Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wilderness[RP] dedyk no-premium start 17:35 dziś


BasariD2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze - Igras89x

Wiek - 15

 

Doświadczenie z MC - Gram od 1.7.3 mysle ze jestem kreatywny

 

Serwer ze świetną inicjatywą, i pomysłem wydaje mi sie ze wnosi coś nowego, będzie to ciekawe

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG - Znam sie na tym dobrze

Zapraszam na Server

 

IP : s8.mineserv.eu:55001

Opublikowano

Nick w grze : Nat

Wiek : 14

Doświadczenie z MC - Spory czas

 

Wiesz jak powinna wygladac rozgrywka RP/RPG - jak bym nie wiedzial to bym nie gral :D(wiem)

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

WL - podanie

Nick w grze -Cleaner

Wiek -15

Doświadczenie z MC -od alphy 1.2

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG ? - Tak, grałem na serwerze seggelin i paru innych o tematyce RP.

Opublikowano

Liczba graczy dziś była zadawalająca :] Dziś wprowadzę kilka drobnych zmian i poprawek, poprawię zabezpieczenia i przygotuję mały event a także stworzymy nowe wioski !

Opublikowano

Serwer świetny :D Czekałem na taki, całe to handlowanie pomiędzy wioskami lub walczenie z wrogą plus jeszcze wszystko we wspaniałej, ogromnej dżungli.

A na dodatek miła i pomocna administracja, która praktycznie cały czas pilnuje serwera ;)

 

Polecam.

Opublikowano

Nick w grze - Sebastian1882

Wiek - 13 lat

Doświadczenie z MC - Gram od wersji alpha.

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG ? - Tak.

Opublikowano

Nick w grze - Yamasaki

Wiek - 16

Doświadczenie z MC - od 1.7.3

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG ? - Tak

Pomogłem daj +

Opublikowano

Withe-list: Podanie

Nick w grze: Moniek

wiek:15 lat

Gram w minecrafta od wrsji alpaha 1.2_01 to moja ulubiona gra znam prawie wszystkie receptury.

Wiem jak powinna wygladac rozgrywka RP/RPG Tak !!!!

Opublikowano

Nie polecam serwera.To nie jest rpg.Jest lipny zamieszanie nie wiadomo oco chodzi.Admin klnie.Wkurza sie.Dostałem bana za to ze niby mi sie serwer nie podoba

Oto rozmowa z adminem

 

Siemka

 

 

 

On

17:44:09

nick to cie dodam :D

 

 

 

JA

17:44:17

Hihi

17:44:20

Okej

17:44:28

Nick w grze - Athrenaline

17:44:32

I dodasy kolege _

17:44:54

jego nic to : DragonOfablo

 

 

 

ON

17:45:36

dodani

 

 

 

JA

17:45:42

Dzięki

17:46:11

Można mody takie jak Rein Mini map i OptifineHD ?

 

 

 

ON

17:46:16

MOZNA

 

 

 

JA

17:46:20

Rein zeby dom zaznaczyc i mapke miec a optifine to na lagi

17:46:21

Okej

17:47:58

To ma byc niby rpg ?

 

 

 

ON

17:48:14

nie nie ma byc i nie jest

 

 

 

JA

17:48:27

Oco wogole tu chodzi nie ma dzialek ani nic

 

 

 

ON

17:48:29

nie bedzie i nie ma tu zadnych pluginow na skille i klasy

 

 

 

JA

17:48:30

Nie mozna domkow budowac

 

 

 

JA

17:48:31

itp.

17:48:34

mozna

17:48:49

przeczytaj zasady i to co na forum jest i wejdz jeszcze raz nq

 

 

 

JA

17:49:15

czytalem

17:49:23

i dalej nie rozumiem

17:52:49

Pozdrawiam

17:52:51

Juz mam banika

 

 

 

ON

17:53:03

wiesz co

17:53:21

nie lubie ludzi ktorzy nie wiedza o co chodzi ale stwierdzaja ze im sie nie podoba

 

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

Nie polecam serwera.To nie jest rpg.Jest lipny zamieszanie nie wiadomo oco chodzi.Admin klnie.Wkurza sie.Dostałem bana za to ze niby mi sie serwer nie podoba

Oto rozmowa z adminem

 

Siemka

 

 

 

 

On

17:44:09

nick to cie dodam :D

 

 

 

 

JA

17:44:17

Hihi

17:44:20

Okej

17:44:28

Nick w grze - Athrenaline

17:44:32

I dodasy kolege _

17:44:54

jego nic to : DragonOfablo

 

 

 

 

ON

17:45:36

dodani

 

 

 

 

JA

17:45:42

Dzięki

17:46:11

Można mody takie jak Rein Mini map i OptifineHD ?

