Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

  • Goliath (wszystkie designy z handlu + solace),
  • 33 LF3,
  • 0 LF4,
  • 20 najlepszych napędów,
  • 18 BO2,
  • wszystkie dodatki,
  • 8 irysów,
  • 26 PP,
  • Skylab - wszystko na 20lvl,
  • 2 hale w Hightech,

Nie mam konkretnej ilości uridium do wydania, cały czas mam dodatkowe "dostawy" dzięki botowi.Prosiłbym o wytyczenie, co opłaca się kupić najpierw, a z czym lepiej się narazie wstrzymać etc. Zastanawiałem się również nad kupnem któregoś z nowych statków, a także nad inwestowaniem w klucze.

Opublikowano

●25pp

●10 cz. do Apisa

●0 cz. do zeusa

●designy: Z handlu all

●golec

●1 havok

●0 lf4

● PET (5lvl) Słabe protokoły

●skyllab all 20lvl oprocz sepro na 16lvl

● 8 irkow 16b02

●beta x3, alfa x3, gamma x2 Epsilon x1 Zeta x1

 

 

Mam do wydania około 100k uridium ciągle boce więc będzie więcej :)

(Boce na alienkach żeby nabić rangę i doświadczenie)

- statek Golec vega te nowe 3

- 70 Bo2 40 lf4 35 Bo2 na 16 i lf4 na 16 hawoki all 10 dronów wszystkie dizajny jakie możliwe 10 hangarów

- stan wrót wszystkie mam złożone po 1 na bazie po 1 w zapasie

- profil pilota 50 PP i 2000 tyś cdd do użycia

- ilość uridium do wydania 200 mln 65 tyś zł kosztowało

 

i na co mam wydać

- statek Golec vega te nowe 3

- 70 Bo2 40 lf4 35 Bo2 na 16 i lf4 na 16 hawoki all 10 dronów wszystkie dizajny jakie możliwe 10 hangarów

- stan wrót wszystkie mam złożone po 1 na bazie po 1 w zapasie

- profil pilota 50 PP i 2000 tyś cdd do użycia

- ilość uridium do wydania 200 mln 65 tyś zł kosztowało

 

i na co mam wydać

- statek Golec vega te nowe 3

- 70 Bo2 40 lf4 35 Bo2 na 16 i lf4 na 16 hawoki all 10 dronów wszystkie dizajny jakie możliwe 10 hangarów

- stan wrót wszystkie mam złożone po 1 na bazie po 1 w zapasie

- profil pilota 50 PP i 2000 tyś cdd do użycia

- ilość uridium do wydania 200 mln 65 tyś zł kosztowało

 

i na co mam wydać

- statek Golec vega te nowe 3

- 70 Bo2 40 lf4 35 Bo2 na 16 i lf4 na 16 hawoki all 10 dronów wszystkie dizajny jakie możliwe 10 hangarów

- stan wrót wszystkie mam złożone po 1 na bazie po 1 w zapasie

- profil pilota 50 PP i 2000 tyś cdd do użycia

- ilość uridium do wydania 200 mln 65 tyś zł kosztowało

 

i na co mam wydać

Ja to bym te 200mln uri dowalił w delte i zobaczył ile bedzie X2 MUAHAHAHAHAHAHAMUAHAHAHAMUAHAHHAHAHAHAHA WAAAAAA

 

pp

następnym razem stosuj się do wzoru

Ej a da się dalej bugować flaxy pobawił bym się ;D

 

Witam Mam pytanie ,ale nie co kupić tylko ile będzie kosztowało ulepszenie 8irysów z 1lvl do 16 wszystkie z premką bez rabatówki. Za prawidłową odpowiedź chyba dam lajka. Pozdrawiam

 

Coming: 5% za post niezwiązany z tematem i idiotyczną wypowiedź.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W co dalej mam inwestować

mam wszystkie dodatki na handlu

23 PP - 5 PP przydzieliłem w teorie grawitacji

27 LF3

15 najlepszych osłonek za urke

wszystkie drony na 1 lvl ulepszone

8 dronów irys

statek lenov

ful najlepszych napędów

Pet - mechenizm zbierania 1

skylab wszystko na 16 lvl

przychód z alienów to 48 k urki na dobe albo z boxów 80 000 urki na dobę (na boxy mam kare za bota więc alieny jak narazie)

Powiedzcie mi co lepiej iść do Ekonomi kosmicznej dwa czy lepiej zebrać w 2 miesiące powiedzmy 2 000 kluczy(to co mam wyposażenie 20 dni bocenia miałem) , bo mam 30 % Zniżki na nie.

