Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Domek Wiaterka - uczę się i proszę o wasze podopowiedzi


Wiater31

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA !!

JEST TO PRZENIESIONY DOMEK Z MOJEGO POPRZEDNIEGO SAVE, KTÓRY BYŁ W TYM TEMACIE.

 

 

 

Witam Forumowiczów !

Na wstępnie zaznaczę, że w Minecrafta gram od dziś rana nie licząc jakieś 1,5 roku temu dwóch dni u kuzyna.

Postanowiłem pograć, ponieważ widziałem dużo fajnych filmików na YouTube no i trochę mnie to zachęciło.

 

Na forum o podobnej tematyce rozpocząłem taki temat jednakże straciłem najnowszy save i zniechęciło mnie to do gry, lecz przez nadmiar wolnego czasu wróciłem,

przeniosłem swój domek na nowy save i zaczynam grę od nowa. W między czasie pogrywałem na prywatnym serwerze,

lecz chciałbym aby inni to widzieli, ocenili i pomogli mi w rozwoju.

Jest to właściwie moja pierwsza budowla w Minecraft!

 

Niedługo również pojawi się moja pierwsza pełnoprawna seria na YouTube, gdzie będę działał na tym oto save.

 

Wersja 1.1

 

 

v11o.png

 

Co nowego ?

- Poprawiono chodniki

- Poprawiono fontanny

- Dodano żywopłot

- Zbudowano pastwiska (będą poprawiane)

- Na wodzie obok domku dodano zejście do kopalni która będzie pogłębiana

 

Plany na kolejną wersję :

- Zbudowanie Farmy

- Pogłębienie kopalni

- Wyrównanie/Zagospodarowanie terenu za domem

 

DOWNLOAD + SCAN 1.1

(Rapidshare strzela fochy, więc ta wersja będzie tylko na 2 hostingach, myślę, że to nie będzie zbytnim problemem)

Zippyshare

http://www7.zippyshare.com/v/96966182/file.html

Speedyshare

http://speedy.sh/AWhrW/Wiater31-1.1.rar

 

SCAN

https://www.virustotal.com/file/e55d6c074adcda42ecb29a2595579ac638267a47f3c007eec5de121887207ca2/analysis/1334343383/

 

Starsze Wersje :

 

Wersja 1.0

 

 

 

1zzewnatrz.png

 

Plany na kolejną wersję :

- Zbudować Farmę

- Zbudować Pastwiska/Hotel dla zwierząt (done)

- ... (czekam na propozycje)

 

 

DOWNLOAD + SKAN :

 

1. Zippyshare

http://www1.zippyshare.com/v/15720613/file.html

2. Speedyshare

http://speedy.sh/eTYdT/Wiater-1.0.rar

3. Rapidshare

https://rapidshare.com/files/192292136/Wiater_-_1.0.rar

 

SCAN

https://www.virustotal.com/file/34ebc8a0c59459ac976fe4080e2f5d666ef201c6d14aefe226346f3792d47ed1/analysis/1334336965/

 

Więcej Screenów

2zzewnatrz.png

 

3wejscie.png

 

41pietro.png

 

52pietro.png

 

63pietromagazyn.png

 

73pietromagazyncennaskr.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Galeria

Wersja 1.0

2zzewnatrz.png

 

3wejscie.png

 

41pietro.png

 

52pietro.png

 

63pietromagazyn.png

 

73pietromagazyncennaskr.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Wersja 1.1

 

v11q.png

 

zagroda.png

 

zywoplot.png

 

ywoplotorazkopalnia.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

 

 

Pozdrawiam i Zapraszam do Komentowania,

Wiater31

 

 

PS : Mam pytanie odnośnie mojego planowanego nagrywania, a mianowicie - Co chcielibyście tam zobaczyć ?

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co się rzuca w oczy:

-Wygląda jak kloc..

