Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Lulu, the Fae Sorceress


APBR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm.... Ciekawy bedzie ten support , szczegolnie zamienianie champow w motylki :P.

Gram na : Solar

W: Shinsoo

Szukam ludzi do wspólnej gry, pisać na PW.

Opublikowano

Spokojnie, ludzie niechętnie grają supportami tak więc cena 6300 IP / 975 RP jest raczej tylko dla kolekcjonerów, fanatyków supportów lub bogatych dzieci z RP.

Riot pewnie obniży cene.

 

co jak co ale supporty nie robią ''tons of damage'' :>

1. niechętnie to grają "dzieci " na 10 lvl które cisną mecze x5 ad carry ...

2. cena jest w porzadku i nie zostanie długo obniżona

3. dzieci rp , to też osoby które mają własne zarobki albo sami decydują na co to wydają i ciebie to akurat powinno gówno obchodzić

4. sam sie zachowujesz jak "dzieciak"

 

co do tematu postać OP :D , juz mam ip nazbierane , polecam bo naprawdę świetnie się na pre sprawuje

NJxbd4x.png

Opublikowano

Kurczę. Moim zdaniem to tylko kwestia czasu kiedy cena Lulu zostanie zmniejszona do 3150/4800, bo ta cena jest za dużo.

 

Nie zostanie zmniejszona. I dobrze. Support to coś gorszego, że trzeba mu obniżyć cenę? Riot zadeklarował, że wszystkie nowe championy będą za 6300, natomiast obniżają ceny starszych.

 

 

A Phreak robi ją pod AD, robi jungle i zadaje 'tons of dimejcz'

 

GuardsmanBob grał wczoraj na solo topie lulu buildem : latarnia, wits end, madredy, młotek, nashors tooth. Dzieki pasywowy i bonusowym obrazeniom z itemkow mial duze obrazenia, chociaz nie cisnął po 500 na hita :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...