Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wszyscy znają ale niektórzy pamiętają Metin 1 !


InBox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niektórzy z was pamiętają starego Metin1 !

Przypomnijcie sobie stare czasy ;] Dla nowy zobaczcie jakie postępy przeprowadzili tworząc Metin2

:)

Zapraszam do oglądania !

 

Dla waszej informacji. Metin1 istnieje do tej pory ;)

 

Oto rejestracja:

http://www.metin.co.kr/

RPK RAZEM PONAD KILO

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hehe, nawet nie przypomina metina, ale dobra.

Nie grałem w to ;p

Grałem, jedynie, w metin2 od początku samego. Od kiedy wyszedł Monastyr.

Pozdrawiam, Gentz. :)

Opublikowano

Niektórzy z was pamiętają starego Metin1 !

Przypomnijcie sobie stare czasy ;] Dla nowy zobaczcie jakie postępy przeprowadzili tworząc Metin2

:)

Zapraszam do oglądania !

 

W to też sie grałoooo godzinami ! ;> ...

 

wątpie że wgl ktoś z Was w to grał jak byście weśli do gry to byście mieli problem od razu jak ją wyłączyć ...

Opublikowano

wątpie że wgl ktoś z Was w to grał jak byście weśli do gry to byście mieli problem od razu jak ją wyłączyć ...

 

Mylisz się grałem w Metin 1 a założę się że ci co grali by "weśli" (jak ty to piszesz) na pewno by ja rozkminili ; ) .

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Wiesz trzeba tez wziac pod uwage ile lat temu zostal stworzony metin1 a ile metin2. Mozna powiedziec , ze te gry dzieli przepasc co nie oznacza , ze Metin2 jest jakas swietna i niepowtarzalna gra. Poprostu jest to fajna gra na pare miechow nic wiecej. Potem trzeba inwestowac grube tysiace w IS ( jezeli gramy oczywiscie bez allegro )

 

WIem co mowie bo gralem na PL od samego poczatku. Czasami zastanawiam sie czy w ogole oplaca sie w to zaczynac grac bo podobno gra strasznie uzaleznia

Opublikowano

Ta gra strasznie uzależnia. Grałem na PL'u ale jak już trzebało wpierdzielać sianko w IS przestałem i zacząłem tworzyć prywatne serwery. Mam serwer który niedługo wystartuje ;)

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Jak się potrafi grać to w IS nie trzeba nic ładować...

 

Byście grali w mt1 to byście dawno wiedzieli o zaangielsczeniu a nie po koreańsku grali

Opublikowano

Jak pamiętam to nigdy nie było metina1 i nigdy nie będzie, trolo.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

ZiomQ, Właśnie też się dziwie, ze był metin1..

Z tego Co mi zawsze było wiadomo, metin2 tylko był..

 

Metin2, bodajże wyszedł 2003 roku, lecz nie polski tylko japoński.

PL w 2008.

Pozdrawiam, Gentz. :)

Opublikowano

PL W 2008 R wierzyć mi sie nie chce

Pierwszy Metin2 wyszedł w 2002r

W 2007r został wprowadzony na polski rynek

 

I owszem istniała pierwsza częsc metina została stworzona 1999r a opublokowana w 2001r

Opublikowano

Metek 1 troche nuubski ;d Ale 2 to mistrzostwo. ;)

To jest jeden wielki nałóg, którzy niektórzy ludzie sobie z tym rady nie dadzą..

Lecz oczywiście, nie którzy znają granice, lecz większość uzależnia poprostu.

 

Lecz jeśli chodzi o samą grę, fajna jest. Metin2 pl spadł na psy, lecz jeśli chodzi o privy, to jak najbardziej fajny :)

Pozdrawiam, Gentz. :)

Opublikowano

Jak pamiętam to nigdy nie było metina1 i nigdy nie będzie, trolo.

 

ZiomQ, Właśnie też się dziwie, ze był metin1..

Z tego Co mi zawsze było wiadomo, metin2 tylko był..

 

Metin2, bodajże wyszedł 2003 roku, lecz nie polski tylko japoński.

PL w 2008.

 

 

Nie wiecie nie piszcie.

Metin(1) istniał i istnieje od 1999r.

 

http://www.metin.co.kr/

 

Metin(1) nigdy nie było w polskiej wersji językowej wiec nie wiem jak wy graliście.

PS: tez twórca gry jest Ymir

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Omg, szukałem jego jak głupi ale myślałem ze te wszystkie strony / filmy to fake. xD

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Tu masz stronę koreańskiego globala który prowadzi

metin oraz metin2

 

Wystarczyło wpisać w google ymir i przeczytać historie firmy na Wikipedii

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Ale od tego zaczął się Metin. Napisałem ten temat aby ludzie co odrazu grali w Metin2 zobaczyli jakie postępy zostały wprowadzone i jak kiedyś wyglądał Metin . ;)

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Metin(1)(daje w nawiasie bo prawidłowa nazwa to metin)

a metin2 to całkiem inne gry

metin(1) 2d,całkiem inna fabuła gry.

metin2 3d,całkiem inna fabuła gry.

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Teraz to juz poakzuja Metiny3 i metiny1.

Szczerze? Nie wierze ze kiedys cos takiego było.

Z tego co wiem bylo tylko Metin2 i tyle ;)

Opublikowano

Teraz to juz poakzuja Metiny3 i metiny1.

Szczerze? Nie wierze ze kiedys cos takiego było.

Z tego co wiem bylo tylko Metin2 i tyle ;)

Nie wiem czy ty slepy jesteś.

dkmc.jpg

Z Wikipedii

Oraz masz stronę metina(1)

http://www.metin.co.kr/

Metin to był 1 projekt ymiru, jest to gra 2d...

który powstał w 1999r

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...