Opublikowano

Mam golca :

full lf3 i 2 lf4 ( 3 lvl obydwie )

18 oslon najlepszych

8 irysow wszystkie na 10lvl

wszystkie dodatki

wszystkie napedy

PP mam 10 mam zamiar isc najkrotsza droga do grubych

w co inwestowac urke ?

Codziennie przybywa .

 

18939be003303a1095db2b3f0c8991fb.png

Opublikowano

- statek: Aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 23bo2 1lf4 FS 29lf3

- stan wrót: zrobione zeta epsilion i alfa

- profil pilota: 21pp

- ilość uridium do wydania: 100 tyś

Opublikowano

- statek: Aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 23bo2 1lf4 FS 29lf3

- stan wrót: zrobione zeta epsilion i alfa

- profil pilota: 21pp

- ilość uridium do wydania: 100 tyś

KUP DESIGN CRIMSON xD

 

Mam golca :

full lf3 i 2 lf4 ( 3 lvl obydwie )

18 oslon najlepszych

8 irysow wszystkie na 10lvl

wszystkie dodatki

wszystkie napedy

PP mam 10 mam zamiar isc najkrotsza droga do grubych

w co inwestowac urke ?

Codziennie przybywa .

Aha, fajnie że jest 10 lvli xD

Wyjeb uri na jakiś super nowy statek .

white pride world wide

Opublikowano

Aha, fajnie że jest 10 lvli xD

Wyjeb uri na jakiś super nowy statek .

 

10 lvl ulepszen , widac kto tu sie zna :D

18939be003303a1095db2b3f0c8991fb.png

Opublikowano

KUP DESIGN CRIMSON xD

 

 

Aha, fajnie że jest 10 lvli xD

Wyjeb uri na jakiś super nowy statek .

KUP DESIGN CRIMSON xD

 

 

Aha, fajnie że jest 10 lvli xD

Wyjeb uri na jakiś super nowy statek .

 

Poco mu crismon jak na handlu można za 10k go kupić

Opublikowano

- statek: Aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 23bo2 1lf4 FS 29lf3

- stan wrót: zrobione zeta epsilion i alfa

- profil pilota: 21pp

- ilość uridium do wydania: 100 tyś

 

 

 

Na twoim miejscu zaiwestowałbym w pp. Dolicytuj na handlu kilka b02.

W poźniejszym czasie (24pp) kup peta i paliwo,doexp go do lvl żebyś mogł kupić kamikadze 3 i go załozyć.Z petem bardzo szybko leci urka.

Opublikowano

W co powinienem dalej inwestować mając:

  • Goliath (8 designów w tym Diminisher i Venom),
  • Vega,
  • 39 LF3,
  • 11 LF4,
  • wszystkie najlepsze napędy,
  • 30 BO2,
  • Hellstorm 2 x2,
  • większość dodatków,
  • 8 irysów, Apis (wszystkie 16 lvl),
  • P.E.T 11 lvl,
  • 31 PP,
  • Skylab na maxa,
  • 3 hale HT,
  • 4 Havoc (Zety ciągle robię),
  • formacja kraba, ćmy i wszystkie za kredki,

Uri do wydania: aktualnie 300k ale ciągle rośnie. W co powinienem inwestować ? Oprócz kluczy bo to wiem. LF4 nie ulepszam bo myślę że się nie opłaca a PP mam zamiar rozwijać ale tylko z CDD zdobywanych z Zet, kociołka i skrzyń. Co by się jeszcze przydało waszym zdaniem ?

www.pomyslowi24.pl
Opublikowano

W co powinienem dalej inwestować mając:

  • Goliath (8 designów w tym Diminisher i Venom),
  • Vega,
  • 39 LF3,
  • 11 LF4,
  • wszystkie najlepsze napędy,
  • 30 BO2,
  • Hellstorm 2 x2,
  • większość dodatków,
  • 8 irysów, Apis (wszystkie 16 lvl),
  • P.E.T 11 lvl,
  • 31 PP,
  • Skylab na maxa,
  • 3 hale HT,
  • 4 Havoc (Zety ciągle robię),
  • formacja kraba, ćmy i wszystkie za kredki,

Uri do wydania: aktualnie 300k ale ciągle rośnie. W co powinienem inwestować ? Oprócz kluczy bo to wiem. LF4 nie ulepszam bo myślę że się nie opłaca a PP mam zamiar rozwijać ale tylko z CDD zdobywanych z Zet, kociołka i skrzyń. Co by się jeszcze przydało waszym zdaniem ?

