Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wilderness[RP] dedyk no-premium start 17:35 dziś


BasariD2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

WL-PODANIE

Nick w grze - Redo

Wiek - 14 lat

Doświadczenie z MC - Gram od Wersji 1.4, jestem bardzo kreatywny.

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG ? - Tak, wiem o co chodzi.

 

(Tak samo jak Dominator465 szukam "Bardzo dobrego Survivala lub Role Play'a.)

Opublikowano

1 Poweidz gdzie jest napisane RPG bo ja widzialem tylko RP

2 Jeśli nie umie się czytać ze zrozumieniem i wchodzi się z pytaniem "czemu tu nie ma działek" to sobie daruj

3 Wracaj do metina bo ci koń zdechnie

To o metinie dobre ;D . Też tak myśle . Wracaj do niego . Ja zagrałem i zapowiada się dobrze więc nie wiem o co ci chodzi ;P

Opublikowano

Nick w grze - lo9ol

Wiek - 14 lat

Doświadczenie z MC - Gram od chyba Bety ;) Czaje czaje ;D

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG ? - Oczywiście :D Glówna zasada :D Zero X reya ;d !!!

Opublikowano

Nick w grze - Zaiiid

Wiek - 15 lat

Doświadczenie z MC - Gram od alphy

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG ? - Tak , chce poprostu sprawdzić jak wygląda serwer

Opublikowano

WL - podanie

Nick w grze - jaronkar

Wiek - 17

Doświadczenie z MC - gram od kiedy wyszła beta

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG ? - Tak juz mam doświadczenie w tych serwerach.

XenoxMt2 : NexTex Sura 155lv

Opublikowano

WL - podanie

Nick w grze - Norbi178 , lawerens

Wiek - 13/14

Doświadczenie z MC - Gramy razem od alphy

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG ? - Wiemy, łatwizna :).

Opublikowano

Nick w grze -MCkrowa

Wiek-19

Doświadczenie z MC- dokładnej daty nie znam,ale uważam że coś około roku :).

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG- oczywiście :).

Bez reklam fb

Opublikowano

WL - podanie

Nick w grze -TATRA

Wiek -17

Doświadczenie z MC -z 1 rok

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG ? -oczywiscie

GG:31717053

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Nick: CripsPL

 

wiek- 12

 

doświadczenie:gram od wersji Indev

 

 

proszę o szybką odpowiedz czy dodany czy nie

Wszytko co dobre kiedyś się kończy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...