 

 

 

 

ON

17:46:16

MOZNA

 

 

 

 

JA

17:46:20

Rein zeby dom zaznaczyc i mapke miec a optifine to na lagi

17:46:21

Okej

17:47:58

To ma byc niby rpg ?

 

 

 

 

ON

17:48:14

nie nie ma byc i nie jest

 

 

 

 

JA

17:48:27

Oco wogole tu chodzi nie ma dzialek ani nic

 

 

 

 

ON

17:48:29

nie bedzie i nie ma tu zadnych pluginow na skille i klasy

 

 

 

 

JA

17:48:30

Nie mozna domkow budowac

 

 

 

 

JA

17:48:31

itp.

17:48:34

mozna

17:48:49

przeczytaj zasady i to co na forum jest i wejdz jeszcze raz nq

 

 

 

 

JA

17:49:15

czytalem

17:49:23

i dalej nie rozumiem

17:52:49

Pozdrawiam

17:52:51

Juz mam banika

 

 

 

 

ON

17:53:03

wiesz co

17:53:21

nie lubie ludzi ktorzy nie wiedza o co chodzi ale stwierdzaja ze im sie nie podoba

 

Myślę że mimo to spróbuje :P

Opublikowano

1 Poweidz gdzie jest napisane RPG bo ja widzialem tylko RP

2 Jeśli nie umie się czytać ze zrozumieniem i wchodzi się z pytaniem "czemu tu nie ma działek" to sobie daruj

3 Wracaj do metina bo ci koń zdechnie

Opublikowano

Nie polecam serwera.To nie jest rpg.Jest lipny zamieszanie nie wiadomo oco chodzi.Admin klnie.Wkurza sie.Dostałem bana za to ze niby mi sie serwer nie podoba

Oto rozmowa z adminem

 

Siemka

 

 

 

 

On

17:44:09

nick to cie dodam :D

 

 

 

 

JA

17:44:17

Hihi

17:44:20

Okej

17:44:28

Nick w grze - Athrenaline

17:44:32

I dodasy kolege _

17:44:54

jego nic to : DragonOfablo

 

 

 

 

ON

17:45:36

dodani

 

 

 

 

JA

17:45:42

Dzięki

17:46:11

Można mody takie jak Rein Mini map i OptifineHD ?

 

 

 

 

ON

17:46:16

MOZNA

 

 

 

 

JA

17:46:20

Rein zeby dom zaznaczyc i mapke miec a optifine to na lagi

17:46:21

Okej

17:47:58

To ma byc niby rpg ?

 

 

 

 

ON

17:48:14

nie nie ma byc i nie jest

 

 

 

 

JA

17:48:27

Oco wogole tu chodzi nie ma dzialek ani nic

 

 

 

 

ON

17:48:29

nie bedzie i nie ma tu zadnych pluginow na skille i klasy

 

 

 

 

JA

17:48:30

Nie mozna domkow budowac

 

 

 

 

JA

17:48:31

itp.

17:48:34

mozna

17:48:49

przeczytaj zasady i to co na forum jest i wejdz jeszcze raz nq

 

 

 

 

JA

17:49:15

czytalem

17:49:23

i dalej nie rozumiem

17:52:49

Pozdrawiam

17:52:51

Juz mam banika

 

 

 

 

ON

17:53:03

wiesz co

17:53:21

nie lubie ludzi ktorzy nie wiedza o co chodzi ale stwierdzaja ze im sie nie podoba

 

Nie znasz ortografii . i tyle na ten temat.

 

dodani

Opublikowano

Podanie do WL

Nick w Grze - luksari

Wiek: 15 lat

Doswiadczenie z MC: Crafting znam na pamięć, btw gram od Alphy 1.2.6

Wiesz jak wygląda rozgrywka RP: Tak wiem, Wychowałem się na grach RPG oraz w MC gram tylko na serwach SURV/HC/RP

Opublikowano

Podanie do WL

Nick w Minecrafcie: Dominator465

Wiek: 13,5 lat

Dośw. Z Minecraft: Gram od 1.5 i od tego czasu nauczyłem sie wszystkiego ALL

Wiesz jak wygląda rozgrywka RP: Wiem, od pewnego czasu znudziły mi sie freebuildy i szukam fajnego RP/SURV.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...