Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]Lyssa-Evolution OldSchoolowy Server 90 Cap Na Plikach Ecsro(Stary system Jobów)


xFatality

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm, sciagam, mam nadzieje ze gra tam duzo turkow.

 

Piszcie do VenturE bo szukam przyjaciol :(

Nikogo tu nie ma xD.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

Hmm, sciagam, mam nadzieje ze gra tam duzo turkow.

 

Piszcie do VenturE bo szukam przyjaciol :(

Nikogo tu nie ma xD.

Oj przecież dla Ciebie zawsze znajdzie się miejsce . Pozdrawiam B33R - Niven :D


True love survives all

Opublikowano

aaa gdzie 3 strona tematu ?

 

// Na przyszłość , postaraj sie wypowiadać na temat, ostrzeżenie słowne.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

no znaczy przez laodera w prze mam same 0 zamiast np manganian a bot postaci nie widzi;/

 

Jaki windows ? jeśli windows 7 to odpal jako administrator w trybie zgodności XP Service Pack 3

random.jpg

Opublikowano

Pobieram clienta, mam duże nadzieje związane z tym serverem :P

Za 30 min zaczynam.

Nick: DeQu <- szukam gildii :P

Napisz do kogoś z Resis7ance albo bezpośrednio do mnie - Niven


True love survives all

Opublikowano

U mnie jest znów taka opcja gra się odpala ale jest w takiej rozdzielczosci że nie mogę jej zmienić przez co nie widzę przycisków do zrobienia postaci :P

Opublikowano

A więc i ja zagram :) Szukam gildii, w której panuje miła atmosfera :)

Dzięki :)

Nick w grze JackMoon

 

Pozdrawiam

[center][img]http://img42.imageshack.us/img42/4060/jacj.jpg[/img][/center]

Opublikowano

Tak, normalnie. Ściągnąłem / update się zrobił i bez problemów wszystko poszło, także nie wiem dlaczego u Ciebie jest inaczej :/

[center][img]http://img42.imageshack.us/img42/4060/jacj.jpg[/img][/center]

Opublikowano

Hmm no ja właśnie też nie.Odpaliłem a tu nawet ekran logowania mam praktycznie w prawym dolnym rogu :/

Opublikowano

Kurcze, dziwne :/

[center][img]http://img42.imageshack.us/img42/4060/jacj.jpg[/img][/center]

Opublikowano

Ok problem rozwiązałem ale jak można pakować z plik grą ludziom ze swoimi ustawieniami graficznymi i innymi duperelami :/

 

Co to za muza Celine Dion :P

Opublikowano

Hmm no ja właśnie też nie.Odpaliłem a tu nawet ekran logowania mam praktycznie w prawym dolnym rogu :/

 

Usuń folder setting albo wyczyść jego środek, a potem odpal jeszcze raz ^.-

 

 

Ok problem rozwiązałem ale jak można pakować z plik grą ludziom ze swoimi ustawieniami graficznymi i innymi duperelami :/

 

No cóż Rilee nie przykłada do tego uwagi a już mu o tym mowiłem :D

Opublikowano

Bo Rilee to leniuch ^^

 

Na server wbije jak znajdę czas , na razie powodzenia :)

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...