Ja bym dobił do 34PP, potem do 36PP jeżeli masz premium, ulepszył wszystkie LF4 na 16 poziom(jak dla mnie się opłaca ulepszać tylko LF4 i drony), no i po trochu kluczy kupował. Potem możesz zbierać na zeusa.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

  • - statek: Goliath
    - wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 7 LF-4 na 5 poziomie reszta LF-3, 8 iris
    - stan wrót: Beta, Alpha na bazie
    - profil pilota: 26 PP
    - ilość uridium do wydania: 188 k

D666a


84496032827399209561.jpg

Opublikowano
  • - statek: Goliath
    - wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 7 LF-4 na 5 poziomie reszta LF-3, 8 iris
    - stan wrót: Beta, Alpha na bazie
    - profil pilota: 26 PP
    - ilość uridium do wydania: 188 k

Za mało informacji, żeby dać konkretną odpowiedź. Napisz podobnie jak kolega wyżej.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

Statek: Golec

Generatory: Full Bo2 i Speed :)

31 lf3

8 flaxów bo mi irki pękły

16 PP

Alfa i Beta na bazie Gamma 70/82, Epsilion 50/99 Zeta 10/111

Pet bez kamikadze

16 lvl

40lf3 i 1 lf4

0 havock

dresy z handlu :)

 

Do wydania 100k uri :)

 

Ps. Irki za urke nie wchodza w gre

 

 

Edit: Wiem że mam na irki zbierać ale co za uri kupic ??

baner.png

Opublikowano

@up musisz zbierac kredki na irki . 1 i drugiego mozesz kupic za urke a dalej na aukcji. Plus pytanie ile masz PP 31 czy 16 ?

18939be003303a1095db2b3f0c8991fb.png

Opublikowano

- statek: Golec/Vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Wyrzutnia 16lvl,12lf3,23B02,8Irków lvl5

(reszte lf3/b02 z handlu wyciągnie niedługo))

- stan wrót: 2x Alfa, Beta, 2x Zeta

- profil pilota: 39pp

- PET: 2lvl

- designy na statek oraz do dronów: Santinel + All z handlu havoców narazie 0

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 6k+ z wrót razem z alienkami myśle że z 200k wyciągne ....

 

Myślałem żeby na aegis pozbierać ale niewiem czy się opłaca ...

Albo kamikaze , ale niemam premki więc też niewiem czy sie opłaca , pozatym lvl peta mnie nie puści ... :P

Opublikowano

- statek: Golec

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 31 lf3 : 1 na 2 lvl ;D / 8 irkow , 1 - 4 lvl , 2 - 3 lvl , 3 - 2 lvl , reszta na 1 , 18 bo2 ,

- stan wrót: alpha 0/34 . beta 9/48 . gamma 16/82 . delta 0/128 , epsilon 0/99 . zeta 31/111

- profil pilota: 12 pp , robie na skroty do grobych .

- PET: 7 lvl , nic mi do niego niepotrezba ;p tylko kami i zbieraczke : )

- designy na statek oraz do dronów: 1 havock -.- . z handlu go golca wszystkie

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania: 100.000

7ad21c238ec2b.png

Opublikowano

statek:Piranha

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:

lasery: 14mp1, dodatkowo hellstorm1, ponad 10k amunicjix2, ponad 10k x3,

osłony: 4b01, 11a03

napęd: 8g3n-7900(te po 2k uri), 10G3N-3310

dodatki:rep3, autonaprawa, slo2,cpu skokowy 1,powiększenie ładowni,stabilna osłona,

drony:1 irys na 1 lvl,FORMACJA STRZAŁY I ŻÓŁWIA

- stan wrót:30/34 alfa, 30/48 beta, 24/82 gamma, 4/128 delta, epsilon i zeta po 0

- profil pilota:2PP na optymalizacje poszycia (+10k hp), 19hdd

- PET:brak

-po jednym fragmencie apisa i zeusa

- designy na statek oraz do dronów:brak

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:103524

Opublikowano

@up

Kup vege lub spearhead FS

Potem kupuj PP minimum 24 (na grube lasery)

Nastepnie zrób sobie minimum starą fulke :)

userbarwb.png

^

l

l

Zaszczyt

:)

Opublikowano

Ja latam spearhead, ale może być też vega :)

Stara fulka :

 

Full LF3,B02,Generatorów najlepszych za urkę.
8 irków
Wszystkie dodatki z handlu
24PP

userbarwb.png

^

l

l

Zaszczyt

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...