Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Kogo Najbardziej Lubisz ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dużo ich jest :D !! Madzia, CTSG ,JJayJoker, ROJO (Tarcza Szmato !!!) , Rock, Husiek, skkf , ii paei100( Kocham Gotować :D ) aa i jeszcze mcsobieski

. .

Opublikowano

Mam 2 pytania .

1. Kto to JJJ ? Czytam że jest podobno sławny , nie widziałem żadnego filmiku na YT jego autorstwa .

2.Dlaczego nikt nie podał "dudsonowej" ?

 

Dudsonowable - jej nazwa konta na YT.

Ona jest świetna

;)

Opublikowano

RockAlone2k jedyny normalny człowiek, reszta to przy*eby.

 

Dziękuję za komplement :) Nie wiedziałem że jestem "Jak to po waszemu brzmi" Przyje*bem

 

Wszyscy użytkownicy są spoko jak dla mnie nie ma gorszego/lepszego :) Tylko nie rozumiem poco spamować... Są tacy ludzie że oceniają człowieka po wyglądzie/postach np. Zaraz jakieś dziecko wpadnie i napisze np.! ... "Lubię Antixa bo on jest spoko" i to jest już uwzględniane jako Spam, a ten Antix nawet go nie zna... Więc nie oceniajcie ludzi po wyglądzie/postach :)

 

Pozdrawiam Misiaczek! :)

zbyt duza sygna

Opublikowano

Ubóstwiam Akcję JJayJoker to pedał, oczywiście dudsnowa :**, ctsg(jego nowa seria Black & White).

 

Zaraz mnie napadnie 10000000000000 fanów jjaya i zap***doli na śmierć swoimi komentarzami, k*rwa xD (przepraszam za wulgaryzmy)

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

-GamePlay: ROJOV13,CTSG87

-zabawne : WybuchająceBeczki (TheBeeczka), NiekrytyKrytyk

-Ktoś kto nauczył mnie wyłączyć komputer: KamilSheicht

Opublikowano

metin2:FuBu

bf3 & mw3 itd:ROCK & ROJO

minecraft: CTSG(MINECRAFTPL)

 

bonus !

 

tibia: xxx

//nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...