Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który Komp lepszy i dlaczego? Bo chce kupić?


XxSebastianxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie:

 

NR1:

http://allegro.pl/zalman-i7-4x3-6ghz-16gb-2000gb-gtx560ti-top-oc-i2123493234.html

 

NR2:

http://allegro.pl/core-i7-2600-8gb-gtx560-2gb-1tb-led-22-raty-i2118200081.html

 

NR3:

http://allegro.pl/komputer-i7-4x3-4gh-ddr-8g-gtx550-1g-hdd-1tb-dvd-i2115220462.html

 

??

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

napisz dlaczego

 

 

moim zdaniem nr1 bo ma 16ram,2kg dysku, wszystko pro ;D

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

Człowieku ile można ci tłumaczyć że z allegro sie gotowych komputerów nie kupuje!!!

Wszystkie to syf i tyle. Zakładałeś juz chyba temat i Ci powiedzieli żebyś zamówił na np morele. To sklep jak te twoje allegro tylko sam wybierasz co chcesz i nie kupujesz kota w worku. Na allegro nie ma nazwy dysku zasilacza itp. kupując takiego z allegro po kilku miesiacach cos jebnie.

Opublikowano

Złożysz lepszego i za te same pieniadze ;p

[list]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/435586-tutreje-na-nostaleth/"]Mój tut rejestracji na Tajlandzkim nostale[/url]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/639995-tutwszystko-o-kartach-specjalisty/page__pid__4604876#entry4604876/"]Wszystko o kartach specialisty[/url]
[/list]

Opublikowano

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=46418

 

Patrząc po cenie "syfu nr.1" masz kolo 4k do wydania.

 

Ten co ja ci podałem jest wydajniejszy niż te zestawy..

Opublikowano

napisz dlaczego

 

 

moim zdaniem nr1 bo ma 16ram,2kg dysku, wszystko pro ;D

Od kiedy zaletą dysku jest jego waga? o.O

 

@Topic

 

Nie polecam żadnego - powód? Gotowce Allegro

1329673648-U534900.png

Opublikowano

Tego polecam, a jak jakiś debil powie że się nie kupuje na allegro bo złomy to pozdrawiam :)

http://allegro.pl/na...2159185589.html

 

Ten to zajebisty ;p

Ale tam jest 16 ram ,2k dysku a 2 nr2 pro grafika 8 ram

 

Po co ci 16GB ramu? Chyba dla szpanu.

2TB to dużo. 1TB w zupelnosci wystarczy.

 

GTX560 non ti już za 700zł kupisz, więc ona nie taka pro elo elo.

Opublikowano

KURWA CO ZA ZJEBANE PACANY! Chcesz mieć kompa który po miesiącu czy po dwóch ci się zjara i nie ruszy Ci na nim żadna gierka to go kur.wa kup i skończ zaśmiecać tym forum. To się po woli zaczyna robić śmieszne. Ile razy można powtarzać że kompy z allegro skłądane są z podzespołów nieopłacalnych i złych ?! W dzisiejszych czasach nie liczy się ilość ramu czy rdzeni czy tysięczna moc zasilacza. Ma być dobrze, wydajnie i tanio. Każdy z podanych tutaj gówien jest zły, do dupy i nie opłacalny a do tego za po miesiącu będziesz miał ognisko pod biurkiem. W dupie to mam czy jakiś "fanboj" allegro będzie mnie hejcić. Tylko wam dobrze radzę i śmiać się chce jak ktoś pisze że takie kompy są dobre.

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Opublikowano

Składanie komputera to drobnostka. Poszukaj na YT jak się kompy składa.

Zestaw nr.1:

 

Procesor: http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-2400-3-1ghz-bx80623i52400-box-361402/

Mobo: http://www.morele.net/plyta-glowna-asus-p8h61-usb3-rev-3-0-383686/

Grafika: http://www.morele.net/karta-graficzna-gainward-gf-gtx-560ti-1024mb-426018336-1824-371519/

RAM: http://www.morele.net/pamiec-good-ram-ddr3-4096mb-pc1333-cl9-gr1333d364l9-4g-294462/


Obudowa: http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-brutus-410-pure-black-at-x-ssd-bt-410-397103/

Napęd optyczny: http://www.morele.net/lite-on-ihas122-18-super-allwrite-dvd-r-22x-sata-czarny-351348/

HDD: http://www.morele.net/dysk-seagate-st320dm000-407544/

Zasilacz: http://www.morele.net/zasilacz-be-quiet-pure-power-l7-530w-bn106-244061/

Razem 2460,99zł.

