Skocz do zawartości

[Dedyk][EP3] MysteryLastChaos !

Łowca

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Last Chaos Prywatny Server Ep3 !

Siemka !

Chcialbym wam przedstawic nowy server LC !

informacje_napis.jpg

Server zostal postawiony przez sasiadow ( germany

^^) Tworcami sa slynni: Falo,Fabi202cool itd..

To wlasnie oni tworzyli nam boty,hacki, 1 servery itd..

raty.png

EXP - x20

PU - x60

DROP - x15

Pet EXP- x10

HS DROP- DUZY ( PO 2-6 ZA MOBA!)

* L I N K I *

Strona glowna:

http://lastchaos.mysterygames.to/

Jak pobrales orginalnego clienta nie sciagaj patcha bo jest on tam wgrany !!

Pobierz Clienta:

http://download.mysterygames.to/MysteryLC.7z

Pobierz Patcha:

http://download.mysterygames.to/mysterylastchaos_patch.rar

UWAGA ! CZYTAC !!! ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Jak pobrales orginalnego clienta nie sciagaj patcha bo jest on tam wgrany !!

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Mozesz pograc na tym servie bez orginalnego clienta ! Jak sciagneles patcha mozesz go wrzucic do folderu z

777 Last Chaos

lub

Omnia Last Chaos !!!!

i zamienic !

DODAKOWE INFO O MYSTERY !

1.Na 60 lvl mamy Questa w Dratan.. tego ze dostajemy ta tarcze na plecy.. teraz dostaniemy tarcze wraz w niej 20% Cast !

:D

2. Ulepszanie: Szansa na ulepszenie za pomoca HS jest taka sama jak na 777.. tylko czesciej hs dropi wiadomo

B)

3. Pu x 60 - mowi samo za siebie, nie musimy farmic w juno jak sprawdzalem na 8 lvl za pantere syplo mi 100 PU !

Server jest niemiecki i jeszcze nie jest zaludniony ( ma jakies max 4 dni ! )

Wiedz to szansa dla PL

;)

Dopiero zalozylem postac jak cos dodawac w grze !

Nick - MrOwca

Prosze nie zamykac tematu !

Jak dowiem sie wiecej na temat Update

wszystko bede pisac w tym temacie !

Zapraszam do Gry ! - Owca

Licze na LAJKI

;)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

• Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ciekawe Jaki max lvl itp więcej info :)

Mój komputer:

CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,

SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Ja zaloze - POLSKE ;)

.Jak cos w temacie napisze xD .

Zapraszam do gry .

Obyś grał aktywnie bo niebawem lukne :)

Łowca napisz jeszcze gdzie wrzucić patcha bo nowi pewnie nie wiedzą a tak jest szybciej

Mój komputer:

CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,

SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Spolszczenie jak do 777 ?

Mój komputer:

OK multi już nie chodzi tego jestem pewien bo error po minucie xD spolszczenie jeszcze nie wiem wgrałem z 777 lukne

Mój komputer:

Nie wiem czemu jak pobrałem patcha i wrzuciłem to będąc w grze mam przeciążenia w hu... i jak mam włączony tryb biegania to mnie teleportuje po całej mapie jedynie mogę chodzić Zobaczę jutro jak pobiorę klienta czy będzie to samo

Mój komputer:

A bo siedziałem na starszym kompie i jak biorę edytuj długo się wczytuje szybciej napisać nowy post

Mój komputer:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Dedyk][EP3] MysteryLastChaos !   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...