Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VPS]Elitewars.pl 24/7 Styl 7.0 Oficjalnie otwarty


Krzemil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bg-logo.jpg

 

 

68964709244150372105.png

Świat 1

Opis:

Styl 7.0 (wioski koczownicze,monety, łucznicy, łucznicy konni, rycerz z przedmiotami,bez kościoła)

noc: bez bonusu nocnego

Prędkość: 2500

Administrator:qopo

Świat 2

Opis:

Styl 7.0 (wioski koczownicze,bez monet, łucznicy, łucznicy konni, rycerz z przedmiotami,bez kościoła)

 

noc: bez bonusu nocnego

Prędkość: 5000

Administrator:OnlyHeadShot

 

 

 

 

Parametry dedyka:

RAM: 5giga

Procesor: 10.50 Ghz 3 rdzeniowy

Szybkosć łacza: 150mb/s

 

 

Serwer powstał na silniku 7.0

 

 

http://elitewars.pl

lub

Przenies mnie!

 

 

 

Opublikowano

Team EliteWars ( rzemykk , piotrekas1 ) nie bierze udziału w tym projekcie , my tylko udostępniamy domenę .

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Serwer już szybko działa poprawialiśmy błędy dlatego muliło.

 

kolejny bez sensowny server z około 10 k barbami jak nie więcej. Przejmę te barby wbiję 20 mln i co reset ?

Nie jeżeli przejmiesz wszystkie w co wątpię czeka cię nagroda :)

 

Jest możliwość kupna świata za naprawdę niewielką cenę.

 

 

ZAPRASZAM NA ŚWIAT 1 !!! :)

Opublikowano
:) zapraszam zapraszam ;) to że poparcie rośnie za szybko to trzeba robić ciągłe synchro ataków po 4 ataki wysyłasz i nie przejmujesz się problemem :)
Opublikowano

Odkryłem 2 większe bugi:

- w koszarach można zbudować większą ilość wojsk niż jest to możliwe

- od limitu szlachty nie je są odliczani szlachcice w trakcie treningu, w wyniku czego można sobie wybudować więcej szlachty przekraczając limit.

Opublikowano

Dzieki ImperialTribe przekonalem sie ze ten serwer to totalna porazka.

Zeby PHPMyAdmin nie zabiezpieczyc - masakra...

ukmrF.png

Opublikowano

miałem napięty charmonogram musiałem forum robić serwer ogame i plemion + jeszcze 4 kolejne fora oraz ts ciekawe czy byś ty nie zapomniał o zabespieczeniu ??

Opublikowano

@UP

 

Rozumiem.

W prawdzie każdemu może sie zdarzyc.

Ale mozna było poczekać chwile i posprawdzać wszystko a potem wgrywać pliki :)

ukmrF.png

Specjalista
Opublikowano

"

Procesor:

10.50 Ghz 3 rdzeniowy"

 

Ale doj***łeś, dedyki nie mają układu po 10,5Ghz :P

 

Z tego co tu napisałeś wynikia że 1 rdzeń ma 10,5Ghz, a powinieneś napisać

3 x 3.5 ? pokaż skąd masz tego dedyka ;)

Opublikowano

"

Procesor:

10.50 Ghz 3 rdzeniowy"

 

Ale doj***łeś, dedyki nie mają układu po 10,5Ghz :P

 

Z tego co tu napisałeś wynikia że 1 rdzeń ma 10,5Ghz, a powinieneś napisać

3 x 3.5 ? pokaż skąd masz tego dedyka ;)

 

Watpie, ze to dedyk.

wywalilem /k

 

Gram w metin2 pod nickiem: Bubek

Opublikowano

a ja muszę wam wszystko mówić to amerykańska firma hostuje nasz serwer więc znajomości nowe mam to zamiast serwera metin2 wolałem serwer plemion postawić.

 

Dziś zostanie prawdopodobnie naprawiona masowa rekrutacja

oraz rekruatacja w pałacu

 

Dzięki pomocy Sir Rolanda który udostępnił pliki naprawiające bugi jednostek. Tylko nie były testowane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...