Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wilderness[RP] dedyk no-premium start 17:35 dziś


BasariD2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze - IceLaysPL

Wiek - 14

Doświadczenie z MC - Od dawna Alpha 1.0_2 ? :P [chyba dobrze napisałem]

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG ? -Jasne Kocham takie rzeczy Kocham <3

Prosze o pozytywne rozpatrzenie podania :D

1feo74.jpg

By Labqin[*]

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

prosze o jak najszybsze dodanie.

 

nick HeadShootPL

wiek 14

 

w mc już pare ładnych lat , i wystarczajoce doswiadczenie aby zagrac na serwerze

Jestem Szarym człowiekiem.. Bez sygnatury ;/

Opublikowano

Nick : Jubud

Wiek 18 lat

Doswiadczenie : od roku

<!--sizeo:6--><span style="font-size:24pt;line-height:100%"><!--/sizeo--><!--coloro:#FFFF00--><span style="color:#FFFF00"><!--/coloro-->98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 98%, którzy są normalni, a nie w tych 2% odmieńców wstaw to do swojej sygnaturki.<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--sizec--></span><!--/sizec-->

882359186.png

Opublikowano

WL - podanie

Nick w grze -kalinek780

Wiek -15

Doświadczenie z MC -gram ponad 1,5 roku

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG ? -Tak mniej więcej kumam

Opublikowano

Serwer Super jedyny - to schowane wioski ale jak sie znajdzie to super ! Polecam :P

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

WL - podanie

Nick w grze -KubixxxPL

Wiek -Wystarczająco^^ (13)

Doświadczenie z MC -Od wersji Alpha czyli już z 2 lata

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG ? -Tak Wiem i Się cieszę że wiem

:D

Opublikowano

Nick w grze - minimon

Wiek - 17

Doświadczenie z MC - Ogromne. Gram w Minecraft od wersji InfDev

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG ? - Tak

Opublikowano

Nick w grze -Cannon

Wiek -15

Doświadczenie z MC -Duże,gram już z 2 lata..

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG ? -Wiem.Gram na RP w GTA SA

Opublikowano

Nick w grze - Zenny

Wiek - 14

Doświadczenie z MC - Od wersji 1.4

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG ? - Oczywiście

Opublikowano

Nick w grze - RycuKox

Wiek - 13

Doświadczenie z MC - 6-8 miesięcy

Wiesz jak powinna wyglądać rozgrywka RP/RPG ? - Tak wiem, dużo grałem, czytałem, oraz prowadziłem serwer z kumplem ;)

2e102b5f9b77b.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...