo Google Chrome na Win7, albo IE 10 na Win8, a FF nie mam nawet zainstalowanego bo to jest dla mnie jeden wielki syf. a IE chodzi nawet szybciej niż Chrome <3

 

Pozdrawiam również,

Opublikowano

Rozszerzenie było nieznane :)

Trzeba bylo dopisać końcówkę:

.rar

 

Ale to już jest naprawione więc nieważne :))

 

Pozdrawiam wszystkich ^^




 





I'm here for You, not for myself

Always help You


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...