Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Lulu, the Fae Sorceress


APBR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyżby nowy champ?

http://eune.leagueoflegends.com/news/art-spotlight-lulu-fae-sorceress

9777920400_1341294249.png

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

Nie, nowy rodzaj ziemniaka w Polsce, sorry, musiałem...

 

Tak, nowy champ.

Prawdopodobnie jest to champion z sugestii jednego użytkownika LoL:

http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=421347

Choć jeszcze nic nie wiadomo.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Czyżby nowy champ?

http://eune.leagueoflegends.com/news/art-spotlight-lulu-fae-sorceress

lol a ja myślałem że to nowa postać do tibi :D

 

tak na serio jeśli to cuś ma na prawdę moce " umiejętności polimorficzych " to kupie ją zanim wyjdzie :D

nie wiem dlaczego ale już mi się wydaje taka uniwersalna

NJxbd4x.png

Opublikowano

Next dwutygodniowy op, potem juzless ?:D Riot już nie potrafi zaskoczyć takiego gracza jak ja ;/

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Oby to był support, dawno w tej materii nic się nie zmienia. Chociaż supporter za 6300? Dziwne, ale ciekawość mnie zżera:D

Opublikowano

tylko mi sie wydaje że ona będzie miała moce w stylu zamieniania minionków w jakieś stworki lepsze albo sama się będzie zamieniać ?

NJxbd4x.png

Opublikowano

Ja słyszałem że mieli przestać już robić postacie co 2 tygodnie, a co do postaci to pewnie będzie mag albo support tak mi się chociaż wydaje.

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie, a szczególnie jeśli będzie to support.

Nudne jest to ciągłe soraka, janna, taric i sona.

Opublikowano

Zenska wersja Veigara , rowniez mam nadzieje ze support lecz duzo sie nie spodziewajcie z strony tego czegos.



Nick: Pow3r / pain

Opublikowano

dobrze że jakaś nowa postać AP wyszła :>

sądze ze bedzie dobra , zobaczymy jakie beedzie miala skille, jesli tylko jakies buffy na 1 osobe i 0 cc to nie kupuje :D

Opublikowano

To będzie AP :D dlaczego?? bo to żona Veigara:) dwa liliputy będą mieli potężne DMG xD

 

jesli to co piszą w necie to prawda, ona bedzie supportem, nie nukerem wiec nie oczekuj od niej poteznego dmg ...

Opublikowano

No i już wiadomo coś więcej ;)

http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/ujawniamy-lulu-wr%C3%B3%C5%BCkow%C4%85-czarodziejk%C4%99

m1ci22k.png

Specjalista
Opublikowano

według mnie to będzie na 100% support, z tego co czytałem nie ma heala ale ma 3 speele na sojuszników

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

według mnie to będzie na 100% support, z tego co czytałem nie ma heala ale ma 3 speele na sojuszników

 

a jej jedyne cc to W, sory ale od sony to ona wg. mnie lepsza nie jest

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...