Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VPS]Elitewars.pl 24/7 Styl 7.0 Oficjalnie otwarty


Krzemil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Penie atak SQL injection tym razem i w ciągu 3 tyg będzie 4 czy 5 reset, ja bym proponował zniknijcie z sieci -.-'

 

Bo szkoda czasu marnować jak tak ma być.

Jeżeli w Twoim temacie znalazła się trafna odpowiedź oznacz ten post klikając "Oznacz jako rozwiązany"

Aby docenić pomoc użytkowników którzy starali się rozwiązać Twój problem kliknij "Lubię to"

Przed założeniem nowego tematu upewnij się że robisz to w "Odpowiednim Dziale"

Opublikowano

Moglibyscie postawic serwer na silniku paladini.ro

Albo Tribul.org to by bylo cos :P

 

A nie na gotowcaw stawiacie.

Troche wlasnego wysilku a serwer byl by o niebo lepszy :)

ukmrF.png

Specjalista
Opublikowano

No bo jak wy wyobrażacie sobie polskie szybkie gdzie gra 70 graczy z speedem ok 3000 ?

Przejmują wioski i przejmują, sama nuda ;(

A więc na rozwiązanie tego to tylko tak że świat trwa od dnia do kilku tyg ;)

Typ swiatów to tak jak na pl szybkie, tylko żeby troche dłużej trwały.

 

powiedzmy ze świat z szybkością 100 będzie trwał ok 3 mc, świat z prędkością 500 będzie trwał tylko 2 tyg, a świat z prędkością 5000 będzie trwał kilka dnia, bo to inaczej nie ma sensu .

 

Oczywiście do tego dochodzi system dotpay, przecież nikt za free nie będzie grał ;p

Napiszcie jakiś system premium z ceną 1,22 i będzie wam się tam mnożyć na koncie, a za rundy będziecie oferować przelewy np na Paypal

 

kreatywności troszkę ;p

 

napiszesz że oferujesz coś tam za granie to od kopa zleci się więcej osób i z 100% pewnością gra jest lepsza ;p

Opublikowano

żeby wprowadzić dotpay to trzeba miec własny silnik stworzony od podstaw bo tak na czyims silniku to nielegalne jest wprowadzać premke

Opublikowano

Moglibyscie postawic serwer na silniku paladini.ro

Albo Tribul.org to by bylo cos

:P

 

A nie na gotowcaw stawiacie.

Troche wlasnego wysilku a serwer byl by o niebo lepszy

:)

Mam zamiar postawić vps z paladini, jednak muszę nad nim popracować :P

Nieregulaminowa sygnatura.

Specjalista
Opublikowano

My tutaj nie mówi o IS, lecz o datki na utrzymanie serwera....

Mózgi on, mimo iż serwer jest jaki jest to na utrzymanie 1,22 mało kto będzie sępił jeżeli bd chciał pograć ..

Opublikowano

Elite wars stoi na domowym hoscie chyba :P albo na vps'e z winshitem (w co waptpie)

Warning: mkdir(serwer_1/actions) [function.mkdir]: File exists in C:\Documents and Settings\Administrator\Pulpit\Elitewars\htdocs\lib\functions.php on line 206

pozdrawiam :)

 

EDIT proba wejscia na swiat pierwszy :D

Zabroniony dostęp![/b][/color][/size][/font]
[font=Times New Roman][size=3][color=#000000][b]Nie masz dostępu do żądanego obiektu. Jest on zabezpieczony przed odczytem lub nie może być odczytany przez serwer.[/b][/color][/size][/font]
[font=Times New Roman][size=3][color=#000000][b]Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.[/b][/color][/size][/font]
[font=Times New Roman][size=3][color=#000000][b]Error 403[/b][/color][/size][/font]
[font=Times New Roman][size=3][color=#000000][b]elitewars.pl
02/26/12 17:39:35
Apache/2.2.3 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.3 OpenSSL/0.9.8d mod_autoindex_color PHP/4.4.2

PS zeby nie bylo o to link z ss : http://zapodaj.net/a1e92443243b.png.html

co to ma byc ? serwer ?`to jest jakies gowno serwero podobne :P pozdrawiam

Opublikowano

Konkurencja ma słabszy sprzęt i brak ludzi na serwerze wiedz próbuje nas wyeliminować atakami na serwer ale już wszystko jest zabezpieczone i zapraszamy do gry na świat pierwszy :P

Opublikowano

Słyszałem pogłoski że serwer nadal nie zabezpieczony,tylko inna nazwa panelu adma, wiem również iż to tylko kwestia czasu :P

Znam Tego Kogoś kto to robi, zabezpiecza nasz silnik, zalecam skonsultować się znami jak go zabezpieczyć, choć na poziom 0 bo na razie strony rządowe mają wyższe zabezpieczenia :P

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Konkurencja ma słabszy sprzęt i brak ludzi na serwerze wiedz próbuje nas wyeliminować atakami na serwer ale już wszystko jest zabezpieczone i zapraszamy do gry na świat pierwszy :P

Spoko ja bym napisal więc. Ktora konkurencja ma brak ludzi na serwerze? Private ma sie dobrze my tak samo.

wywalilem /k

 

Gram w metin2 pod nickiem: Bubek

Opublikowano

A czemu był restart kont wszystkich i wogle?

Nic nie napisane tylko restart i w du*ie

 

Poniewaz znowu byl atak na baze danych.

 

ukmrF.png

Opublikowano

Zamknijcie to zaraz dam raport ;)

 

Daniel jest niedorozwinięty i nic nie umie jak będzie się gdzieś pchał do teamu stanowczo odradzam tego człeka .

 

 

Procesor:

10.50 Ghz 3 rdzeniowy

Danielku ten kit był miSZCZowski :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...