Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Domek Wiaterka - uczę się i proszę o wasze podopowiedzi


Wiater31

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sympatyczny domek ;)

 

@EDIT:

 

dzieki temu postowi mam 100 postow pierwsze oraz range pijawka I I I :)

 

Dzięki i serdeczne gratulacje :)

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiater, tym razem ten dom jest idealny, jednak nadal czegoś mu brakuje.

Może jakieś kwiatki przed domkiem? Coś ciekawego.

Moja rada : z przodu na samej górze masz jasne drewno, zmień je albo na ciemne, albo zrób tam okno (jeżeli tam też jest pokój).

Teraz trzeba zająć się wnętrzem ;>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wiater, tym razem ten dom jest idealny, jednak nadal czegoś mu brakuje.

Może jakieś kwiatki przed domkiem? Coś ciekawego.

Moja rada : z przodu na samej górze masz jasne drewno, zmień je albo na ciemne, albo zrób tam okno (jeżeli tam też jest pokój).

Teraz trzeba zająć się wnętrzem ;>

 

Dziękuję :) Na samej górze jest ciasnawy stryszek, zamierzam ulokować tam skrzynie .

Wnętrze wychodzi mi średnio, dlatego też jeszcze dziś pojawi się mój save V2 który będzie miał puste wnętrze, może któryś użytkownik umebluje ładnie i pozwoli mi skorzystać, lub conieco mi nasunie :)

 

Oto ss jak na chwile obecną to wygląda :

 

v201.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Stworzyłem od ostatniego ss ścieżkę, farmę nad wodą oraz ten klockowaty budynek który nazwałem "hotelem zwierzęcym"

;)

Opublikowano

@Wiater31

 

Podałeś seed, a mógłbyś podać koordynaty ?

Chciałbym sobie go tak od środka obejrzeć :)

A co do domku, to tak jakby w moim stylu.

Nie wiedziałem, że połączenie ciemnego i jasnego drewna może być ciekawe xD.

Jak na razie ładny.

Opublikowano

@Wiater31

 

Podałeś seed, a mógłbyś podać koordynaty ?

Chciałbym sobie go tak od środka obejrzeć :)

A co do domku, to tak jakby w moim stylu.

Nie wiedziałem, że połączenie ciemnego i jasnego drewna może być ciekawe xD.

Jak na razie ładny.

 

Miło mi

:) Również uważam, że źle nie wyszedł.

 

Seed -5436908098062713176

 

Koordynaty :

X = -260

Z = 188

Opublikowano

No Domek Spoko :) Dodaj Może Jeszcze Plaże :) Między Innymi:

- Może Jakiś Chodnik wzdłóż Tej Rzeki :) (Nie Na Rzece tylko przy rzece)

- Hmm Zrob Komin :) Tylko Bys Musiał Pozmieniać Parę Klocków (Podam Ci Linka Do Tego Komina To Zrobisz :D )

http://www.youtube.com/watch?v=6Zspq9bLINQ

Prosze :) Scanu Nie Trzeba Chyba... Bo to Youtube

 

Dasz Like ?

Proszę O Zrzucenie Ze Mnie Tych %

Opublikowano

No Domek Spoko :) Dodaj Może Jeszcze Plaże :) Między Innymi:

- Może Jakiś Chodnik wzdłóż Tej Rzeki :) (Nie Na Rzece tylko przy rzece)

- Hmm Zrob Komin :) Tylko Bys Musiał Pozmieniać Parę Klocków (Podam Ci Linka Do Tego Komina To Zrobisz :D )

http://www.youtube.com/watch?v=6Zspq9bLINQ

Prosze :) Scanu Nie Trzeba Chyba... Bo to Youtube

 

Dasz Like ?

 

Daje like wszystkim którzy w miarę sensownie wypowiadają się w moim temacie.. Mam kilka zaległych które przyznam gdy tylko będę mógł. Możesz liczyć na Like.

Opublikowano

Bardzo ładny domek

 

Mógłbyś dać ss środka?

 

Cały czas kombinuję nad środkiem więc póki co jest pusty.. Save będzie dostępny ok. 20 :)

Opublikowano

@UP

Pobrałeś mojego save ?

 

 

A Moge Już Zobaczyć ss Jak Zmienisz to co ci mowiłem ? :D

 

Oczywiście, opublikuję go ;) Mam idealne miejsce dla tego komina :)

Opublikowano

Dziękuję ! :D Czyli że Się Przydało ? I Jeszcze Możesz Dorobić:

 

Jakieś Fajne Lampy Na Ścieżce ;)

Grasz Na 1.2 ? Wez sobie Ocelota złap :D (Będziesz miał Kotka Jak Klikniesz na niego Rybką :D ) Odstrasza Creeperow :)

Idz Do Netheru I Zrob Kaplice :) Zrob Kaplice w Neterze ;d Też Fajny Pomysł Nom Nie ?

Proszę O Zrzucenie Ze Mnie Tych %

Opublikowano

Gram na wersji 1.2.3 jednak nie było mi dane spotkać jeszcze Ocelota.