-To szkło obok drzwi nie pasuje

+Ma charakter. :D

 

Dzięki za pierwszą wypowiedź = )

Jak teraz tak patrze, to faktycznie wygląda jak kloc co zmienię w pierwszej kolejności, lecz może być to spowodowane też trochę stropami (na każdym pietrze możliwość stworzenia innej podłogi i sufitu).

 

 

Co można zastąpić to szkło ?

Opublikowano

Co się rzuca w oczy:

-Wygląda jak kloc..

-To szkło obok drzwi nie pasuje

+Ma charakter. :D

 

Dokładnie tak jak napisał kolega.

Powiem jeszcze, że pole zboża od razu mi nie pasuje bo zwierzęta będą je wydeptywać.

Bardzo źle wyglądają domy zbudowane ze szkła i takiego drewna. Lepiej by było jakbyś użył do tego desek.

 

@UP

 

Szkło możesz zastąpić materiałem z którego jest zbudowany dom w większości. Czyli w twoim przypadku będzie to drewno.

Kocham mame

Opublikowano

Dokładnie tak jak napisał kolega.

Powiem jeszcze, że pole zboża od razu mi nie pasuje bo zwierzęta będą je wydeptywać.

Bardzo źle wyglądają domy zbudowane ze szkła i takiego drewna. Lepiej by było jakbyś użył do tego desek.

 

Uważam, że z desek może być podłoga a nie cały dom, może spróbować zastąpić innym drewnem ?

Opublikowano

- Co mogę estetycznie poprawić na mojej mapie: Połącz te swoje budowle czyli jakaś ścieżka i zrób jakiś dach np. ze schodków z desek lub coobla bo to najbardziej pasuje do drewna.

- Jakie klocki mogą być barwnikami i jak barwić owce a nie tylko uzyskaną wełnę: Lapis Lazuli, Kwiaty, Mączka Kostna a więcej nie pamiętam.Możesz także łączyć kolory np.: lapis lazuli i mączka kostna wychodzi jasny niebieski.Barwienie jest proste.Klikasz na owce barwnikiem (PPM) i już ma kolor na jaki zabarwiłeś.

- Jak sprawić aby mój domek był bardziej funkcjonalny: Tu nie wiem jak ci odpowiedzieć.Nie wiem co byś chciał.

- Jak go wyposażyć (zostawiłem pustą przestrzeń w środku): Skrzynie, piecyki jakiś ciekawy dywanik, obrazy, łóżko jakoś fajnie zrobione.Resztę zrób sam

:D

 

PS Jak na pierwszy raz to nawet nieźle.

skrillex_sygnaturaGXR8.png


Opublikowano

Dziękuję wszystkim za opinię i proszę o dalsze komentarze/rady.

 

Robię aktualnie totalną przebudowę zgodnie z radami :)

Opublikowano

Nie Komentujcie go Surowo :( On sie stara Jest Nowym graczem... Komentujecie

Kloc/Zalosny....

Ja powiem ze Dom mi sie Podoba A wiec dla Tego pana leci like

Biedne Zwięrzeta Czekają na twoją Pomoc Pomoz im Nie Bądz Nie dobry

Prosze to tylko 1%

d424a80f76e16bf552a09fae02fee808_126267.gif

Opublikowano

Nie Komentujcie go Surowo :( On sie stara Jest Nowym graczem... Komentujecie

Kloc/Zalosny....

Ja powiem ze Dom mi sie Podoba A wiec dla Tego pana leci like

 

Bardzo dziękuję za uznanie, lecz chcę znać swoje błędy. Dom jest przerabiany i moim zdaniem wygląda o niebo lepiej i jest dużo większy :)

Jutro przy odrobinie szczęścia uda mi się go skończyć :)

Opublikowano

Domek jest ładny, brakuje dachu. Dach można w prosty sposób zrobić ze schodków lub bloków. Najlepiej desek.