 

Zestaw nr.2:

 

Płyta główna: http://www.ceneo.pl/14532850
Procesor: http://www.ceneo.pl/14774020
SSD: http://www.ceneo.pl/12240805
RAM: 2xhttp://www.ceneo.pl/13007523
Grafika: http://www.ceneo.pl/15413176
Blu-ray:http://www.ceneo.pl/13559039
Obudowahttp://www.ceneo.pl/4591879
Zasilacz:http://www.ceneo.pl/11379167


Cena: 17 567,20zł

 

 

Zestaw nr.3(do rozbudowy na monitor 1280x1024)

 

 

 

Procesor: http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-2400-3-1ghz-bx80623i52400-box-361402/

Mobo: http://www.morele.net/plyta-glowna-asus-p8z68-v-lx-intel-z68-lga-1155-2xpcx-vga-dzw-glan-sata3-usb3-raid-ddr3-crossfire-411706/

Grafika: http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-460-v2-1gb-ddr5-192-bit-mhdmi-dvi-i-box-gv-n460oc-1gi-rev-3-0-440795/

RAM: http://www.morele.net/pamiec-good-ram-ddr3-4096mb-pc1333-cl9-gr1333d364l9-4g-294462/


Obudowa: http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-brutus-410-pure-black-at-x-ssd-bt-410-397103/

Napęd optyczny: http://www.morele.net/lite-on-ihas122-18-super-allwrite-dvd-r-22x-sata-czarny-351348/

HDD: http://www.morele.net/dysk-western-digital-caviar-blue-3-5-250gb-sata-600-7200rpm-16mb-wd2500aakx-355339/

Zasilacz: http://www.morele.net/zasilacz-fortron-atx-hexa-500w-120-mm-he-500-387227/

Razem 2364,07 zł

 

Składanie komputera na morele.net kosztuje 60zł.

Opublikowano

ale przeciesz widać ze ten NR1 nie jest to smiec jak kazdy z innych widzicie jak jest opisany .

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

Synek jak jesteś taki mądry to kup i płacz.

Intel XENON to nie jest i7 w bechmarkach może i jest lepszy, ale w grach nie za płynnie.

Po co ci 20000 eksabajtów ramu skoro BF3 ciągnie 2,5 GB.

Na dodatek zamiast posłuchać się mądrych słuchasz taniej, gównianej reklamy.

Przykład bajerowania:

Procesory graficzne NVIDIA® GeForce® 7300 pozwalają na wyświetlanie najbardziej realistycznych efektów w grach bez pogarszania wydajności. Wyposażony jest w funkcje 3D charakterystyczne dla najlepszych współczesnych procesorów graficznych – między innymi pełną obsługę Microsoft® DirectX® 9.0 Shader Model 3.0 oraz oświetlenia HDR (high dynamic–range). Dzięki zastosowaniu technologii NVIDIA® PureVideo™ procesory graficzne z serii GeForce 7300 oferują także doskonałą jakość obrazu wideo high–definition przy minimalnym wykorzystaniu procesora głównego. Jeśli chcesz bez zacięć grać w najnowsze gry i cieszyć się filmami wideo o jakości kina domowego, upewnij się, że Twój komputer wyposażony jest w procesor graficzny z serii GeForce 7300.
Opublikowano

Opis nie gra roli. Jak chcesz to ci wkleję opis mojego 6cio letniego złoma i się dowiesz co ma opis do reala. Poza tym nigdzie nie wypatrzyłem nazwy zasilacza i dysku... Za dużo ramu. Zaraz pewnie napisze coś jeszcze jeden z mpcowych speców.

 

Przykład bajerki:

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany mogę sprzedać Ci za symboliczną cenę 200-300 zł mój świetny super zestaw !

 

 

To świetny komputer zdolny do grania w różne gry. Te które wymieniłeś będą działały bez zarzutu ! Sam sprawdzałem !

 

Umberpronowoczesna technologia pozwala na jednoczesną emulację pegazusa, granie w Duck Hunt (świetna grafika, polecam !), włączone GG, nagrywanie frapsem, skype i TS bez jakichkolwiek lagów !

 

Komputer jest prawie nieużywany, optymalne ułożenie podzespołów pozwala na wyciągnięcie z niego o wiele więcej niż napiszę za chwilę w specyfikacjach.

 

 

Z chęcią użytkowałbym go dalej jednakże z powodu zbytniego dostatku pieniędzy zbyt często zmieniam komputery a nie chcę aby ta perełka trafiła w niepowołane ręce !

 

 

Oto specyfikacje tego świetnego sprzętu jedynego w swoim rodzaju !

 

 

Procesor z nowoczesną technologią marki AMD w bardzo popularnym modelu Sempron™ 3000+ pozwalający na jednoczesne użytkowanie wielu programów w tym samym momencie (patrz wyżej)

 

Karta graficzna pozwalająca grać w wymienione przez ciebie gry bez zarzutów. Produkcja renomowanej firmy NVIDIA GeForce 7300 GT. Obsługa DirectX na luzie.

 

RAM DDR1 w ultranowoczesnej technologii pozwalającej na zapisywanie w systemie random access memory aż 1 Gigabajta informacji. Ten ogrom miażdży każdego !

 

Zasilacz Chieftec 440W któremu możesz mu zaufać z uwagi na jedną z najlepszych firm produkujących sprzęt komputerowy.

 

Dysk SATAII bodajże 160 albo 260 GB pozwala na udane magazynowanie plików i ich szybkie odczytywanie oraz zapisywanie w pamięci.

 

Nagrywarka CD/DVD.

 

Obudowa czarna, wytrzymała, metalowa z wstawkami z nowoczesnego plastiku. Design opracowany przy współpracy znanych projektantów elektroniki. Mogę dostarczyć zdjęcie. Diody świecące optymalnym dla oka światłem.

 

 

 

Komputer złożony i zdatny do użytku. Szczerze polecam !

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...