 

Kaplica.. Nie mam pomysłu jakby miała wyglądać, oraz nie lubię tworzyć takich przybytków (zwyczajnie nie wierzę, że w nich się dzieje coś więcej niż wyłudzenia i przekręty)

Opublikowano

ej wiater mogłbyś mi dać linka do mapki v2 bo mi się podoba domek a sobie go umebluje i będzie ok?. przyznać muszę że jak na 1 raz to domek masz naprawde fajny niektórzy by nie potrafili takiego zrobić tylko krytycy się znaleźli.

vintage2x.jpg
Opublikowano

ej wiater mogłbyś mi dać linka do mapki v2 bo mi się podoba domek a sobie go umebluje i będzie ok?. przyznać muszę że jak na 1 raz to domek masz naprawde fajny niektórzy by nie potrafili takiego zrobić tylko krytycy się znaleźli.

 

Jest już dostępny download w pierwszym poście ;)

Opublikowano

Domek na drzewie zrób :)

 

Już wkrótce, jestem obok dżungli, ale dopiero się uczę więc zaczynam od płaskiej powierzchni :)

Opublikowano

Zauważyłem że także wybrałeś ładne miejsce na ten domek - łąki obok dżungli.

Domek jest prawie że idealny, ładnie wyglądają z daleka te fontanny i ścieżki.

W dżungli możesz zrobić domek tarzana ;>

Bardzo ładnie Ci to wyszło, będziesz budować fajne zamki na MultiPlayer ^^

 

Edit : przyszedł mi do głowy mały pomysł. Jezeli masz miejsce w domu możesz dobudować :

- łazienkę, woda lecąca z góry otoczona kratami (jedno wejście musi być). Klozet, czy tam Kibel jak kto woli możesz zrobić z kociołka.

- Mini-Bibliotekę, a na środku niej stół do zaklęć. To także ładnie wygląda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Zauważyłem że także wybrałeś ładne miejsce na ten domek - łąki obok dżungli.

Domek jest prawie że idealny, ładnie wyglądają z daleka te fontanny i ścieżki.

W dżungli możesz zrobić domek tarzana ;>

Bardzo ładnie Ci to wyszło, będziesz budować fajne zamki na MultiPlayer ^^

 

Edit : przyszedł mi do głowy mały pomysł. Jezeli masz miejsce w domu możesz dobudować :

- łazienkę, woda lecąca z góry otoczona kratami (jedno wejście musi być). Klozet, czy tam Kibel jak kto woli możesz zrobić z kociołka.

- Mini-Bibliotekę, a na środku niej stół do zaklęć. To także ładnie wygląda.

 

Dzięki za fajne pomysły a fontanny muszę trochę przesunąć :)

Postaram się wprowadzić coś w tego w Wersji 2.1

Opublikowano

Dodaj więcej screnów, bo nie chcę pobierać w ciemno, a jeżeli coś mnie zainteresuje to chętnie pozwiedzam :)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Prawdopodobnie zrobię jakąś galerię, lub prezentację mapy .

Na filmik muszę tylko zakupić nowe słuchawki by sprawdzić jakość nagranego dźwięku, a moje obecne od jakiegoś czasu nie działają.

 

Galerii pewnie możecie spodziewać się jeszcze dziś, a w najgorszym wypadku jutro.

 

#Edit

 

Zdjęcia udostępnię do moich zdjęć na profilu, ponieważ nie można reklamować linków zewnętrznych :(

Opublikowano

- Co mogę estetycznie poprawić na mojej mapie: Połącz te swoje budowle czyli jakaś ścieżka i zrób jakiś dach np. ze schodków z desek lub coobla bo to najbardziej pasuje do drewna.

 

- Jakie klocki mogą być barwnikami i jak barwić owce a nie tylko uzyskaną wełnę: Lapis Lazuli, Kwiaty, Mączka Kostna a więcej nie pamiętam.Możesz także łączyć kolory np.: lapis lazuli i mączka kostna wychodzi jasny niebieski.Barwienie jest proste.Klikasz na owce barwnikiem (PPM) i już ma kolor na jaki zabarwiłeś.

 

- Jak sprawić aby mój domek był bardziej funkcjonalny: Tu nie wiem jak ci odpowiedzieć.Nie wiem co byś chciał.

 

- Jak go wyposażyć (zostawiłem pustą przestrzeń w środku): Skrzynie, piecyki jakiś ciekawy dywanik, obrazy, łóżko jakoś fajnie zrobione.Resztę zrób sam

:D

 

 

PS Jak na pierwszy raz to nawet nieźle.

 

 

yyyhyyy moim zdaniem najbardziej do drewna pasuje netherbricks.. strasznie mi sie podoba...

 

@top też miałem taki pomysł... jeszcze w alphie jak grałem... pogram chwile ocenie dam gwiazdki i like ;p

Opublikowano

No coraz ładniej ci to idzie. Rozbudować to na fulla, zrobić osiedle piękne, z dżungli skorzystać czyli zrobić np. system kolejowy na jej drzewach i będzie P.R.O :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...