Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sugestia dotycząca działu "Zbanowani"


Pro kiki Junior

  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dobra sugestia?

    • Tak.
      73
    • Nie.
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemandero.

Jakiś czas temu pisałem z kokoszem na steamie i dałem mu jedną, przydatną sugestię dotyczącą tego działu.

Chodziło mi o to, że osoba, która dostała bana miała tylko wygląd do owego działu i mogła się odwołać od bana, a nie tworzyć kolejne konta.

Niektórzy nie wiedzą jak się wylogować z zbanowanego konta, nie wiedzą o tym, że muszą wyczyścić cookies i inne gówienka.

Proszę o głosowanie w ankiecie, pozdrawiam.

w83od2.jpg

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak jestem za. Lepiej będzie dla zbanowanych, którzy chcą się odwołać jak i dla Forum, bo unikną nie potrzebnych "chwilowych kont" i będą mieli czyściejszą bazę. ;)

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

Ja także jestem na Tak.

 

Jak już autor wymienił, nie wszyscy wiedzą jak się wylogować oraz mniej kont tylko po to, aby się odwołać.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Pojebało was? Wtedy mpc będzie miało mniej userów -,-

 

Nie, nie pojebało nas.

To ma być więcej kont potrzebnych na 5min, dlatego, że nie można wprowadzić czegoś takiego jak napisałem w temacie?

Trochę chore, ale zrobicie to co uważacie za słuszne.

w83od2.jpg

Opublikowano

Na tak, nie trzeba czyści cookies + nie wszyszcy nowi wiedzą jak się wylogować z zbanowanego konta.

1332703407-U173186.png

"Bo My tu się szanujemy zamiast dupy sobie lizać!"

Opublikowano

Nie, nie pojebało nas.

To ma być więcej kont potrzebnych na 5min, dlatego, że nie można wprowadzić czegoś takiego jak napisałem w temacie?

Trochę chore, ale zrobicie to co uważacie za słuszne.

 

473222

Tyle userów ma MPC. 40% znich na 99% zostało założone w celu wyjaśnienia durnego bana przez widzimisie RMCF.

Dzięki temu MPC dostało dodatkowe 100 000 użytkowników. Wg. mnie się opłaca, bo przecież co z tego że 1% userów zarejestrowanych,

jest online w godzinach szczytu. Grunt ze jest 400 000, a nie 100 000 ;)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Może jakaś nowa grupa co ma bana, i ma wgląd do działu zbanowani ?

Czy Ci chodzi o coś takiego ? xD

Albo jak w mybb powód bana i czas zdjęcia bana jest na każdej podstronie.

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

Taaaaaak, wystarczy dać uprawnienia randze banned.

No ale trochę lipa, bo aż tak nie idzie. Każda zbanowana osoba musiałaby otrzymać taką rangę, a jak moderator daje perma to nie bardzo ma jak nadać rangę banned.

 

Wielkie tak

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Może jakaś nowa grupa co ma bana, i ma wgląd do działu zbanowani ?

Czy Ci chodzi o coś takiego ? xD

Albo jak w mybb powód bana i czas zdjęcia bana jest na każdej podstronie.

 

Coś bardziej z tą rangą, bo jak będziesz miał powód bana i czas to nie będziesz mógł się do niego w jakikolwiek sposób odwołać.

w83od2.jpg

Opublikowano

na nie dlaczego ?

 

Bo dzięki temu forum ma więcej użytkowników ;)

Wytlumacz mi to arcymozgu bo czegos tu kurwa nie rozumiem

jak ktos dostanie bana i zalozy konto to napisze 1 jednego posta / wysle pw i przestaje uzywac tego konta bo jakby uzywal obu kont to by dostal bana

Po 2 jak ktos zaklada konto by wyjasnic bana to nie jest nowy uzytkownik tylko ta sama osoba na nowym koncie

Po 3 po chuj komu na forum setki kont z 1 postem / 1 pw

s2c77Oa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...