Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Obce planety.


Sence °

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W naturze wszystko jest tak złożone że życie daje życie, łącząc coś z czymś wychodzi coś podobnie innego .

Bardzo możliwe iż jest obce życie we wrzechświecie, chociażby dlatego że Ziema też kiedyś była jednym wielkim głazem, być może mającym ze sobą jakieś "życia" .

Opublikowano

Co masz na mysli lepsze od ognia? plazme?

Po co mają być zaawansowani od nas? mogą być wstecz i to bardziej niż my...

do pana @UP

Nie wszystko musi mieć cel. Życie ma 1 cel. Dążenie do doskonałości. Tylko najlepsze geny u człowieka np. plemniki przetrwają. Tak to sie ciągnie i po przez ciąże wydobywa się najlepsze okazy gatunku. Tak jest wszędzie. Bakteria to życie. Wirus to nie jest życie.

Lepsze od ognia powiadasz? Wgraj mi do mózgu te głupie definicje fizyki, wzory i zasady chemii, daj trochę pieniędzy i uczynie cię najdoskonalszym człowiekie ma ziemi.

Potrzebne jest tylko 1:

Mózg z całą wiedzą jaką posiadał człowiek.

 

Inna inteligencja jest napewo podobna do nas. Zasada dźwigni w stawach wzmacnia siłe mięśni. Przydatne nawet na słabej grawitacji.

Długi , kręty układ pokarmowy zwiększa powierzchnie wchłaniania sub. odż. . Moge wam pisać i pisac i pisać.

Dążenie do doskonałości jest cechą ewolucji lamarkistycznej.

Celem życia jest reprodukcja, przedłużanie gatunku.

Co innego to "sens" życia, no ale to nieważne...

 

Co do podobieństwa, tu sie nie zgodzę. Wyobraź sobie, że są organizmy żyjące w braku grawitacji, na co im stawy zawiasowe? Nie potrzebują utrzymywać ciężaru...

Wyobraź sobie planetę całą pokrytą wodą, a na niej inteligentną cywilizację. Na 1000% nie będą nawet humanoidami.

 

Możliwości jest mnóstwo, wszechświat jest wielki

:)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

 

Dążenie do doskonałości jest cechą ewolucji lamarkistycznej.

Celem życia jest reprodukcja, przedłużanie gatunku.

Co innego to "sens" życia, no ale to nieważne...

 

Co do podobieństwa, tu sie nie zgodzę. Wyobraź sobie, że są organizmy żyjące w braku grawitacji, na co im stawy zawiasowe? Nie potrzebują utrzymywać ciężaru...

Wyobraź sobie planetę całą pokrytą wodą, a na niej inteligentną cywilizację. Na 1000% nie będą nawet humanoidami.

 

Możliwości jest mnóstwo, wszechświat jest wielki

:)

Chodzi mi o to że u organizmów na Ziemi wygrywają tylko gatunki lepsze. Tak jak z plemnikami u człowieka ale nie ma znaczenia.

Trzeba myśleć co się pisze. Bez grawitacji nie ma planet a już napewno nie życia. Jak nei ma grawitacji to nie ma atmosfery, nie ma atmosfery nie ma życia. Znam się troche na astrobiologii :D

Jak znajdziemy jakąś planete z cieką wodą nie daleko Ukł. Słonecznego to będę happy.. Humanoidami napewno nie bo zobacz. 80 mln lat temu była woda ciekła i chyba nawet było jej więcej. Nie było humanoidów... Były dinozaury. Woda nie decyduje o wszystkim. Mogą być organizmy które do życia potrzebują wyłącznie atmosfery. Albo atmosfery i gwiazdy.

 

Atmosfera: Żywiące się wyładowaniami . Oglądałem filmik na Discavery to z tąd.

A Atmosfera i gwiazda? Rośliny zaawansowane ewolucyjnie.

Sens życia .... tego nie wiem.... reprodukcja tak, zgadzam się z tb w 100% ale ..

Planeta pokryta wodą nie musi mieć inteligentnego życia. Planeta może być idealna a życie jednokomórkowe. Ide spać :D 01:07.

Opublikowano

A tak na serio ? co brałeś Anfe Może Jointa se paliłeś ?

@TOP

Oczywiście że jest : Mass Effect !! Battlefiled 3 Bitches :D

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

Dokładnie. Proszę pana Lord_Feniks. Nie wiem jak ty ale ja nie zamierzam zmarnować sobie życia jakimiś prochami -.- które jedyne co dają to choroby.

Eh już nie ma co pisać. Wszystko na ten temat już napisane no chyba że ktoś ma jakąś inną teorie.

Opublikowano

300px-NGC_4414_%28NASA-med%29.jpg220px-Pic_iroberts1.jpg300px-Hubble2005-01-barred-spiral-galaxy-NGC1300.jpg230px-Hoag%27s_object.jpg

NGC 4414, Andromeda, NGC 1300, Objekt Hoaga,

 

To może 1/1000000 wszystkich galaktyk w wszechświecie.

Każda galaktyka, składa się z ok. 1000000 systemów

Każdy system, może zawierać około 10 planet, w zależności od wielkości centrum masy.

 

My nie wyszliśmy nawet poza naszą galaktykę.

I wy naprawdę myślicie, że gdzieś tam nie ma życia?

 

DOWN

Prawda...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

@up

My nie wyszliśmy nawet z naszego układu :D Satelita która jest najdalej od Ziemii wyjdzie za pare lat z układu słonecznego.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...