Owce farbujesz barwnikiem ;>

Ładnie wygląda, lecz nie odpowiadają mi te szkła przy drzwiach i te szkło na prawej stronie domku. Po prostu za dużo tam tego szkła dałeś.

W środku możesz ozdobić obrazami (robi się je z patyków i wełny na środku). Możesz zrobić fotele, postawić łóżka, zrobić kanapy. Wiele jest rzeczy do zrobienia.

Kanapy i fotele robisz tak : postawiasz schodki (fotel - 1, kanapa - 3/2) i po bokach postawiasz na nich tabliczki. Proszę, masz fotelik!

 

Jak na początkującego fajnie to wygląda ;>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Dziękuję, mogę zdradzić, że siedzę nad czymś większym :)

 

Domek będzie 2-3 razy większy, ładniejszy i bardziej przestrzenny.. Uważam, że to bije nie jeden domek na głowę , a przynajmniej mój poprzedni :)

Opublikowano

hmmm nie używaj tylko drewna i zmień drewno w deski bo wtedy mniej stracisz będziesz więcej miał i będziesz mógł jeszcze inne budowle zrobić :)

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

hmmm nie używaj tylko drewna i zmień drewno w deski bo wtedy mniej stracisz będziesz więcej miał i będziesz mógł jeszcze inne budowle zrobić :)

 

 

Nie lubię za bardzo wyglądu desek, bardziej kojarzę je z podłogą niż z głównym elementem budulcowym. :)

Proszę się o drewno nie martwić, mam go baardzo dużo na tej mapie, oraz posiadam sadzonki :)

Opublikowano

Ja bym do tego domu dodał jakiś dach ( widoczny) :)

 

Jak ci sie nie podoba wygląd desek to dopasuj do siebie Texturpacka :)

Mi pomogło :)

 

Jeśli pomogłem daj LIKE

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Ja bym do tego domu dodał jakiś dach ( widoczny) :)

 

Jak ci sie nie podoba wygląd desek to dopasuj do siebie Texturpacka :)

Mi pomogło :)

 

Jeśli pomogłem daj LIKE

 

Dach jest już dodany w moim nowym projekcie domku, który ujawnię jak go skończę.

Deska zawsze będzie deską a poza tym podoba mi się standardowy texture pack, ponieważ jak widzę te wszystkie tekstury od Shantee2011 i innych to mnie mdli.

 

Like daje do każdego postu wnoszącego coś, lub sugerującego ; )

Opublikowano

Jak na pierwszy dom to dobry :). Przynajmniej nie z desek, ale trochę klockowaty :D.

 

Mój drugi jest o niebo lepszy, właśnie go skończyłem ale teraz przesuwam trochę farmy i robię hodowle zwierząt :)

Opublikowano

To skoro robisz dom z drewna, to próbuj połączyć 2-3 rodzaje drewna za sobą, aby skomponować coś ładnego.

Np. Na rogach domu użyjesz innego rodzaju drewna, a między tymi rogami dasz inny rodzaj drewna. To będzie najlepsza kompozycja. Staraj się też robić miejsca nie takie kwadratowe tylko spróbuj coś zaokrąglić. Dobrze by było, żeby dach nie był płaski ;)

 

Btw. Mogę prosić o seeda mapy ?

Kocham mame

Opublikowano

Słaby, same drewno. Brak jakichkolwiek detali.

Poużywaj nowych cegieł i innych bajerów, drewno to przeżytek

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Słaby, same drewno. Brak jakichkolwiek detali.

Poużywaj nowych cegieł i innych bajerów, drewno to przeżytek

 

1. Gram od wczoraj

2. Cegły to chyba najbrzydszy budulec w Minecraft (moim zdaniem)

Opublikowano

sympatyczny domek ;)

 

@EDIT:

 

dzieki temu postowi mam 100 postow pierwsze oraz range pijawka I I I :)

#karaczanmoimbogiem

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...